Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panda121

Złamane serce ;(

Polecane posty

Gość Panda121

Pomóżcie mi proszę :'( Trzy dni temu byłam nad jeziorem z przyjaciółką i tam był też mój chłopak o czym nie wiedziałam bo nawet mi o tym nie powiedział no ale pomijając to przywitałam się z nim normalnie , i poszłyśmy usiąść kawałek dalej ponieważ tak gdzie był on i reszta znajomych nie było miejsca i moja przyjaciółką zostawiła mnie na chwile i poszła do swojego chłopaka , wtedy przyszli do mnie znajomi ze starej szkoły i taki jeden kolega chciał mnie wrzucić do wody gdzie ja mu się wyrywałam bo nie chciałam żeby mnie wrzucał (obok nas stała jego dziewczyna) i mój chłopak to zobaczył i stwierdził ze ja się z tym kolega przytulałam a to nie prawda i strasznie mnie nawyzywal i powiedział ze go zdradzilam , Nir wiem juz co robić bardzo go kocham jest dla mnie wszystkim , powoli się załamuje bo nie wiem jak mam go odzyskać bo nie chce ze mną rozmawiać pisze, dzwonie nawet byłam u niego w domu. Liczne na to ze mi pomozecie , nie daje juz sama rady ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo pije twój chłopak alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, on tam był ale Ty o tym nie wiedziałaś a teraz konieczenie chcesz go odzyskać bo "on jest całym twoim światem"?! Puknij się w czoło. Kogo ty kochasz? Z CO?! On znalazł głupi powód żeby zerać a ty przeżywasz niewiadomo co. Kopnij go w dooope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panda121
Tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak jak mówią wyżej. On cię nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(((Acha))), on tam był ale Ty o tym nie wiedziałaś a teraz konieczenie chcesz go odzyskać bo "on jest całym twoim światem"?! Puknij się w czoło. Kogo ty kochasz? Z CO?! On znalazł głupi powód żeby zerać a ty przeżywasz niewiadomo co. Kopnij go w dooope X To ty HIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro stała tam jego dziewczyna to niech może wyjaśni to twojemu chłopakowi? Jeśli się nazywyzal to dałabym sobie spokój, w końcu pokazał brak szacunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×