Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to jest normalne zachowanie faceta?

Polecane posty

Gość gość

Pracuje jako cukiernik. Akurat jutro ma wole i chciałam go wyciągnąć nad jezioro,bo ostatni taki ciepły weekend ,poplywac. A on nie zamierza sie jutro nigdzie ruszać bo musi odpocząć wiecie jak ten odpoczynek bedzie wyglądam?wróci dzisiaj o 15 z pracy,pójdzie spac. Wstanie okolo 19.00 pokręci sie,pogra do 2.00w nocy i wstanie o 12.00 w dzien. Dla mnie to chore!!nie można normalnie odpocząć?juz cale życie bede sama w domu z dzieckiem siedzieć i nigdzie nie wyjdziemy bo on wiecnie musi odpoczywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mój facet to tez śpioch. Potrafi wrócić z pracy, iść spać, wstać po 23 i o 1 znów kłaść się spać :P może wymęczony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze najlepiej jak pojedziesz z dzieckiem nad jezioro?masz prawko lub autobus dojezdzajacy tam?ja bym tak zrobila i kazdy bylby zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo niby dlaczego ma cie zmuszac do siedzenia w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tylko ze my tez sie mall widzimy. Chciałam z nim spędzić czas,póywsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne zachowanie ZMĘCZONEGO PRACA CZŁOWIEKA wariatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest normalne. Ok zmeczony, to niech pojdzie spac wczesniej, a nie ze spi w ciagu dnia a potem w nocy gra. Niech spedzi troche czasu z dzieckiem. Albo jak wroci niech troche odopcznie, max 2 h I wtedy niech wstaje I jedzcie nad jezioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest normalne zachowanie. Ja też jak wracam z pracy to nie mam ochoty ruszyć tyłka nawet do kuchni, żeby zrobić sobie kanapkę, nie wspominając już o wychodzeniu z domu bez względu jak piękna byłaby pogoda. Jutro raczej śnieg nie spadnie, więc spokojnie możecie pojechać jak ten biedny człowiek odpocznie. Nie wiem skąd w ogóle takie pytania Ci się wzięły ale chyba tylko człowiek pracujący fizycznie jest w stanie to zrozumieć. Może jak w końcu ruszysz tyłek do pracy to spłynie na Ciebie objawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko napisałam ze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×