Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

mężatka od 10 lat ,syn, a czuję się bardzo samotnie.Jestem normalna on też. Obydwoje domatorzy ale on trochę bardziej. Żyjemy obok siebie,omawiamy tylko najważniejsze rzeczy.Oboje poważni,zamknięci w sobie. Mąż tryska życiem, gdy jest ktoś trzeci tak to typowy ponurak. Na pewno też czuje się samotny , bo nadal darzymy się uczuciem.Co robić?Nie chce słyszeć o kolacji przy świecach, wyjściu do przyjaciół,czy super seksie! Też się zastanawiałam już nad tym aby zrobić drugą część bo jakoś bardzo dużo stronek się porobiło, ale skoro jest problem z otwieraniem to na pewno trzeba:):):):):) 👄 buziaczki dla wszystkich:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona//:):):)O tej porze? Co się stało?:):):):):) U Ciebie przecież noc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga częśc topiku Emmi hehe po prostu zwykla uczciwośc spowodowala ,ze napisalem to co napisalem. A jeżeli chodzi o relacje Twoich chłopcow to powinnaś chyba zaryzykowac i wyslac ich razem na wakacje. To najlepszy moment żeby Twoi chlopcy zaczęli się rozumieć. To jest najlepszy czas na wspolne wyjazdy, Mój syn ma 14 lat ..jeszcze jeżdzi ze mną na wakacje, chodzi na mecze Legii ale na rowerze jeździ z kolegami.Ale już niedlugo nie będzie chciał :) Czas szybko leci Emmi..Za kilka lat wasz syn będzie chadzał wlasnymi drogami. Wiem ze jesteś doskonałą matką ,ze dbasz o syna ,ze martwisz się jego uszkami , chorobami. Ale Twoja nadopiekuńczośc nie pozwoli rozwinąc mu jego talentow. Może to jest przeszkodą w zbliżeniu się ojca i syna...?? Podejmij ryzyko nakieruj ich trochę i pozwól im być ojcem i synem. Zaufaj im, zaufaj swojemu mężowi. Coś mi się przypomniało :) :) jeśli chcesz czyms zainteresowac męza chcesz sprawić żeby znowu pamiętal że jesteś jego żoną zaproponuj mu sesję zdjęciową(ja wiem Emmi pisalaś ze Twój nie lubi robic zdjęć) żeby Ci zrobil zdjęcia nago...To wspaniała zabawa dla dwojga .A jaka pamiątka:) Nie znam się na facetach jeśli to nie chwyci;) To edą wasze i tylko wasze wspolne intymne zdjecia, dokumentowanie przez niego Ciebie jako Jego Pięknej żony. Spróbuj...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emmi:) nie noc tylko poranek :) rano zdecydowalam ze dzisiaj bede dobra zona i upieke mojej mezowi ciateczka, z pudelka, pudelko kupilam w sklepie- bo jak juz wczesniej wspominalam jestem kompletnym beztalenciem kulinarnym..ale liczy sie fakt, ze o mezu mysle.nie? ihiiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Buber...
.. jesteś fantastą i na drzewo z takimi radami! Sesja zdjęciowa nago po kilkunastu latach małżeństwa, ha! Lubisz tu kokietować jak się patrzy! Może Ty spróbujesz to zrobić w swoim małżeństwie, co? Emmi pisze, że jest samotna przy mężu, że nie czują siebie nawzajem więc, a Ty wyskakujesz... z takim czymś :).. niech Emmi to zresztą sama osądzi, co Emmi? Pozdrawiam :) :) :) - Taki Sobie Facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOBO czyli Taki Sobie Facet
Droga "Żono" czy można tak machinalnie postępować i POSTANOWIĆ, że tego i tego dnia będe dla swojego "kochanego" męża dobra? A następnego to się zastanowię jak będzie, tak? Zasłuży albo nie zasłuży.. Ale masz rację, czasami o męzu warto pomyśleć.. niech tylko i on o Tobie czasami pomyśli.. :) Wiecei? małżenstwo to taka podtępna "instytucja" z której nie sposób się tak prosto wycofać. Pozdrowienia! :) :) :) GOBO - jeden z Fragglesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUF...
Zaszalej- czasem warto! Nie przygotowuj go psychicznie, ze wlasnie dzisiaj masz ochotę na gorący sex. Ale zaskocz go! Może jakiś frywolny ciuszek? Powinno zadzialac... A potem sam sie juz będzie domagał...:) No, chyba, że nie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Facet.....poczytaj sobie pierwsza częśc topiku .....i co Ty możesz wiedzieć o malżeństwie i co można w nim robić:):):)...nie podejme dyskusji z Tobą.....Emmi chyba wrocimy do części 1 bo stronka się dobrze ładuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOBO czyli Taki Sobie Facet
Oj Buber, Buber.. zdziwiłbyś się, ale o małżeństwie troszkę wiem.. nie musisz podejmować ze mną dyskusji, Ty masz już swoje kółko.. ja chętnie podejmę z Tobą w miarę możliwości czasowych :) Pierwsza częśc topiku nie ma tu nic do rzeczy, chyba że chcesz powchwalić się swoją fantazją i elokwencją pisarską.. co nieco czytałem, żeby się zorientować. Takich poradników typu "Jak sprawić,żeby seks by znowu fascynujący", "Jak być mądrym i bogatym a do tego szczęśliwym i nie samotnym w małżeństwie" jest mnóstwo, tylko one NIC nie są warte, gdy osoby próbujące się do tego się stosować nic nie czują.. a gdy czują nie muszą takich tekstów czytać. A po drugie zamiast tu przesiadywać porozmawiaj więcej ze swoją Żoną. Pozdrawiam :) :) :) P.S. Może Emmi zapanuje nad tym "pojedynkiem" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gobo.. nie chce mi sie z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które miały problem z topikiem same wybierzcie:):):) gdzie dalej piszemy:):):):) buber//:):) Trochę to będzie nie na miejscu, bo ktoś tu Ciebie bardzo skrytykował i raczej powinnam murem stać po Twojej stronie jako stałego bywalca topiku,ale nie umiem być nieszczera. Czy ty post do mnie napisałeś pod wpływem alkoholu, czy jaja sobie ze mnie robisz? Miśki wyjeżdżają na wakacje sami i nie rozumiem Twojej wypowiedzi, czy Ty w ogóle przeczytałeś chociaż połowę moich postów? Bo sorki, ale piszesz głupoty, a ja nie lubię się powtarzać. :) pozdrawiam i do życzę jakiś przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdanka9//:):):)Buziaczki👄👄 no proszę, zaczekałabym chwilkę i bysmy mialy możliwość na nocną pogawędkę:):):):):):):) kosi//?:):) hym... puk puk:):) Karolina//:)?no, gdzie przepadłaś gothika//?:):) odezwij się przyjaciel///:):) bardzo dziwne... betka//:):)gdzie jesteś? czy coś mi przysyłałaś na pocztę@? margo//❤️ Czy też mi cos przysyłałaś na pocztę@? przezroczysta///:):)gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi przeczytałem Twoje posty:) pisałaś w nich róznie:)a to co napisalem to zainspirowało mnie Twoje zdanie o tych relacjach miedzy Twoimi miśkami.Tylko tyle .....A krytyka...Przeczytaj sobie to krotkie zadanie Zony do Gobo...a alkoholu prawie nie piję....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co mam czytać wypowiedź zony? To co pisze to jej prywatne odczucia, co one mają mi powiedzieć? Zona pisze od siebie, a ja od siebie:) Nie rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa
cze emmi i reszcie ja mężatka z 8 letmim stażem, normalna względnie bo od paru latek miewam depresje i brak sensu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) !!! Proszę, proszę dzień mnie nie było a tu rewolucja :) Nowy topik i jakaś groźnie wyglądająca różnica zdań ;) Wiadomo, że w małżeństwie jak i w każdej spółce bywa różnie, raz lepiej , raz gorzej. Jak jest gorzej to się człowiek chce wygadać przed kimś, np. tutaj, a jak lepiej to się cieszy swoim szczęściem. Owszem, zdarza się że wydaje nam się czasem że już nic między nami nie ma......Też tak miałam..... Ale pracowałam nad tym żeby było lepiej.... I jest :D ...... A w ogóle, to pomyślałam sobie kiedyś co by było gdyby MM nagle umarł..... i zrozumiałam że byłoby strasznie.... pusto... smutno... źle....I już wolałabym żeby odszedł do innej kobiety gdyby chciał, tylko żeby żył......Myślę że MM myśli tak samo... A teraz spadam, bo muszę zaraz wyjść. 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buber:) od poczatku stworzenia tego topiku przez emmi przewinelo sie tutaj paru idiotow, ktorych sie olewa....bo szkoda czasu na komentarze z takim osobami.... malwa:) witam serdecznie , napisz cos o sobie..czy masz dzieci czy pracujesz zawodowo.... emmi:) nie wiem gdzie dalej pisac..ihihhiih bo raz \"stara\" strona otwiera sie bez problemu a za drugim razem mam problemy...moze rzucimy moneta ?hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwa//:):)Witaj:):) 🌻 kwiat na powitanie dla Ciebie:):):) zona//:):) 🌻 może pozostańmy na tym na razie:):):) Gdzie przepadła margo? może ona nie z tipikiem a z kompem ma po prostu problem? Bo w ogóle jej nie ma cicha//:):):) a co Ty sądzisz o nowym topiku🌻? buber//:):)🌻 zdanka9//🌻 gothika🌻margo🌻jako taka🌻przyjaciel🌻KABA🌻 MOKKA🌻samotna jak nigdy🌻marsa🌻kosi🌻przezroczysta🌻kosi🌻kot🌻kolejna smotna🌻Ivon??🌻Robert🌻Love1966🌻Karolina🌻betka🌻traviata🌻samotna🌻kajaxxx🌻---🌻żonusia🌻gratka23🌻WIOLINA🌻Elunia🌻Ijon🌻goda🌻Agripina🌻jeszcze panna🌻la_bijou_🌻alisma🌻aseret🌻harry...🌻Bosa_🌻 i pozostałe osoby 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza sklerozą ale intuicja podpowiadała mi, że jeszcze brak:D:D:D edzia🌻skarabeusz🌻Robinson Crusoe🌻werusia🌻nika.🌻 :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skleroza sklerozą ale intuicja podpowiadała mi, że jeszcze brak:D:D:D edzia🌻skarabeusz🌻Robinson Crusoe🌻werusia🌻nika.🌻 :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja sądzę EMMI ? :) Nie wiem, niech będzie jak innym wygodnie. Ja się dostosuję, żaden problem :) Nauczyłam się już jak sobie radzić jak się nie pojawia następna strona więc to też nie problem. Tyle że jak się chce wrócić do jakiejś strony to będzie trzeba pokopać trochę :) Ale to też nie problem :) O kurde ! :D Jaka ja bezproblemowa jestem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona________> co do idiotów całkowicie się z Tobą zgadzam :):)..... całkowicie ich olewam :).... nawet nie podejmuje dyskusji :)..... sami odchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi wszystko jasne bo ja tak samo , z tym że ja jestem szczery.........:D:D:D......no comments.....;) pani psycholog...lub nie.... Is It any game Madame?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako taka//:):):)👄 witanko:):):):) Cieszę się, że znalazłaś chwilkę:):):) jak Ty zapatrujesz się na cz.2 topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danusia:) szkoda ze nie ma mnie w kraju to bym cie zabrala na kawe..zebys sie przewietrzyla miedzy ludzmi hihihih... co sie dzieje z margo??????????????????????????sprzata tak zawziecie czy co???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×