Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy seks z osoba, ktora sie kocha musi stac sie nudny po czasie

Polecane posty

Gość gość

Bo jak czytam rozne tematy to ze mezczyzni potrzebuja roznych innowacji, trojkatow, kobiety tez, ze seks staje sie nudny, trzeba nowych wrazen... Czy sa jeszcze ludzie, ktorym nie nudzi sie seks z osoba, ktora kochaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraboletańczą
No ja z mężem od ponad 4 latach i się nie nudzimy. A jak nam się znudzi to pojadę do mamy na parę dni albo go gdzieś wyśle. Stęsknimy się i będzie dobrze. A te trójkąty itd to gdzie ty w trudnych sprawach widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie szukam innej bo mam co noc wypróżnianie na siebie i to mnie zadowala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzą się ludzie głupi i nudni. Tacy zawsze będą potrzebować prymitywnych wrażeń i emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to nie sport, w seksie najważniejsze są emocje, podniecenie, a gdy się kogoś kocha to to wszystko jest i wcale nie trzeba wydziwiać. Seks może nudzić osoby które podchodzą do tego mechanicznie i egoistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest okazywaniem sobie milosci, czulosci , tkliwosci, fizycznym dopelnieniem uczuć. Nie ma mowy o nudzie, gdy kazda intymna sytuacja jest wielką radoscią i wybuchem namiętnosci. Pragniemy sobie nawzajem dawac, okazywac milosc, a jak, w jakiej pozycji, w jaki sposób, to wychodzi spontanicznie, a każde zbliżenie jest wyjątkowe. Srebrna żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×