Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danieladaniela22

prawdopodobienstwo ciazy

Polecane posty

Hej ! W skrocie opisze wam swoja sytuacje i prosilabym was o wypowiedzenie sie w w tej kwestii . Na wstepie rosze o zrozumienie :) Otoz, 3 tygodnie temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne z powodu bardzo niskiego libido. Ostatnia tabletke z blistra wzielam we wtorek ,a w sobote wraz ze swoim partnerem uprawialismy seks. Moj mezczyzna ''skonczyl we mnie''. Nastepnego dnia dostalam krwawienia z odstawienia . Kolejnego opakowania nie wzielam ,zgodnie ze swoimi zamierzeniami. Zdaje sobie sprawe z tego,ze plodnosc po odstwieniu tabletek anty moze byc znacznie wyzsza,jednak w kolejnych dniach ,znowu zdarzyl nam sie seks przerywany. Na domiar tego,prawdopodobnie tydzien po odstawieniu tabletek mialam dni plodne,jednak nie moge tego stwierdzic w 100% ,ale wskazywaly na to : nadmierny sluz,ogromna chec na seks,napuchniete wargi sromowe . Moje pytanie brzmi: czy moge wykluczyc ciaze albo jakie jest na to prawdopodobienstwo? Mam 20 lat i wiem ,ze moj organizm jest mlody i mogl w bardzo szybkim czase ''wrocic no dormy'' po odstawieniu tabletek. Od wielu osob dowiedzialam sie ,ze tabletki chronia nas podczas przerwy jedynie wtedy ,kiedy 8 dnia zazyjemy kolejne opakowanie . :( prosze o wasze opinie i wypowiedzenie sie w tej kwestii. Nie jestem gotowa na dziecko,jednak podniecenie i chec na seks przyniosla takie ,a nie inne skutki :) z gory dziekuje za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po pierwsze zamiast płakać teraz to mogliście pomyślec wczesniej - przeciez są inne zabezpieczenia... Dwa...nawet jak na jeden dzien odstawisz tabletki to moze juz dojsc do zapłodnienia Masz 20lat - niechcesz dziecka - pozwalasz facetowi skonczyc w tobie - i wiedzac o tym zamiast leciec na drugi dzien do ginekologa po tabletke "po" to czekasz, czekasz...i piszesz tutaj zamartwiajac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie placze,tylko rozmyslam jak duze sa szanse na dziecko i dlatego opisuje swoja sytuacje tutaj...jestem swiadoma ze w tej sytuacji ciaza jest mozliwa... czytalam na wielu forach ze w czasie tej 7 dniowej przerwy jestem zabezpieczona ale chcialabym sie dowiedziec od was ,jakie jest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochrona w czasie 7 dniowej przerwy zapewniona jest jedynie w przypadku, gdy po przerwie rozpoczyna się kolejne opakowanie.- zgadzacie sie z ta opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ry/pierz to zaciążasz.O tym uczyli w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ochrona w czasie 7 dniowej przerwy zapewniona jest jedynie w przypadku, gdy po przerwie rozpoczyna się kolejne opakowanie.- " tak jest. W twoim przypadku ochrona zakończyła się w momencie gdy wzięłaś ostatnią tabletkę. Potem zaczął się kolejny cykl i owszem mogłaś zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieladaniela22
Dziś wykonałam test ciążowy na czczo , ponieważ od feralnego stosunku minęły 3 tygodnie i test wyszedł negatywnie :) dziękuję za odpowiedz :) jednak stosunek przerywany miał miejsce około tydzień temu więc nawet jeśli zaszlabtm w ciążę w ten sposób to wiem że na test by tego nie odkrył .. Czas więc jeszcze na test za kolejny tydzień ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×