Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Gość Ktoś zaskoczony
Bez sensu... . Trzymajcie się tematu, bo nie wiem o co chodzi - sukienki, samochody, czy, małżeństwo... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Do ktosia - jeśli przeszkadza Ci temat rozmowy Ewanisi i Bubera - po prostu nie czytaj tego :P My tutaj rozmawiamy o wszystkim :D Miłego weekendu Pozdrawiam kobietki 🌻 Buber 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotnie poludnie 🌼 IWE-🌼 She kameleon-🌼 Buber-[kwiatek ]co tak zamilkles?.... Kwiatuszek🌼 Agrypina🌼 Pozdrawiam wszystkich i tych niewymienionych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś zaskoczony
Długo nad tym myślałaś IWE? Niezbyt mocna to Twoja strona.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż innych pociąga lotnictwo a mnie tak bardzo pociągała motoryzacja,że zmieniłam zawód ,dodam,że na taki bardzo bardzo męski:P....zaczynam odżywać,nie wiem jak sie czuje facet jak weznie wiagre ale jak czuje to co ja teraz to mu gratuluje;)..może i zycie mam do góry nogami ale jest ok,pozdrawiam wszystkich:)życzę powodzonka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś zaskoczony - jesteś w błędzie. Myślenie nie boli, więc czasami myślę:P Daysy - świetnie, że jednak nie poddałaś się. Rozkwitasz ;) Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWE,obym tylko za szybko nie przekwitła:Pzyję jak to się mówi pełnią zycia-zobzczymy jak długo tak mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzien dobry panie i panowie 🌼zimno na dworze brrrr.... stawiam kawke wszystkim spioszkom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ewanisia wcześnie wstałaś skoro tak późno sie położyłaś:)miło,że przynajmniej ty stoisz na straży:) U mnie nie jest najgorzej,choć jest chlapa,wczoraj padał cały dzień śnieg i przez noc też nasypało,ale jest go niewiele.... Weekend się skończył i znów nowy tydzień... Iwe>>czy mi się wydaje czy jestś już w pracy?? She>>co u ciebie?jak TM? Buber>>👄 Daysy>>cóż za opis....;) U mnie,,,,hym....MM chyba ma okres.....tylko czas napięcia przedmiesiączkowego ma dłużej niż ja:P a tak jakoś powoli.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Agrypina - dziś byłam u lekarza. Dostałam jeszcze 7 dni zwolnienia:D Pani doktór tak miła, chciała dać mi 30 dni, ale ja nie chcę, muszę wracać do pracy bo już za mną tęsknią :) Ostatnio w pracy byłam 26 września, jak ten czas szybko minął :( Miłego dnia panie i panowie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a coz to....nikogo niewidac,nic nie slychac -ktos zaskoczony -wszystkich wykurzyl?....gdziescie sie podziali .... Pozdrawiam wszystkich ....i zapraszam na kawke... Buber -🌼-wejdz na poczte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie:) IWe jak sie czujesz??. She🌼 Ewa- dzieki za zdjecia..no no...:) Ładna.....hmmm...:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jestem, tylko mi sie nie chce pisać, cos innego mi sie chce ale w pracy nie da rady:P U mnie wszystko jak na razie jak miesiąc po slubie;)tyle że dzieci przeszkadzają trzeba sie przed nimi chować:P IWE🌻 Agrypina🌻 Daysy🌻 Pastrokia🌻 Ewanisia🌻 Buber😘 pozdrawiam i zmykam kurde i GG nie mam a chociaż poświntuszyłabym sobie:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber-a moze Ty cos wiesz o tym oprogramowaniu dlaczego jak przesylam na komputer to mam puste pliki,mam nokie N95 i kiedys przesylala normalnie tylko filmy byly zabezpieczone? robilam niedawno format dysku ale mam wszystkie programy Pozdrawiam wszystkich🌼 Buber -wyslij mi Swoje fotki,.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Melduję się :D Czuję się jak niepełnosprawna;) nie mam jednego organu (tarczycy) a do tego głosik mam piękny ;) A tak poza tym czuję się już dobrze. Nawet pazurki dziś pomalowałam :D MM jutro wraca z trasy, niech zobaczy, że już jestem taka jak dawniej ;) Dzisiaj delektuję się lenistwem.... we wtorek już do pracy. Czas tak szybko mija:( Serdecznie pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia - dzięki 👄 Podobno, po 40-stce jak człowiek rano wstaje się z łóżka i nic to nie boli, to znaczy, że nie żyje ;) A ja już jestem po 40-stce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe🌼wazne jest to na ile lat sie czujesz...👄,przeczytalam w Twojej stopce ze masz dwoch synow a w jakim wieku jesli moge spytac? kiedys ciotka mi mowila ze przestajesz zyc jesli ludzie o Tobie przestaja mowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czuję się na 20 lat ;) Moi synowie są w wieku 18 i 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Iwe-gratuluje uczucia👄 🌼 Buber-otrzymalam,dziekuje👄 🌼 dla reszty skladu👄dlaczego tak malo Was.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILJANNA
Witam serdecznie wszystkich! Nie bardzo wiem od czego zaczac...moze od tego ,ze jestem z Wami od poczatku choc nie pisze.Jestem ta strona czytajaca(choc ostatnio z braku czasu raczej pobieznie).Moze cos o sobie... Jestem osoba ,ktora ma syna 7 letniego i "wychowuje" go z facetem, ktory nie jest jego ojcem.Czemu wychowuje w codzyslowiu? Bo generalnie nie ma dla niego czasu, i checi(jest to trudne dziecko po przejsciach), dla mnie generalnie tez nie ma czasu. Pracujemy razem tyle,ze ja w biurze on na wyjazdach.Widzimy sie rano potem puznym wieczorem. Czuje sie paskudnie samotna i to nie dla tego,ze On dlugo pracuje ,a dla tego ,ze nie ma mi nic praktycznie do powiedzenia(jestesmy od osmiu miesiecy ,mieszkamy razem)zawsze jest zmeczony,ale zajety piciem piwa telewizorem badz gazeta....Sex ze 2 razy w miesiacu(ja mam 28 lat on 32). Teraz spi...Standard! Chcialam poruszyc dzis temat urodzin dziecka,ale mi nie wyszlo -powiedzial-ze jak postanowie to tak bedzie. Generalnie niczym nie jest zainteresowany, a ja mam co raz bardziej dosc choc bardzo go kocham.On twierdzi,ze mnie tez ale ja jakos tego nie czuje. Dzis np. Mielismy jechac na urodziny jego mamy, ale wyszlo to jakos tak dziwnie ze nie chodzi mu o mnie tylko zebym robila za kierowce bo On chce wypic, pomijajac fakt ze dowiedzialam sie dopiero dzisiaj o urodzinach. Odczulam to moze dla tego tak ze kazdy wyjazd do jego rodziny konczy sie moim robieniem za kierowce. Jest zle, a ja nie potrafie sobie z tym poradzic(przepraszam, lepiej mi wychodzi rozmowa niz pisanie), kazdy moj sprzeciw konczy sie tym ze niby chce Nim zadzic,wziasc go pod pantofel,a mnie nie o to chodzi. Potrzebuje bliskosci,zrozumienia oparcia w mezczyznie z ktorym jestem... Czasem jest rozmowa o malzenstwie i kolejnym dziecku, bardzo bym chciala ale obawiam sie ze jeszcze bardziej bede samotna i obciazona obowiazkami. Moze powinnam to skonczyc? Bo rozmawiac sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×