Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmię piersią a nie chudne. Dlaczego?

Polecane posty

Gość gość

Karmię piersią już 8miesiac, od 2 miesięcy jestem na bardzo restrykcyjnej diecie i moja waga stoi. Jaka może być tego przyczyna? Tsh badalam i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rzeczywiście dziwne, ja przy kp spadłam z wagą o 4 kg w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dokladnie identycznie, 9kg do zrzucenia, karmie piersią tyle samo co Ty i nic, waga stoi mimo duzej aktywności i ograniczeniach w jedzeniu, słodyczy nie jem, jem duzo warzyw. Hormony ok i nie wiem juz co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam to samo. Karmie 6 miesiecy i nie moge zrzucic 5kg. Pierwszego dziecka nie karmilam i schudlam w 4 miesiace wazylam mniej niz przed ciaza. Drugie dziecko karmie te same sposoby co wtedy i nie chudne. Nie jestem duzo starsza bo urodzilam po 2latach mam 25lat. Kolezanka mi powiedziala schuudniesz bo narazie hormony cie trzymaja (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka U mnie waga tylko wróciła do stanu przed ciąża po połogu i koniec.jadłam w miarę dietetyczne ale moje dziecko ciągle "brzuszkowe" to wyeliminowalam prawie wszystko co alergenne z diety i ani dziecku nie jest lepiej ani ja nie chudne choć nie wiem czy zjem chociaż 1000kcal dziennie. Nie ćwiczę, zajmuje się sama dzieckiem i domem . Hormony raczej trzymały mnie w połogu ale teraz? To jest dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię normalnie 5 miesiąc i jestem szczuplejsza niż przed ciążą :-) 175 cm 61kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wieem. Ja teraz to czasami zaluje ze karmie :/ moglam nie karmic bo szczerze mowiac to pierwsze dziecko nie karmione piersia i mi nie chorowalo. A to karmienie piersia to jak druga ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozesz tak mowic. Co z ciebie za matka???!!! Bylo nie zrec jak swinia a nie zwalasz na dziecko i na karmienie. Co za babol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak mozesz tak mowic. Co z ciebie za matka???!!! Bylo nie zrec jak swinia a nie zwalasz na dziecko i na karmienie. Co za babol. x Ale co zwala na karmienie idiotko? Ona tutaj pisze, ze nie chudnie pomimo karmienia, a nie ze tyje bo karmi. Ja prdl, co za kretynki tutaj siedza. xxx Autorko, hormony to nie tylko tarczyca! To tez jajniki i nadnercza. Prosze sprawdzic sobie kortyzol, testosteron, prolaktyne, estrogen, progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka Nie no karmić wolę niż chudnac tylko mnie to zwyczajnie dziwi. Na ten moment jem warzywa i owoce (bez kapusty,kalafiora,kukurydzy,brokuła,truskawek, winogron, malin, zielonych ogorkow) ryż i to co z ryżu (wafle chlebki), kukurydzinne chrupki bez dodatków, kasze jaglana i płatki jaglane, napój z mleka kokosowego (do ugotowaniu platkow, galaretki owocowe i ostatnio z braku sensacji u dziecka wprowadziłam sobie ryby. Z tłuszczu olej do sałatki trochę slonecznika i siemienia lnianego. Mieso gotowane bez krowowego. pije slaba czarna kawę parzona , herbaty i wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.28 Dziękuję za podpowiedź! Sprawdzę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam to samo. Na kp schudłam 6 kg, a 4 zostały. Dopiero, jak przestałam karmić, to zaczęłam się bardzo ograniczać i zgubiłam te 4 kg. Czyli do wagi sprzed ciąży wrôciłam po 10 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×