Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DLV

Czy ona na mnie leciała, czy mi się wydawało?

Polecane posty

Podsumuję zachowanie mojej koleżanki z pracy. Czy jeśli ona sama z siebie oferowała mi pomoc (kiedy ewidentnie nie była mi potrzebna), ponadto prawie zawsze, kiedy nasze spojrzenia się spotykały, robiła "buźkę" ( :) ), a dwa razy prowokowała mnie do rozmowy, to czy znaczy, że chciała mnie zainteresować swoją rozmową? Dodam, że za bardzo z nią nie gadałem, bo raczej małomówny jestem. Pytam, bo się zastanawiam, czy teraz spróbować pojawiać się w okolicach jej nowej pracy, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci mają tendencję do tego, żeby uznawać, że każda laska na nich leci. Myśle, że nie leciała, ale była miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, niektórym cięzko odróżnić uprzejmość od flirtu. Ehhh, polaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
runner - Ale ona była inaczej miła. Nie mierz mnie swoją miarą. Tak po prostu miłych, asertywnie, jest dla mnie około 70% osób... A ona np szukała kontaktu wzrokowego ze mną i mówiła mi "cześć", kiedy stałem tyłem i udawałem, że jej nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22lataprzegrywu - ciebie lampo zdegenerowana nikt nie pyta o zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pisz na forum publicznym. też nie pytam o zdanie nołlajfów hejterów czyli inwalidy z katowic i paru innych, a oni zawsze udzielają się w moich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą jak spodziewasz się jednej pożądanej przez siebie odpowiedzi nie zakładaj tematów. nikt nigdy nie będzie w tobie zakochany tak jak ty sam w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta - egoistyczna, sadystyczna osobowość oprawiająca sie w miłość i wszelkie wartości, która ośmiesza seksualność przeciwnej płci, celem wykorzystywania jej, by odnosić pełną satysfakcje z bycia pożądaną, seksu fizycznego i korzyści. Żyje by posiąsdz jak najwięcej, oprawiając swoją socjopatyczną, egoistyczną, narcystyczną postawe w idee miłości, w kórej strona męska jest tylko instrumentem służącym jej celom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:54 - Bez przesady. Asia to dobra dziewczyna, potrafiąca dużo dać z siebie. Taki materiał na żonę i matkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×