Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

małżeństwo i samotność cz.2

Polecane posty

No właśnie te choróbska.....powiedz Iwe czy u was nie mrozi?powinna być temperatura poniżej zera aby trochę wypłoszyło zarazki.... Ja też codziennie budzę się z bólem gardła,i czuję jak mi spływa po tylnej stronie gardła...wszystkie witaminki nic nie dają,a to męczy:P ewanisia>>kakao??no proszę,ale wolę gorącą czekoladę:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry......🌼 Iwe...buziaki dla syna niech szybko zdrowieje....ojojoj...niecierpie chorob.....👄 Agrypina...goraca czekolada mowisz...od czasu do czasu..moze byc...🌼 milego dnia zycze....[kwiatek[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Widzę,że nie ma kto z rana kawy postawić|_|>,to ja stawiam i miłego dnia wam życzę:) Smarkam....chyba mnie też coś dopadło.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Agrypina...dzieki za kawke a juz myslalam ze musze robic ..a tu mila niespodzianka....kawka mnie przyciagla.....a tak wlasciwie to ............Dzien dobry...........milego dnia zycze........................... ....🌼🌼..........🌼🌼.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kawę lubię :D nawet bardzo:) Agrypina zdrówka życzę Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta i chłopaki 🖐️ Dziś ja robię kawe (_)> (_)> (_)> Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Witam rowniez i ja ....oj zaganiana bylam dzis ...rano zdawalam egzamin..a pozniej bylam w pracy ...na koniec okazalao sie ze z M i z moim synem musze isc do lekarza...ale juz jestem i Pozdrawiam ...aha...zdalam bezblednie.....cool.... Iwe-👄...fajnie ze chociarz Ty zrobilas kawke rano...wpadlam jak przeciag,wypilam na szybkiego i sie zmylam ....🌼 Agrypina-👄...dzis nie w pracy czy zapracowana..?...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ja dziś rano w pracy ewanisia,a klikam z domu,bo tam nie mam dostepu do kompa i netu:P Mam zły dzień dziś,jestem samotna i mam dość MM......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypinko ..kochanie jestem z Toba gdyby brakowalo Ci towarzystwa mozesz pisac na topik albo na meila ....niesmuc sie ...znasz to A PO NOCY PRZYCHODZI DZIEN .....buziaki.....pisz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisia>>dzięki za otuchę:)wiem,że po nocy przychodzi dzień,mam mętlik w głowie.....mam dość wiecznie kontroli,czepiania się itp....potem się odezwę... Miłego dnia:)ja po kawce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry milego dnia zycze.......🌼 Agrypina-👄.....nie smuc sie ...raz jest tak a raz tak .......masz racje z tym czepianiem sie ..nikt chyba nie lubi takiej sytuacji na dluzsza mete....Pozdrowionka dla Ciebie i trzymaj sie ....🌼 Iwe-👄 dla reszty skladu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Agrypina 🌻 mam nadzieję, że już dzisiaj lepiej :D MM też ma wady... zresztą kto ich nie ma ;) zrobił się ostatnio strasznie zazdrosny, wkurza mnie tym czasami, bo nie ma żadnych powodów :) Ewanisia 🌻 jak zwykle na posterunku ;) Miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwość
dwie miłe Panie sobie gadają, fajnie, a ja się pytam; gdzie temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat poszedł na spacer :P wiosna przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ she-- śpiesz się powoli ;) niedziela dzisiaj więc czas na małe lenistwo :D Miłej niedzieli wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam niedzielnie🖐️tym razem się melduje,bo rzadko pojawiam się w niedzielę🖐️👄jest jakby lepiej,ale idę do obiadu,dziś zaplanowałam zrazy:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry ..ja tez sie melduje i juz zmykam ...jak znajde chwilke to wpadne .....niedziela a ja pracuje ...Pozdrowionka dla wszystkich...pa,pa...🌼 Iwe-👄 Agrypina-👄 She-👄 dla reszty-👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki,Witam też panów choć oniu tu jak na laekarstwo;)..pozdrawiam Wszystkich serdecznie,kiedyś ten topik dał mi wiele,wiele wsparcia:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Nowy tydzień i pracować czas zacząć:O Pozdrawiam i miłego dnia:)postałam sobie wczoraj w kuchni i kręgosłup mnie bolał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry domatorzy
co z tego, że domatorzy? To nigdzie nie wychodzicie? Nie ożywiacie waszego seksu \"przebierankami\"? itd...? --------------------------------------------------------------------------------------- no sorry... co najmiej 8 lat po ślubie i są sobą znudzeni - tylko patrzeć, aż ktoś zrobi \"skok w bok\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzien dobry...wpadlam w przerwie powiedziec milego dnia i zmykam do pracy,...... milego dnia ....🌼 Agrypina-👄...oj nowy,nowy...u mnie juz od wczoraj tydzien sie zaczal...... Iwe-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ melduję się ;) sex można urozmaicić nie koniecznie \"przebierankami\" :P Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Dziś wcześniej,bo nie wiem czy zdążę potem zajrzeć,coś mi gg szwankuje,czy u was też? Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witajcie ja rowniez mowie Dzien dobry i lece do pracy ...... Agrypina-👄....nawet niemam czasu zeby wlaczyc gg wiec ja Ci niepowiem ...milego dzionka.....🌼 Iwe-👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie działa gg :D tylko nie mam czasu z nikim pogadać. Miłego dzionka, trzymajcie się ciepło :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×