Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość EzoteryczkaIsaura

rytuały miłosne,spętania miłosne,uroki ,najcięższe przypadki

Polecane posty

Gość EzoteryczkaIsaura

ttp://rytualymilosne.jimdo.com/ isaura666@buziaczek.pl MAGIA MIŁOSNA, RYTUAŁY MIŁOSNE/powrót partner,ma ożywienie relacji w związku, blokad ana kochanke/-ka,przyciagnięcie drugiej połówki,oczyszczanie aury/zdejmowanie krzyży i blokad karmicznych,udrażnianie czakramów i meridiów,zabiegi antydepresyjne i antynerwicowe,zdejmowanie klatw,uroków, przekleństw oraz bytow nieczystych. Rytuały miłosne na ozywienie miłości w aktualnym związku, wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości,a także rytuały na osłabiania barier i przeszkód w związku, afirmacja zakorzeniająca się w podświadomości obiektu westchnień, rytuały całoroczne pt ''Węzeł miłości'' w celu odzyskania ukochanej osoby, przyciągnięcie drugiej połowy Przez wiele lat dzień po dniu poświęcałam i poświęcam mój czas dla osób zakochanych, które przez własne błędy, wpływ z zewnątrz lub nagromadzenie negatywnych energii utraciły ukochaną osobę. Drugim kierunkiem mojej praktyki są osoby samotne, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połowy. Każdego dnia otrzymuję listy z prośbą o pomoc. Każda sytuacja jest inna, gdyż każdy człowiek jest indywidualistą i to, co tworzy może być podobne, ale nigdy nie jest takie samo, jak działania lub twory innego człowieka. Każdy związek, każda miłość jest inna i niepowtarzalna. Wiem, że otrzymałam te nadprzyrodzone właściwości i nadzwyczajną energię by pomagać innym, ale jestem tylko człowiekiem, który nie może pomóc wszystkim. Jeżeli pragniesz wyeliminować: - strach, niepewność - nerwice, stany depresyjne - problemy przekraczające możliwości organizmu - niewytłumaczalne przeszkody życiowe - aby czuć się bezpiecznie - łapać okazje -żeby życie układało się po twojej myśłi - by przyciągnąć odpowiednią pracę , wlaściwego partnera, pieniądze ,zdrowie - problemy przekraczające możliwości organizmu - uzdrowienić chorób fizycznych - pozbyć się niewytłumaczalne przeszkod życiowych - Uwolnić się od pecha, który ciągle Ci towarzyszy - Twoje Negatywne wspomnienia odejdą w zapomnienie - Jeżeli rzucił ktoś na Ciebie zły urok Uwolnisz się od niego! -uwolnienie od blokad: finansowych, seksualnych, kariery, miłości, komunikacji, - Chciałbyś poczuć się zdrowsza, lekka i energiczna - Napływ miłości, jaką odczujesz od świata, rodziny i partnera -stopniowo zaczniąć uwalniać się od uzależnień - Odzyskać radość życia, optymizm, wiarę w siebie i swoje możliwości To oczyszczenie energetyczne jest tym czego potrzebujesz... wszystkie sposoby zawiodły sprawdz mnie i moje możliwości i umiejętności Niewielkim kosztem szybko zaczniesz żyć szczęśliwym życiem Rytuały miłosne i inne na każdą okazję,uwalnianie od klątw Podstawowy urok miłosny 4 godzinny = 200zł 3-dniowy rytuał na powrót ukochanej osoby 299zł urok miłosny 7 – dniowy 600zł Love Cordon, jedne z najsilniejszych w wersji 14 dniowej = 1000zł W wersji 31 dniowej =2000zł Oferta do wyboru na rytuał zdejmujący klatwę,w tym także juz zabieg ochronny ''Tarcza'' Podstawowy urok zdejmująco-ochronny 4 godzinny = 200zł 3-dniowy rytuał zdejmująco-ochronny 299zł zdejmująco-ochronny 7 – dniowy 600zł Soul Protector Max, jeden z najsilniejszych w wersji 14 dniowej = 1000zł Soul Protector Hiper - wersji 31 dniowej =2000zł Pozdrawiam, Isaura

Gość gość
Urok miłosny to na serio wielka siła i przekonałam się o tym niedawno bo dzięki niemu odzyskałam swego chłopaka. Nie chcę nikogo tutaj reklamować ale mogę się podzielić tym jak to u mnie wyglądało, jak ktoś chce to na marzena.sikorka@o2.pl pisać:)

Gość gość
Baby magia miłosna naprawdę działa ale trzeba się do tego przyłożyć. Rytuał najlepiej odprawić samodzielnie, ja tak zrobiłam i mój chłopak wrócił po półtora miesiąca. Mogę się podzielić moimi doświadczeniami , mój mail to monia-gruszecka@tlen.pl jakby ktoś chciał.

Gość gość

Bardzo często od rytuałów miłosnych poleca się właśnie mężczyzn magów. Według mnie mężczyźni potrafią się znacznie lepiej koncentrować, a to jednak wpływa na życzenie. Co do skuteczności rytuałów to tylko taki polecam marcintarot.pl/strona-produktu/rytua%C5%82-mi%C5%82osny-wicca%C5%84ski, bo jest stary, dobrze opisany i działa. Wiem to z wielu źródeł. U mnie doprowadził do kilku nowych znajomości, z których mogłam wybierać i wierzę, że wybrałam prawidłowo.

Gość Elo

Czy ma ktoś opinie o wrozce od rytualow p. Barbarze Grzesiak?

Gość mirka

spętanie jest super, u mnie wcześniej była biała magia i wcale nie działała i nic a nic. jak zamówiłam spętanie u pani werity werajtis to wreszcie miałam silne efekty i facet sam oszalał na moim punkcie i nie musiałam sie ja starac i za nim biegać stało sie jak powinno byc czyli facet sie stara, adoruje itd. bardzo polecam ale tylko spetanie miłosne u pani werity

Gość Mała Mi

Godna polecenia jest rytualistka.ewa@gmail.com czyli Ewa Olszewska. Osobiście korzystałam z jej rytuału miłosnego. Muszę przyznać że trochę się bałam, że będzie to nie wypał, ale okazało się, że jest to ciepła, serdeczna i uczciwa wróżka.

Gość Bulimiczka

Hej, rytuały miłosne u mnie nie zadziałały. Robiłam dwa jeden u nathan.mag (nathan.nathan@gmail.com) a drugi u samela - kontakt przez strone ). Ostania próba to urok miłosny u ewy olszewskiej rytualistka.ewa@gmail.com i tutaj efekty są. Ewa powiedziała że rytuał w moim przypadku nie ma szans zadziałać i poleciła urok, zdałam się na nią i nie pożałowałam.Bo są efekty.

Gość Gość

ja powiem za to szczerze że trafiłem przez inne forum ostatnio na Amelię, ale pierwszy raz w życiu ktoś tak ze mną pisze i jest tak...normalna. Po pierwszym mailu z nią poczułem spokój, chociaż całkowicie z ciekawości się odezwałem, bardziej jak impuls bo nie ufam ludziom o których nic nie ma a jednocześnie prowadzą jakieś blogi. Ale zacząłem z nią współpracę i jest inaczej, mam ciężka sytuacje ale mam nadzieje ze uda odzyskać mi się z nią ukochaną. A zobaczcie sobie stronę jest tam kontakt chyba w zakładce współpraca https://livingbymagic.blogspot.com/p/blog-page.html?m=1  póki co jestem zadowolony, widzę poprawę i wierze ze będzie lepiej tylko 

Gość kosciaka

Amelia w moim przypadku całkowicie nieskuteczna, zero efektów rytuału. Szybko skonczyła odpisywac na moje e-maile. Bardzo długo czekałam na efkety ponad cztery miesiace i nic. Ja tej Pani nie polecam, aczkolwiek z pocztaku zrobiła na mnie dobre wrażenie ale to wszystko.

Gość Basiek

Ja robiłam spętanie u Orin i jestem zadowolona. Wcześniej jeżdziłam do jakiejś rzekomej szeptunki pod łódź, ale efektów nie było i potem ktoś mi powiedział o niej. Efekty co prawda były później niż obiecywane, bo gdzieś po ok 3,5-4 miesiącach, ale dla mnie liczy się fakt, że były. Mam tel, ale nie wiem czyaktualny, bo z pół roku nie dzwoniłam do niej, bo nie miałam potrzeby 694687349 Oriana Orin. 
Babeczki, gdyby któraś z Was miała namiar na jakąś dobrą jasnowidzkę, to dajcie namiar, bo szukam kogoś godnego uwagi.

Gość gość

jakim trzeba być debi/lem żeby wierzyć w takie głupoty i jeszcze za nie płacić XD beka z was na facebooku XD

Gość Stynka

Oriana orin to oszustka w dodatku udająca kogoś kto zna się na magii. Zapłaciłam jej za spętanie. Nie zadziałało. Ona zaczęła mi pisać że to moja wina itd potem pisała już takie głupoty np ze zadziała to spetanie za 7 miesięcy i 7 dni. Bzdura. Uważajcie bo ona sama się poleca na forach i jestem pewna ze sama oszustka napisała ten post.

Gość abc

Kos robił albo słyszał coś o Zycie? robiłam u niej wróżbę i wyszło spoko,a le nei wiem jak u niej z rytuałami. ktoś cos wie?Kos robił albo słyszał coś o Zycie? robiłam u niej wróżbę i wyszło spoko,a le nei wiem jak u niej z rytuałami. ktoś cos wie?

Gość marcela

Zyta w moim przypadku sie nie sprawdziła. Rytuał nie działa. no i szybko urwała kontakt jak tylko napisałam że nie mam efektów 😞

Gość maro

Ja robiłem u Zyty między innymi i też nic, potem trafiłem pocztą pantoflową od koleżanki z efektami na dobrą czarownicę ale z pewnych względów mnie nie przyjęła, szukam teraz dalej kogoś.. macie polecić kogoś? kogoś z krwi i kości, błagam, chce odzyskać ukochaną... jestem naprawdę już zmęczony oszustami, a walczę już naprawdę długo... niech ktoś proszę się podzieli kimś skutecznym !   m.kotrecki@gmail.com 

Dnia 24.09.2019 o 21:48, Gość Bulimiczka napisał:

Edytowano przez Mag

Gość Lila Lila

Czemu oczerniasz uczciwą osobę tzn Ewę? Tak się składa, że 2 miesiące temu zamówiłam u niej spętanie miłosne i nie zostałam oszukana, spętanie zrobiła, są efekty od 10 dni. I jestem pewna że to za jej sprawą bo pół roku nie miałam kontaktu z moim eks a po spętaniu kontakt zaczął wracać z jego strony aż do uzyskania takich efektów jakie chciałam czyli powrotu faceta do mnie. Nie wierzę w ten wpis. Na sto procent to kłamstwo.

Gość gość

Hej powiedz coś więcej o tej Ewie? Jestem dwa i pół tygodnia po uroku i w sumie wydaje mi się że coś zaczyna dziać się na plus, ale nie wiem czy to moja wyobraźnia. Ewa po uroku mi napisała że efekty pojawią się w czasie kilku najbliższych tygodni max do 1.5 miesiaca powinny byc

Gość Linijka Ekierkowa

Alanna jest godna polecania jej na forum. Spętanie wykonane idealne-działa.Chyba nic więcej dodać nie muszę...

Gość Gość

Ewa i Alanna. Przecież wiadomo o was wystarczającą. Mam pokazać maile od was? Spadać na zawsze. Jak będę chciała i odnajde od was maile to jutro wstawię i podam każdemu. Nie boję się. Ale one głupie... szok.

Gość Karolina

Wróżka od spraw uczuciowych taka uczciwa i faktycznie fachowiec w tym to Łucja Zubek zubek.zubek.zubek@gmail.com Mocno polecam tą panią. Korzystałam z jej usług wróżby i rytuału i się nie zawiodłam.

Gość Łucja

O Łucji Zubek jest mnóstwo w Internecie. Nie od dziś wiadomo, że jest oszustką A komentarze o sobie oczywiście pisze sama. Nie nawet sensu nawet jej komentować. Wystarczy ruszyć głową, poczytać i się nie nabrać i stracić kasę.

Gość ciekawy
5 godzin temu, Gość Łucja napisał:

O Łucji Zubek jest mnóstwo w Internecie. Nie od dziś wiadomo, że jest oszustką A komentarze o sobie oczywiście pisze sama. Nie nawet sensu nawet jej komentować. Wystarczy ruszyć głową, poczytać i się nie nabrać i stracić kasę.

dzięki a możesz kogoś polecić?

Gość Gość

Na pewno nikt z Internetu Ci nie pomoże, sami oszuści i naciagacze. Szukaj kogoś z poza Internetu. Najlepiej drogą pantoflową. Wszyscy co są na forach i Ci którzy mają swoje strony internetowe nie pomogą Ci. To jest biznes, nic więcej. Szukaj. Da sie znaleźć kogoś dobrego i rzetelnego. 

Gość ciekawy
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na pewno nikt z Internetu Ci nie pomoże, sami oszuści i naciagacze. Szukaj kogoś z poza Internetu. Najlepiej drogą pantoflową. Wszyscy co są na forach i Ci którzy mają swoje strony internetowe nie pomogą Ci. To jest biznes, nic więcej. Szukaj. Da sie znaleźć kogoś dobrego i rzetelnego. 

Niestety nie mam takich znajomości a bardzo mi zależy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować