Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

llaa

Gulki w pachwinach krokowych!

Polecane posty

Od kiedy panietam robia mi sie co jakis czas raz z lewej raz z prawej gulki w pachwinach krokowych. Czy ktos z Was miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mi się też takie robią :/ i co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytalam sie roznych rzeczy w internecie, ale jak zniknal to na usg nic nie wychodzi. Jakby wszystko bylo ok. Niepokoi mnie to, bo jak nosze bielizne to mi uciera i jest takie nieprzyjemne uczucie. Ale to jest pod skora i czuje taka fasolke. Kilka dni i znika. U Ciebie tez znika i sie pojawia? Bylas z tym u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENDYKROLOG 24 LATA
Powiększone węzły chłonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEKARZ POZ 24 LATA
Powiedz lekarzowi przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A boli Cię lub piecze? To przez otarcia ropa się w tym zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie da sie tego wycisnac ani nic, mowilam lekarzowi. Mialam mascie i globulki ale wraca to i sie pojawia... jak nie ruszam to nie czuje. Ale jak mam majtki to czuje dyskomfort. Jak leze na boku i jest scisniete tez odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się to wycisnąć . Tylko bardzo boli. Mocno trzeba cisnąc aż ropa poleci. I spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam pryszczyka zeby wycisnac... to jest fasolka pod skora bez żadnych dziurek i twardawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o tym mówię. Nie widać żeby coś tam było a jest. Chuda jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nosisz za ciasne/za małe majtki, albo jesteś uczulona na materiał z nich wykonany, albo jest to jakaś "wewnętrzna sprawa", która wymaga wizyty u ginekologa. Może to być też uczulenie na proszek do prania lub/i płyn do płukania. Jednakże, moim zdaniem, jest to zbyt mały rozmiar majtek, który uwiera w pachwinach, powodując ból i dyskomfort. Raz też takie miałam i tak samo, jak u Ciebie, pojawiły się te "gulki" w pachwinach. Domyślałam się, że to węzły chłonne, ale miałam dylemat, skąd się to wzięło. Przez przypadek wpadłam na artykuł w prasie, że zbyt ciasna bielizna (biustonosz także) może spowodować takie problemy i najlepiej jest się pozbyć zbyt ciasnych "zakryć", żeby nie dopuścić do większych kłopotów. Czasami bielizna się spiera/kurczy po iluś tam praniach i na to też trzeba zwrócić uwagę. Lepiej nosić coś ciut większego, niż potem zachodzić w głowę i myśleć o najgorszym. Spróbuj kupić większe majtki, bez obszyć w miejscu pachwin. Wiem, że to brzmi komicznie, ale to nie są żarty. Pozdrawiam, Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×