Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

llaa

Czy ktos mial krwiaka w ciazy?

Polecane posty

Hej. Jestem w 11 tc. W 10 dowiedzialam sie ze mam krwiaka. I musze lezec ciagle. Juz minal tydzien, jeszcze tydzien do kontroli nastepnej. Poradzcie mi, czy ktoras z Was miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w 17 tygodniu, najpierw pękł i dużo krwawiłam potem się wchłonął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w 6 tyg. :-( bralam duphaston lezalam 2 miesiace. TY TEZ lez. Do łazienki tylko wstawaj na siku /kupę. Myj się rzadziej bo to jednak wysiłek. Zero seksu zero stresu zero jeżdżenia autem . Ja się duuuuzo modlilam krwiak był większy niż mój Skarb. Ale Bogu chwała wszystko się skończyło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore luteine dopochwowo 3x1. O jeju to juz wystraszylam. Bo dzisiaj nawet lepiej sie poczulam i troszke chodzilam. Ale tak to caly czas leze. Krwawic nie krwawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam dowiedzialam sie w 8tc a wchlonol sie ok 18. lezenie szpital a teraz ok. juz 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W 7 tyg zaczęłam mocno krwawic. Okazalo sie ze mam 2 krwiaki . Jeden bardzo duży i blisko dzidzi drugi trochę mniejszy. Dostałam duphaston, luteine dopochwowo i dyspozycję od gin LEŻEC! wstawać tylko za potrzeba. Przy dwuletniej córce wydawało się to niemożliwe ale sumiennie leżałam w domu 6 tygodni, korzystałam z pomocy wszystkich którzy chcieli pomoc,bałagan brak obiadu co tam-nie ma się co przejmować. Udało się!krwiaki powoli się wchłanialy i 9 miesiecy temu urodziłam w terminie zdrowego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam krwiaka i poroniłam w 9 tyg ... Nie przestrzegałam tego żeby caly czas leżeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×