Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

restauracja w krakowie

Polecane posty

Gość gość

polecicie mi jakąś restauracje restauracje w Krakowie gdzie można zjeść dobry i niedrogi lunch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ,co to jest k/u/r/w/a lunch? jesteśmy w Polsce ,a tu nie ma czegoś takiego... ynteligencie za piątkę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lunch = kanapka i napoj. Takie jest znaczenie tego slowa, chodzi o szybki posilek w godzinach pracy. W Polsce je sie OBIAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekarnia Lajkonik - b dobre kanapki z szynką parmenska, dobra kawa i dobre babeczki cytrynowe np. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Jeśli zależy ci na polskiej kuchni w Krakowie zajrzyj do http://podbaranem.com/ Restauracja ma bardzo smaczne dania i rozsadne ceny. Ja chyba się tam wybiorę jak będę w mieście za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Kraku taka sieciowa restauracja z kuchnią indyjską jak Ganesh. Warto sobie tam stolik zarezerwować. Absolutnie cudowne miejsce jeśli chodzi o wystrój, ale też kuchnię mają rewelacyjną – robioną przez prawdziwego Hindusa. Wszystko świeże, smaczne, dobrze przyprawione, dokładnie tak jak lubię. Porcje są konkretne, można się najeść nie wydając całej wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o jakość restauracji w Krakowie to niestety w wielu postawiono na komercję. Od dwóch lat korzystam jedynie z menu www.hahagrill.pl Na Placu Nowym 3 działają. Tortilla z kurczakiem wydajna, dużo dobrego mięsa. Jeżeli lubisz dania z grilla, świeże to jest numer jeden w mieście. Menu jest nastawione u nich na gorące kanapki, ale znajdzie się też sporo lokalnych przysmaków i bardziej wyrafinowanych dań. Pod względem cennika na każdą kieszeń, dlatego ich lubię. Nie zmieniają cen na niekorzyść dla klienta, a jakościowo się trzymają od dawna na super poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre meble ze stali nierdzewnej do restauracji można znaleźć w firmie www.jugema.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Ja często odwiedzam różne restauracje, bo lubię próbować nowych smaków. Wam polecam to samo, bo na pewno wiele razy się zaskoczycie. Podpowiem Wam, że zdecydowanie warta odwiedzenia jest restauracja w hotelu tumskim (płock) http://www.hoteltumski.pl/restauracja Jesli jeszcze tam nie byliście, to zmieńcie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Mi w oko wpadła wczoraj restauracja włoska w krakowie - http://tradycyja.pl/ i chyba się tam wybiorę w przyszłym tygodniu. Lubię dobrze zjeść a włoska kuchnia całkowicie podbiła moje serce. W domu trochę sama gotuję ale niestety nie potrafię odtworzyć smaku prawdziwej włoskiej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciastko i kawę ostatnio dość regularnie wpadam do Ptaszyla. Jeśli ktoś lubi czekoladowe desery to ich polecam – ciastko czekoladowe z wiśnią wymiata, zresztą sernik z konfiturą też jest nie najgorszy. Następnym razem muszę zamówić ciastko orzechowo miodowe bo widziałam u człowieka przy stoliku obok że wygląda smakowicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jadam lunchów - ale zamawiam obiady do pracy :) najczęściej z damarco. przy zakupie pięciu obiadów mamy w firmie cenę 70zł więc na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elen445
oj uwielbiam restaurację http://www.damarco.pl/!! w piątki tam mają jeszcze muzykę na żyw teraz i pycha grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HubertusW
Warto odwiedzić restaurację piwnica pod złotą pipą, zaraz przy rynku na ulicy floriańskiej, nie pamiętam dokładnego adresu, bo w krakowie jestem raz na miesiąc ale zawsze tam zachodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Opłaca się zamawiać z dowozem z Maxipizza na Kapelance. Najlepsze grube ciasto z jakim się spotkałem od lat, jest rzeczywiście puszyste a nie takie ubite ciężkie jak to można najczęściej spotkać w pizzeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jak chodzi o dobrą tradycyjną restaurację polską to polecam Pod Leliwą ul. Sławkowska 13. Mają przepyszne jedzenie i super miejsce aby zorganizować sobie małą imprezkę ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kuchnia w amerykańskim stylu to niewątpliwie w rynku Grande Grill. Świetne miejsce, które funkcjonuje ponad 20 lat i serwowane tam steki właściwie można nazwać kultowymi. Na pewno dobrze zjecie i wyjdziecie zachwyceni tym co będzie Wam zaserwowane. A poza tym mam wrażenie, że to również świetny wybór dla tych, którzy stawiają na burgery, w menu znajduje się kilka ciekawych opcji do wybrania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×