Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamiana mieszkania na dom

Polecane posty

Gość gość

Myślicie, ze jest taka opcja możliwa? mamy nieduże, własnościowe mieszkanie w średnim mieście (0k 50m2), mieszkańców 70tyś, w dobrej lokalizacji, ale marzy nam się malutki domek, może być do powolnego remontu. Myślicie, że ktoś się skusi na taka zamianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie to mieszkanie? mam dom i mam go dość :( nie jestem stworzona do wiejskiej ciszy i spokoju, brakuje mi spalin, sklepów i całego tego gwaru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dopłatą może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie 50metrów w mieście na dom? chyba taki o metrażu 10 metrów kw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanie-gdzie to mieszkanie?mam dom z działka i chętnie zamienię za niedużą dopłatą na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam małego domku, nie willi ;) może być i za niewielką dopłatą, byle gdzieś w kujawsko - pomorskim lub wlkp. Wiem, ze jest sporo ludzi, dla których dom okazał się pomyłką, nie spełnieniem marzeń, ja wiem, z czym wiąże się posiadanie domu. Myślicie, że jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to albo stara rudera do remontu albo domek na działce rekreacyjnej :D a nie domek skromny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mógłby być i taki, byle daleko od ludzi. zależy mi na spokoju i odludziu, dom może być stary, ale taki do zamieszkania na czas powolnego remontu.... może wiecie o kimś, kto myśli o zamianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja niestety mazowieckie :( 60km od Warszawy. nasz dom jest nowy (2008rok), w stanie do zamieszkania, nowe (2015) ogrzewanie centralne w miedzi. działka 0,6ha. dojazd do wawy samochodem lub pociągiem. urokliwa okolica, 2km do Bzury.A ja chce do miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to nikt sie nie zamieni jesli nie dopłacisz sporej kasy a po drugie mozesz sie wrabac w taki dom ze bedziesz go remontowac całe zycie i remontu nie bedzie konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby chętnej na zamianę: na taki dom jak Twój to mnie nie stać :( jakiej dopłaty oczekujesz przy zamianie? Mi bardziej niż na samym domu zależy na kawałku swojej działki, własnym miejscu na ogród, ciszy i przestrzeni... moje mieszkanie ma swoje zalety i wartość: po remoncie, instalacja w miedzi, filtry wody, drzwi antywłamaniowe itd., ale mnie i tak ciągnie na wieś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy od wartości mieszkania-tyle ze ja chce coś w mazowieckim... dom wyceniamy na 260tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na mazowieckie i na opisywany standard to bardzo mało... ale niestety, nas tam nie ciągnie, bo nikogo tam nie mamy. ale szukaj, powodzenia :) ja też szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało bo i domek mały :) Ale już wydanymi warunkami zabudowy i projektem. ogólnie ładnie jest, działka zielona, są liczne nasadzenia... dopiero będziemy dawać ogłoszenie o sprzedaży lub zamianie. dojrzewamy do tej decyzji... tak chcieliśmy swojego domku a teraz brakuje mi miasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym soe z checia zamienila. Wybudowaliśmy z mezem dom na wsi. Nie wiem co mi odbilo bo od zawsze chxialam mieszkac w miescie. Maz zachwycony a ja codziennie sie zastanawiam co ja tu robie mimo ze mieszkam tu juz dwa lata. Mam nadzieję ze jak wroce do pracy w miescir to troche odzyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam gorzej bo pracuje na tej wsi :( I już w ogóle czuje się tu jak w klatce. wszystko ładne, malownicze, sielskie :O A ja chce do chodników, bloków i sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może któraś z tych co pisały, że sie wybudowały na wsi a ciągną do miasta, zamieniłaby się ze mną? Mieszkanie 52 mkw w miasteczku 20 km od Wrocławia. Blok z 2008 r., ceny oscylują ok. 3,5 tys za mkw. Chętnie zamienię na dom (nie rudere jak w zamieszczonym linku) w dowolnej lokalizacji ale bez dopłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamazewsi
Ja bym się z chęcią zamieniła ale w życiu nie przekonam męża. Przykro mi bo on dużo pracy włożył w ten dom i na prawdę mam kochanego męża, który dba o to żebyśmy z córką były szczęśliwe i nie mam sumienia namawiać go na wyprowadzkę. Co prawda on wie, że ciągnie mnie do miasta ale na pewno nei wie jak bardzo. Patrząc z boku powinnam być szczęśliwa bo jesteśmy zdrowi, mam wspaniałego męża, córkę i nowy dom, jesteśmy młodzi (ja 26 mąż 28) a tak na prawdę czuję jakby całe życie toczyło się gdzieś obok (w miatsach) a ten nasz dom na wsi to taka sypialnia. Wszyscy znajomi ciągną raczej do miast i mam wrażenie, ze zostaliśmy tu sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52mkw x 3500 to 182 tys, więc nic wiele lepszego od tej rudery nie znajdziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o projekty domów, aranżacje, budowę, remont, koszt itd nic tak nie inspiruje jak strona dom.pl Znajdą tam Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszam, może znajdą tam Państwo wiele inspiracji dla siebie :), ja znalazłam :) Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o projekty domów, aranżacje, budowę, remont, koszt itd nic tak nie inspiruje jak strona dom.pl Znajdą tam Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania. Zapraszam, może znajdą tam Państwo wiele inspiracji dla siebie :), ja znalazłam :) Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlg
My początkowo mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu, ale rodzice nam pomogli i wspólnymi siłami (przy wsparciu kredytowym) postawiliśmy dom. Uważam, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Teraz płacimy rachunki (kwartalnie za wodę, miesięczne za prąd oraz za gaz od amerigas.) Mąż często wyjeżdża, a ja nie miałabym głowy do tego, aby palić w piecu, dlatego takie rozwiązanie było dla nas niezbędne. Dodatkowo dostawca wydzierżawił nam zbiornik, a dostawy przebiegają kompleksowo i bezpiecznie, bo przy każdej sprawdzane są plomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też ostatnio wyprowadziliśmy się na wieś... największym problemem było ogrzewanie bo zawsze grzaliśmy gazem, a tu sieć dopiero tworzą... mamy w dzierżawie zbiornik gazu LPG od AmeriGas więc udało się jakoś to rozwiązać, ale w innym wypadku i tak nie wyobrażam sobie palić drewnem! Za bardzo wygodnicka się zrobiłam chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdarza się i to powiem Ci nawet na swoim przykładzie ;) mieszkaliśmy w bloku w Krakowie od zawsze, 3 pokoje, łazienka i kuchnia. Dzieci się wyprowadziły to zamieniliśmy się o mały domek na wsi w Małopolsce. Zmiana totalna do tego stopnia, że nawet sieci gazowej tam nie mają jeszcze (ale akurat obeszliśmy przez dzierżawę zbiornika gazu LPG) ale dlatego możesz mieć nadzieję, że ludzie chcą zmian i prędzej czy później znajdziesz chętnych :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie dom - masakra - komu to potem sprzedasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My od zawsze chcieliśmy mieć dom i to dom energooszczędny. Polecono nam firmę z www.profixdomy.pl. Warto wejść na ich stronę bo mają bardzo dobre oferty cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzyłam na tą stronkę tej firmy http://profixdomy.pl/. Super oferta na domy energooszczędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×