Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikaa119

Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 miesiąca 7kg.

Polecane posty

Gość monikaa119

Hej wszystkim! Nazywam się Monika i mam 26 lat. Potrzebuje waszej pomocy! Za 1,5 miesiąca moje wesele, moja obecna waga to 72 kg i 175 cm wzrostu. Do wesela muszę zrzucić 7 kg. Jaka dietę i suplementy polecacie, aby tego dokonać? Moja kuzynka poleca mi suplement ze stron http://mango-afrykanskie.ml/ , ponieważ rok temu przed swoim weselem w miesiąc schudła, dzięki niemu 8 kg. Co myślicie o tych tabletkach? Osobiście czytałam opinie w internecie i jest bardzo dużo pozytywnych opinii. Może ktoś z was już je stosował? Jestem ciekawa waszych opinii bo chciałabym je już zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie reklamiarko-szmaciarko wsadz to mago w d..... i sie odchudzaj . Reklamiarze-smieciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, ze powinnaś znaleźć coś z diet takich konkretnych i w ten sposób zając sie odchudzaniem :) http://obk.pl/category/odzywianie/diety/ tutaj na tej stronie znajdziesz dietę dla siebie. Moją osobiscie ulubioną jest dieta paleo :) Lekki zdrowa i pożywna. Poczytaj, może i tobie się spodoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie akurat pierwsze efekty diety wspomaganej Foreverslimem było widać już po pierwszych dwóch tygodniach.Wtedy ważyłam się po raz pierwszy od rozpoczęcia diety a waga pokazała 3 kg mniej.Teraz z tygodnia na tydzień jestem coraz lżejsza.Oby tylko efekty były trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek192
Ja jestem bardzo zadowolona z African Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam łącznie 40kg w 5 miesięcy i efekt utrzymuję się do tej pory! a przecież o to chodzi by efektu jojo nie było!Dodam,że trzeba również troszkę się ograniczyć w jedzeniu nie tylko sam suplement!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MGB
U mnie rewelacyjny wynik dało zastosowanie Foreverslim. 14 kg w 3 miesiące, czyli mniej więcej ( bo nie chudłam na zasadzie, że powiedzmy równo po kilogramie czy półtory tygodniowo,bo raz to było 0,7 by w kolejnym tygodniu 1,9 kg, Nie mniej łącznie w 3 miesiące ubyło mi 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka stosowała African Mango i owszem schudła... 3 kg... Jak dla mnie to trochę bez sensu... przypuszczam, że bez tego środka wynik miałaby taki sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK? Moim zdaniem trzeba to zrobić przede wszystkim Z GŁOWĄ! Czyli zdrowo. Polecam Ci raczej dietę redukcyjną, możesz zamówić sobie catering dietetyczny - ja taki stosuję z http://maczfit.pl i po 1szym miesiącu miałam -5,5 kg mniej. Jest to dieta zbilansowana, pełnowartościowa, tylko mniej kaloryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Foresverslim jest optymalnym rozwiązaniem jeżeli ktoś chce pozbyć się nadwagi. W moim przypadku 3 miesiące i 14 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozilo077
A ja tam jestem zadowolona z African Mango http://afrikanmango.pl dzięki niemu zmniejszył się mój apetyt i nie podjadałam już między posiłkami;) a no schudła 3kg bo jeżeli bierzesz suplement to nie oznacza że możesz jeść wszystko i leżeć.... Ogranicz słodycze , tłuste potrawy i rusz tyłek a efekt będzie o wiele lepszy;) Suplement wspomaga odchudzanie a nie odchudza;) Przyśpiesza metabolizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_moko
Generalnie to raczej nie jest najlepszy pomysł, żeby chudnąć w takim tempie, chyba, że jedyne co chcesz zyskać to efekt jojo. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. Osobiście zamawiam z Pomelo www.pomelo.cm.pl Można u nich skorzystać z konsultacji z dietetykiem, który pomoże wybrać dietę. A dla tych, którzy dodatkowo chcą ćwiczyć, żeby szybciej chudnąć mają też konsultacje z trenerem personalnym. Jedzenie jest smaczne i zawsze świeże. Działają w Warszawie i Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda wcześniej nie stosowałam żadnych suplementów, jednak, samo odchudzanie bez ich pomocy jest totalna mordęgą... bo na początku stwierdziłam, że dokonam tego bez wspomagania, na bazie samej diety i ecwentualnie ćwiczeń, okazało się, że byłam bardzo naiwna. W końcu zdecydowąłam się na zakup ForeverSlim i powiem otwarcie, że nie wiem jakbybyło z innym suplementem, bo takowego nie próbowałam, ale ten spisał sie znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn1gość
wam to już nic nie pomoże bo jesteście takie puste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat w odchudzaniu bardzo pomógł Foreverslim. Ja we każdym razie jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywistość jest taka że żaden suplement nam nie pomoże jeżeli sami nie wprowadzimy zmian w swoim życiu.Foreverslim jest skuteczny ale żeby schudnąć potrzeba jeszcze przejść na dietę i się ruszać.To daje 100% pewność że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika75
Ja muszę schudnąć do sylwestra bo wybieram się w ciepłe kraje i bez fajnej sylwetki się nie ruszam. Przymierzam się właśnie do wykpienia jeszcze w listopadzie takiej fajnej oferty wczasów odchudzających nad naszym pięknym polskim morzem w Primavera SPA - http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-odchudzajace-nad-morzem-promocja-listopad/ - oferta jest bardzo ciekawa i zawiera wiele fajnych punktów takich jak konsultacja z dietetykiem,strefa spa, wiele zajęć na świeżym powietrzu, impreza integracyjna więc okazja do poznania nowych ludzi i dodatkowy urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona miała podobną sytuację,też musiała schudnąć przed ślubem a diety nie za bardzo pomagały,więc zdecydowała się na suplementy diety i kupiła IQacai,okazało się,że to był super pomysł,bo w przeciągu kilku tygodni schudła aż 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja stosowałem suplement diety IQacai w połączeniu z ćwiczeniem i w tym samym czasie straciłem na wadze 8.5 kg :) jeżeli chcecie poczytać o IQacai to zapraszam na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka51
Myślę,że jak przejdziesz na jakąś dietę lub zaczniesz uprawiać sport i zaczniesz stosować jakiś suplement diety do tego to na pewno uda Ci się stracić 7kg w 1.5 miesiąca.Ja stosowałam IQacai i mi się udało stracić 8 kg w kilka tygodni :) Możesz o nim sobie przeczytać na iqacai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest idealnym środkiem wspomagającym odchudzanie. Stosowałam go przez 3 miesiące. Efekt to 14 kg mniej w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwniary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×