Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

Ewanisia 👄 trzymaj się, będzie dobrze :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki IWE..👄....tak mysle bo to ostatnia szansa...ja tu nic nimoge poradzic za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ewanisia 🌻 zagadkowo napisałaś, ale mam nadzieję, że jest już dobrze:) Miłej niedzieli wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam wszystkich .....mam dalej malo czasu tak Iwe zagadkowo mam ojca w szpitalu...wiec wiecej klopotu....oto cala zagadka ...pozdrawiam wszystkich ...postaram sie jutro skrobnac wiecej...milego wieczoru i dla wszystkich buziaki ...papa...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewanisia🌻 wiem co teraz czujesz, trzymaj się👄 Mój tato nie żyje już od ponad 14 lat:( Miłego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwe-🌼...dzieki i wspolczuje Ci...tak Iwe my chcemy caly czas mu pomoc ale najwidoczniej on tego nie chce....a alkohol to zgubna rzecz jezeli brak umiaru...... .......a kawka to gdzie.....jak zwykle po weekendzie...przydaloby sie pospac.....ah nowy dzionek.....pa do pozniej....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka już wypita o 5 rano:) To tym bardziej Ci współczuję 👄 Zapraszam później na kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Iwe..ale nawet nic by to nie dało gdyby był policjantem,wystarczy mieć odpowiedni program w kompie,mądry i facet który się zna na komputerach wszystko ma:P,ja mam cichą nadzieje,że MM tego nie robi....:O Weekend minął.....znowu nowy tydzień,młody smarka strasznie i posłałam go do szkoły,a w zasadzie nigdzie nie chodził aby się doprawić:O,masakra zarazki..... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ewanisia 🌻 to dlatego nie ma Ciebie, jestem z Tobą. trzymaj się👄 Niby nie samotna już, a jednak samotna. Nie kłócimy się, bo nie mamy kiedy. Ciągle jest gdzieś daleko, w Polsce. Ech... ostatnio jest mi potrzebny fizycznie... znów źle się czuję, jestem tak przeziębiona, że nie mam siły na nic... Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Iwe trzymaj się,zdrówka ci życzę:) Ja mojego młodego jakoś wykurowałam,witaminki,syropek i mu przechodzi:) Ewanisia>>a gdzie wyjechałaś? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Dzien dobry .....tylko mnie braklo a juz pusto ...gdzie jestescie...bylam w Polsce....wrocilam....jest mi ciezko juz niema mojego taty....dzieki dziewczyny ze bylyscie zemna....pozdrawiam i zycze milego dnia....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ewanisia🌻 przytulam Cię Agrypina 🌻 mój syn tez nie chodził do szkoły przez tydzien, ale już dziś go wysłałam. Zapalenie oskrzeli to poważna sprawa i antybiotyk niezbędny. Zdrówka życzę A ja mam dziś energię życiową na poziomie 0,1 %. Pozdrawiam wszystkich Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzien dobry wszystkim i stawiam kawke...🌼 Agrypina -moj syn ma rowniez zapalenie oskrzeli..ostatni raz chorowala kilka lat temu ale teraz to powazne..jak ja nie lubie choroby....🌼buziaki dla syna.niech szybko wraca do zdrowia Iwe-dziekuje Ci za slowa otuchy jak sobie poradzilas z tym problemem kiedys bo mi jest naprawde ciezko a w domu musze grac zeby wszystkim bylo lzej...🌼 Pozdrawiam i zycze milego dnia ....znowu jestem starsza o kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina nie widzialam tego wpisu bylam w Polsce na pogrzebie Taty...i pluje sobie teraz w brode bo moglam temu cos zaradzic gdybym pojechala wczesniej moze daloby rade cos z tym zrobic moze przekonalabym go do leczenia on panicznie bal sie szpitali..mowil ze jak juz pojdzie to niewyjdzie...i tak bylo, ale mam mile wspomnienia....wybaczylam wszystkie zle chwile....juz po wszystkim zbieram sie i musze zyc dalej....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ No właśnie,mam nadzieje,że mojemu nie zejdzie na płuca,bo strasznie kaszle i bardzo mu się odrywa....dopiero co miał antybiotyk na nerki,a tu znowu siedzenie w domu i kolejny antybiotyk..... Ewanisia>>szkoda mi,że nie ma twojego taty,ale ja bardziej chyba rozpaczałabym za mamą,oczywiście obydwoje rodzice są ważni,ale bardziej emocjonalnie związana jestem z mamą:)ale i tak przykro,współczuje:O Iwe>>no właśnie,mówią,że teraz panuje wirus zapalenia oskrzeli....najgorsze są zaległości w szkole,bo on asem nie jest.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia-trzymaj się, ja w tym roku też straciłam tatę i wiem jak to boli.Nadchodzące Święta będą pierwszymi bez taty i spodziewam się smutnej aury.Buziaczki,trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam wszystkich 🌻a gdzie jest She?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ewanisia 🌻 trudno poradzić sobie z emocjami po stacie kogos kochanego. Płacz pomaga... ja mówię, że oczyszcza duszę... Jest Ci teraz bardzo trudno, ale dasz radę... ja przezywałam to trochę inaczej. Byłam wtedy w 4 miesiącu ciąży, starałam się za wszelką cenę nie denerwować się, ale już po pogrzebie nie wróciłam do pracy. Groził mi poród przedwczesny... Teraz wiem, że czas nie goi ran... im dłużej, im dalej od smierci mojego taty tym bardziej za nim tęsknię... Ewanisia poradzisz sobie, ja to wiem. Trzymaj się cieplutko a przede wszystkim zajmij się codziennym życiem... to recepta na ból... ja to wiem. Agrypina 🌻 nie martw się o oceny syna. Zdrowie jest ponad to... Dbaj o niego, aby się dobrze wykurował :D Daysy 🌻 jak miło, że jesteś :D she🌻 cos nie widać Ciebie ostatnio Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina -👄..tak wiem o czym mowisz my rowniez emocjonalnie bylismy zwiazani z mama ale ja bylam jego pupilkiem wiem ze nie mozna tak mowic wyrozniac dzieci kochal nas jednakowo ale ja wybaczylam wszystko juz jak zaczal chorowac ...mam wyrzuty sumienia ze niewidzialam sie z nim dwa lata,nie widzial moich zdjec ze slubu ,tyle chcialam mu powiedziec ..i jeszcze go dobilam ze wyjezdzam i spotkamy sie za 3 lata ...przezywal to i nie dal rady...nie poczekal jest mi ciezko wszedzie go widze...czuje caly czas jego obecnosc,juz nie chce nikogo stracic i teraz boje sie o syna ..wiem ze to zwykla choroba ale cos mi nie daje nadal spokoju...dziekuje wam za slowa otuchy ..po prostu musze odpoczac...🌼 Daysy75-🌼...wiem jak to boli ...ja juz mialam prezent dla niego...kochalam go bardzo ale on juz tez sie meczyl tutaj...wiedzial ze jest chory wspominal mi a ja mu nie wierzylam odsuwalam ta mysl od siebie ...a moze nie chcial nas martwic....juz wierze ze bedzie mu lepiej ...moj aniol stroz sie nim opiekuje.....👄 Iwe-🌼...tak poszlam dzis do pracy ...syn jest ze mna w domu jest mi razniej...M bardzo sie martwi o mnie jestem wyciszona...zawsze papalalam trzy po trzy ale mam w nich oparcie...i rowniez za to im dziekuje.... Wam rowniez dziekuje..moge sie zwierzyc bo w domu juz niemowimy zeby nie przypominac...zycie toczy sie dalej...a mamy dla kogo zyc ....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....DZIEN DOBRY ...w ten nowy lepszy dzien....ja juz spozniona wiec tylko szybciutko kawke stawiam ...milego dnia....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim jestem ale nawet nie mam czasu na wpis, w pracy kocioł no i egzaminy na uczelni już sie zaczęły, na nic nie mam czasu Odezwę sie jak mi trochę luźniej będzie,pozdrawiam wsiech😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ No jak tam kobietki? Ewanisia spóźniona, ciemno teraz rano, ciężko się wstaje:( U mnie półmetek fizykoterapii... nie wiedzę efetków. Podbno mam uzbroić się w cierpliwość. Czuję się dziś jak przeżuta i wypluta, słońca mi brak. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She-🌼 pomyslnych egzaminow...i wszystkiego dobrego.. Iwe-🌼...badz dzielna efekty beda ale musisz byc wytrwala..to dopiero polmetek-👄....a ze wstawaniem to powiem Ci ze jak wstaje wczesniej to lepiej sie czuje jak pozniej to ciezej jest wstac...hihihi...widzisz tak zle a tak niedobrze.. Agrypina-🌼 Daysy75-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewanisia🌻doskonale Cię rozumiem, jesli chodzi o poranne wstawanie, tez tak mam:) Ale w ciągu tygodnia wstaję o godz. 5, to jeszcze noc :O Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry wszystkim.....🌼 Iwe-👄....ja rowniez wiem cos o tym wstawaniu....wstaje z M o 5 albo 5.30 zalezy jade z nim do pracy i zabieram auto...gdzie moglabym pospac dluzej ja ide na 8 ale potrzebuje czyms sie dostac do pracy wiec jestem zmuszona wstawac wczesniej ale lepiej mi wstaje z rana niz o 7 bo wtedy caly dzien mam senny ....a dzis w Angli mroz szklanka na drogach sama zlapalam pobocze...ponioslo mnie przy 40 na godzine ....az sie trzeslam za duzo tego...dobrze ze juz jutro ostatni dzien.......milego dnia dla wszystkich .....i kolejna kawka podana zapraszam .....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Jak to dobrze, że dziś jest piątek:D Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Młody jakby lepiej,kaszle ale chyba lepszy ten kaszel....chyba się już wykuruje:)Znowu zrobiłam sobie peeling(aby być piękną;)) i brzydka twarz,co prawda tylko przez jakis czas,potem będzie ok:) Iwe>>fizykoterapia zazwyczaj efekty daje albo po skończonych zabiegach albo koło 8 zabiegu i powiem ci,że wszystko zależy od organizmu:Ojednemu szybciej efekt daje a drugiemu później,to tak jak z tabletkami,jedne pomagają a drugie nie:)ale będzie dobrze:) She>>trzymam kciuki za ciebie,ja też mam jutro jeden egzamin,ale może dziś dowiem się,że będę zwolniona:) Ewanisia>>trzym się:) Daysy>>trzym się:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypina -👄...buziaki dla synka niech zdrowieje szybko i buziaki dla Ciebie za wytrwalosc......🌼 Iwe-👄.......i coz Ci powiedziec ...moje problemy sie spietrzyly zamiast mniej jest ich wiecej........ Daysy75-👄....gdzie sie podziewasz....? She-👄...trzymam kciuki za egzaminy .....🌼 Buber-👄a Ty gdzie sie podziewasz?..... milczki a u was co slychac?......buziole dla wsiech i milego weekendu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo......widze ze ostatni wpis ja zostawilam .....zycze udanego dnia i milych swiatecznych zakupow......buziaki dla wsiech....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×