Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to ząbkowanie

Polecane posty

Gość gość

Witam Moje dziecko zaczęło się ślinić,ma stany podgorączkowe,jest marudne,czy to możliwe,żeby to były oznaki ząbkowania? Pytam ,bo nic tam w buzi nie dojrzałam,żeby jakiś ząbek się przebijał.A jeśli to już faktycznie ząbkowanie to jak mogę pomóc mojemu malcowi przejść przez ten okres? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa specjalne zele do smarowania dziaselek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama _zosi
A ile dziecko ma miesięcy? Tak to prawdopodobnie ząbkowanie :-) lepiej maluszkowi kupić gryzaczek u nas świetnie się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gryzaki i żele jak najbardziej się sprawdzają. Trzeba jednak patrzeć, żeby gryzaki miały atest, a żele były tylko z naturalnych składników, bez farmakologicznych środków przeciwbólowych, które mogą uszkadzać nerki. Pytaj w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
Jest kilka takich żeli które pomagają maluszkowi przejść przez ten bolesny okres. Ja dla swojego maluszka kupiłam taki żel w aptece kin. Pani magister poleciła bo ma tylko naturalne składniki i jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delikatne masowanie dziąsełek i zimne gryzaki dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też takie specjalne gryzaki dla maluszkow własnie na ząbkowanie. nie wiem ile maluch ma miesięcy, ale to moze być powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ząbkowanie świetnie sprawdzają się chłodzące gryzaki i oczywiście żele. Ja swojemu dziecku kupiłam w aptece kin baby żel, który poleciła mi farmaceutka, gdyż zależało mi tylko na naturalnych składnikach bez przeciwbólowych środków. Można też jeszcze kupić smoczki z gryzakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Ząbkowanie u mojego maluszka wkrótce się zacznie i wszystkie Wasze rady z pewnością wykorzystam. Mam też czas, żeby rozejrzeć się za jakimś żelem, który tak jak piszecie będzie zawierał tylko naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ząbkowanie jak najbardziej gryzaki oraz masowanie dziąsełek żelem, uśmierzających ból dziecku, np. Dentibaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, u nas na ząbkowanie pomaga żel kin :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×