Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam dzisiaj na mieście, jestem w widocznej ciazy 6 miesiąć i nikt nie przepuśc

Polecane posty

Gość gość

nikt nie przepuścił mnie w kolejce do kasy ani w Zarze ani w Sephorze. Dziwna znieczulica panuje u nas w kraju i to mnie naprawde wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze na pewno nie każdy zauważył, dużo ludzi się nie rozgląda na boki...bo drugie było sie upomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj. Ciąża to nie choroba. Tez stałam w ciąży i tydzień przed porodem pracowałam w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli źle byś się poczuła, masz prawo wymusić pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranicą też mało kto przepuszcza :) a co ty jesteś w jakieś nadwyjątkowej sytuacji? Ciąża to nie choroba, jak mam okres to też ma mnie przepuszczać każdy bo mnie wszystko boli? Co inni sie nie śpieszą, nikogo nic nie boli? Lecz sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E, ty tam powyżej, nie zessraj się. Nieważne gdzie pracowałaś, inne za to termosiły burole na polu i rwały kapuchę. Też mi powód do dumy że jesteś czołgiem ruskim nie do zaebania. Nie każda jest jak ty. Sama do niedawna byłam ciężarna i choć dobrze się czułam uważam że CHAMSKIE jest nieprzepuszczanie takiej kobiety w kolejce a już w komunikacji miejskiej nie ustąpić miejsca to szczyt chamstwa. Też się spotykałam ze znieczulicą,. nie przejmuj się autorko, ludzie to chuje, mało kto jest ok. Ale zdarzały się też fajne reakcje tylko że od starszych pań albo pań co same mają juz dzieci a nie siks młodych co nic o życiu nie wiedzą, dla których ciąża to obciach. One same to chodzący obciach. Zobaczą kiedyś tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A źle sie czułaś czy po prostu myślisz że jak rozłożyłaś nogi to ci sie należy jakieś specjalne traktowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:59 widac ze nie masz dzieci, gówniaro :) za mało pokory masz w sobie. ale przyjdzie czas to zrozumiesz. oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58 No tak bo każda z nich zrobi z siebie krowe rozpłodową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 6 miesiącu to jeszcze płaski brzuch miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dziś No i co z tego że nie mam dzieci? Nie dla każdego robienie bachorów jest życiowym celem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohoho jaka dama, klękajcie narody bo ciężarna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jest w 36 tyg i prawie zemdlalam dzisiaj na poczcie jak przede mną facet się 20 minut pie**lił z jakimiś papierami które powinien wypełnić zanim się dotlukl do okienka. Nie twierdzę że ciąża to choroba ale czasami wiadomo roznie się człowiek czuje szczególnie , ja byłam tak wychowana ze starszym osobom i kobieta w ciąży ustępuje miejsca w autobusie/pociągu czy w kolejce do kasy Kiedyś też w pociągu jakis dziadek ledwo stał ( wyglądał na bite 70 lat) dookoła młodzież i ludzie przed 30stka 40 stką się porozsiadali i nikt nawet nie drgnal żeby mu ustąpić .. porażka. Nie chciała bym.żeby ktoś tak traktował moich rodziców na starość czy dziadków. Trochę kultury nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech, byłam w ciazy bliźniaczej ale do 30 tygodnia czułam sie super i dużo czasu spędzałam wsród ludzi a brzuch miałam ogromny... Nigdy nie spotkałam sie z jakimś chamstwem lub lekceważeniem, wręcz często czułam sie zazenowana ze ludzie mi ustępują itp. Nawet uchodźcy ustępowali miejsca w komunikacji miejskiej... A jak jechałam do polski i wysiadałam do pociągu to nasi rodacy tak sie pchali ze mało mnie nie przewrócili ot taka to kultura u nas w kraju... gorzej jak bydło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Naughty No okej a ta laska powiedziała komuś że źle sie czuje czy łaskawie czekała aż ktoś bez powodu ją przepuści? Nie trzeba być w ciąży żeby sie źle czuć i można w takiej sytuacji kogoś przepuścić a nie od tak bo jestem w ciąży to mi sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci ciężko to siedź w domu. Skoro łazisz po sklepach to chyba możesz postać chwilę w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że nigdy nie byłam w ciąży bo jeszcze i mi by na mózg padło wymuszać przepuszczanie ;D Każdy chce być szybko obsłużony, nie tylko pani w brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 aha tępolko, czyli w twoim ciasnym móżdżku to że ktoś ma dziecko to znaczy że to był jej JEDYNY cel życiowy? weź bo ograniczona jesteś, bawi mnie takie tępe i infantylne podejście do sprawy. Cóżeś ty w ogóle duszyczko umęczona znalazła ciekawego na forum o ciąży? Zaraz napiszesz że na głównej zobaczyłaś - typowa stara śpiewka i kit wciskany pradziadowi :D dla ciebie mieć dziecko = ktoś ma jedyny cel czyli rozpłód. idąc tym tropem twoim jedynym celem życiowym jest NIE MIEĆ dzieci ? też śmiesznie, idź byc kretynką gdzies indziej, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym byłaś w sieciówce a nie w aptece, więc widać masz siłę by nak****ać po sklepach to i masz siłę by czekać do kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Odezwała się ta co nóg nie rozkłada. Poczekaj, aż skończysz 35 rż ha ha ha ha... A to z tego, że nie znasz samopoczucia ciężarnej, to nie pyskuj. xx Autorko widzisz, dla społeczeństwa jest ważne tylko tyle, żeby to dzieciątko nie zostało usunięte. Ale o to, aby ta matka miała jak najmniej stresów itp, żeby to dziecko się zdrowe urodziło i potem dało radę je/bać na składki emerytalne, aby społeczeństwo miało mieć z czego wypłacone emeryturki, to już po co krzyczeć? Najlepiej ciężarną zadeptać. A przecież w tym brzuchu jest "niewinny mały człowiek"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat faktycznie był na głównej, bo ja też weszłam z głownej zobaczyć gownoburzę ciężarnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 ojj jaka niepowetowana szkoda, sromota i wstyd, że x lat twemu twoja stara nie pomyślała tak jak ty teraz, czyli że "bachor" jest jej niepotrzebny. Kto cię robił? I po co? Taki pustostan :) Idź sie leczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha co za idiotka ma siłę latać po szmatach a postać z 5 minut w kolejce to nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm w Sephorze są kolejki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie przesadzaj. Ciąża to nie choroba. Tez stałam w ciąży i tydzień przed porodem pracowałam w przedszkolu xx Ale stan szczególny kretynko. Wow pracowałam w przedszkolu, ojej. Tylko w tym przedszkolu mogłaś siąść na 4 literach, a koleżanka, z którą dzieliłaś opiekę nad grupą, odwalała połowę twojej roboty, która tak nawiasem, fizycznie ciężka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 Skąd wiesz że mnie matka chciała i czy nie jestem z domu dziecka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 mówiłam już ze bujać to ja, a nie mnie, i takie kity wciskaj swojemu pradziadowi jeśli go masz, a jak nie to innej idiotce z twojej rodzinki. Mo,że się któraś nabierze bo my na pewno nie. Zastanawia mnie dlaczego ciężarne i "kłótnie" między nimi (prowokowane zreszta przez bezpłodne lub bezdzietne niedorajdy życiowe bez faceta i kasy, bez instynktu macierzynskiego i zwykłej ludzkiej miłosci) tak interesują gówniary 20letnie... nie macie innego obiketu do drwin? Jesteś chora na mózg i bardzo niedojrzała, ujadaj se dalej, wezmę popcorn i show obejrzę. dochamię się trochę dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuśki wołają o kulture a same srają wyżej niż mają łeb nie powinnyście sie zniżać do takiego poziomu dameski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myślisz że w tej kolejce nie było osób, które miały mocniejszy powód niż ledwo 6-mczna ciąża?! Ja na tym etapie przepuszczałam innych, np. mamę z 15kg 2 latkiem na jednej ręce i zakupami w drugiej. A ty pewnie jesteś na l4, masz dużo czasu, sama ciąża w 6 mcu nie jest żadnym obciążeniem. Ja np. będąc po porodzie wyglądałam kwitnąci, a nie raz musiałam rezygnować z kolejki, bo z bólu kręgosłupa (dopiero po porodzie) aż mi łzy leciały, albo spieszyłam się do głodnego dziecka zostawionego w domu z tatą żebym mogła zrobić zakupy dla siebie, wybrać podpaski itp, a karmiłam piersią i syn jadł co 1-2 h! Wtedy się koleja dłuży a mam jeszcze przepuszczać takie nieroby jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×