Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sew333

Dziewczyna chyba ze mnie sie smieje a mi na niej zalezy.

Polecane posty

Witam. Wpadłem w obsesje na punkcie dziewczyny z pracy. Śledze jej statusy na facebooku, myśle czemu nie napisze do mnie i mam mętlik negatywnych i niemiłych myśli. Zawsze to ja musze się pierwszy do niej odezwać i nigdy jakoś nie ma ochoty ze mną pisać. Myśle,że ona czuje odraze do mnie i wstręt. Myśle,że ona pisze i umawia się z wieloma innymi. Chociaż nie jest aż tak atrakcyjna,widziałęm znacznie ładniejsze dziewczyny. Z kolei ja siebie nie uwazam za ładnego i nie wiem może ona się mną bawi? Znam ją od miesiąca. Niedawno byliśmy na spotkaniu , troche czułem się nieśmiało,ale było ok ogólnie. W pewnym momencie chciałem ją pocałować ale odmówiła,powiedziała że za wcześnie. Powiedziała,że na 2 spotkaniu będe mógł to zrobić. Spotykamy się w tą niedziele 2 raz. Jednak mam wrażenie ,że ona po prostu nie wiem robi to z grzeczności,albo cholera wie. Bo jak się widzimy to wiem,że ona jest inna ze mną sam na sam niż do innych w pracy. Ze mną jest nieśmiała,inna ,i bardzo poważna. Mam wrażenie również ,że się wyśmiewa ze mnie w pracy. Mam takie właśnie dziwne przeczucie, jakby po chamsku mnie obgadywała. To po jaką cholere nie odmówi spotkania ze mną????? Wtedy pisałem post ,że mnie obgaduje i wyśmiewa się ale nie mam pewności. Pisałem to z powodu chaosu w moich myślach. Właśnie troche dziwna sytuacja. Chyba nie zawracać sobie ją głowy? Mam 30 lat,ona 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×