Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Staropanieńskie, i nie tylko, manipulacje i cwaniactwa

Polecane posty

Gość gość

Prosze o wypisywanie kobiecych manipulacji w celu osiagięcia swoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulują niekoniecznie "stare panny",więc trochę szacunku proszę! Pozdrawiam. Stara Panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulacja potęzna jest lecz staropanieństwo wieksza moca włada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, te młode tez maipulują , a jkaże, i maja całkiem fajnie opracowane strategie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Młoda juz Panno, porządne Stare Panny tez tu i tam spotkac mozna.;). Peważnie siedzą z kotem przed TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Młoda juz Panno, porządne Stare Panny tez tu i tam spotkac mozna.;). Peważnie siedzą z kotem przed TV;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starą panna z ogromnym staropanieńskim stażem. W ogóle nie chce mi się poznawać nowych ludzi, a o tym by poznawać mężczyzn w celu manipulowania nimi, to już jest dla mnie zbyt duży wydatek energii spożytkowanej w sposób absolutnie marnotrawny. Jak ktoś chce mnie poznać, to niech się sam postara, co w sumie proste nie jest, bo siedzę sobie w domu i obcych spławiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mąż nie zgadza się na coś, ponawiam pytanie w lóżku. Ściskam go mocno i ponawiam prośbę :P Ta technika może być stosowana rzadko. Hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Jak ktoś chce mnie poznać, to niech się sam postara, co w sumie proste nie jest, bo siedzę sobie w domu i obcych spławiam. " W imieniu wszystkich starych kawalerow z okolicy zwracam sie z uprzejmą prosbą o naprawienie rynny i piorunochronu. Prośbę swą motywuję tym ze wspinaczka po ceglanych fugach zagraża zyciu i zdrowiu. Z góry albo raczej jeszcze z dołu dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
"Prosze o wypisywanie kobiecych manipulacji w celu osiagięcia swoich celów." X X X X No chyba zartujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18.23 Deklaracje należy składać tylko w swoim imieniu. Okoliczni starsi kawalerowie nie mają w sobie romantycznej słowiańskiej duszy, że o sprawności fizycznej nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×