Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowanaaa

Powiększenie biustu.

Polecane posty

Gość zdecydowanaaa

Hej, dziewczyny. szukam dobrego chirurga plastycznego na terenie Trójmiasta. Rozbieżność cen jest ogromna. Może coś jesteście w stanie poradzić? Czy można powiększyc piersi w Trojmiaście do 13 tys? jakby nie patrzeć, jest to kupa pieniędzy, a ceny wciąż rosną. Boje się, że nie wybudze się po operacji, ale to chyba zależy od anestezjologa który usypia i podaje leki? Operacja biustu to jedna z najczęsciej wykonywanych operacji plastycznych a jakoś o Trójmieście malo opinii, kobitki ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie masz co sie bać i nad wyraz panikować. Bo na pewno się wybudzisz, bo po to anestezjolog jest...poza tym narkoza jest dobierana pod Ciebie. Rozbieżnosć cen w kazdym mieście chyba jest duża, nie ma zasady. najlepiej to wybierz się na 3 konsultacje i zobaczysz sama jakie odczucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej poczytaj informacje na stronie http://breastactives.com.pl/, implanty piersiowe to obecnie nie jedyne rozwiązanie, są tańsze i lepsze opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie nic nie zatąpi impantu, ja swojej operacji nie żałuje, hjestem baaardzo zadodowlona z efektu i jesli marzycie o większym biuście to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipina45
Ja bym na Twoim miejscu spróbowałam preaparatu: http://www.biust.sklep.pl/aff/tesia . Ja go kupiłam i już coś różnica jest a jestem na etapie początkowej fazy, Najlepiej opłaca się kupić 2 opakowanie +1 gratis. Koszty nie są duże jak na 3 miesiące kuracji. A obejdzie się bez skalpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie, bo to tylko niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy. ja myślę ze jednak trwałą opcją są implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no bo trzeba znaleźć takiego, który wzbudzi nasze zaufanie i bez obaw oddamy sie w jego ręce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlpeiej znaleźć takiego z polecenia i takiego ktory ma na swoim koncie same udane operacje i zadowolne kobiety, to wazna decyzja wiec lepiej nie podejmowac decyzji pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze bemybabyy8 to bardzo ważne. Jeśli natrafimy na lekarza który ma małe doświadczenie możemy potem żałować swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś tego potrzebuje, bo nie czuje się ze sobą dobrze, to moim zdaniem jest to super pomysł. Sama powiększałam biust u http://piotrromanczuk.pl/ i czuję się ze sobą o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji. Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi nawet o 3 rozmiary. Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany. http://nplink.net/KspQn4CS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ProBreast Plus to rewolucyjne rozwiązanie powiększające rozmiar piersi. Skuteczne dzięki połączeniu siły suplementu diety ze skutecznością kremu. ProBreast Plus działa od zewnątrz i od środka – poprawia wygląd piersi w kilka tygodni! ProBreast Plus to zestaw składający się z dwóch wysokiej jakości produktów – kapsułek o bezpiecznym i skutecznym składzie i kremu zawierającego innowacyjne substancje czynne,ProBreast Plus działa kompleksowo – dzięki temu pozwala uzyskać najlepsze efekty,pierwsze rezultaty widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania,tylko w pełni bezpieczne, naturalne składniki,kompleksowe działanie – powiększanie biustu, a także ujędrnienie i poprawa wyglądu,  nieinwazyjna alternatywa dla bolesnych operacji,pozytywne opinie wśród miliona kobiet na całym świecie: 70% kobiet poleciłoby ProBreast Plus przyjaciółce,producent oferuje 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Zamawiając ProBreast Plus, nic nie ryzykujesz. Możesz za to zyskać piękny i pełny biust, z którego w końcu będziesz dumna. Zobacz, dlaczego warto. Dlaczego warto zamówić ProBreast Plus? ProBreast Plus to naturalny sposób na pełniejszy i jędrniejszy biust,bezpieczny i pozbawiony skutków ubocznych,świetna alternatywa dla ryzykownych operacji,działanie ProBreast Plus stanowi zaskoczenie dla kobiet, które sceptycznie podchodzą do naturalnych metod poprawy wyglądu biustu,      gwarantuje efekt „wow”, błyskawiczna, dyskretna wysyłka,           90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Czy będziesz zadowolona z ProBreast Plus? Tak, jeśli: chciałabyś mieć większe piersi,poszukujesz bezpiecznej metody poprawy wyglądu biustu,pragniesz ujędrnić swój biust,           zależy Ci na szybkich efektach, widocznych po kilku tygodniach stosowania,    chcesz działać kompleksowo. Sposób użycia Suplement diety: 2 kapsułki dziennie - najlepiej jedna rano (przed śniadaniem) i jedna w południe (przed obiadem). Należy popić wodą. Krem: 2 razy dziennie (rano i wieczorem) rozprowadź niewielką ilość kremu na piersiach i wmasuj okrężnymi ******* aż do okolic ramion. Krem ma delikatną konsystencję, szybko się wchłania, a jego aplikacja jest bardzo wygodna. Link do sklepu z orginalnym produktem ProBreast Plus http://nplink.net/Iy8XUNH5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
ja jestem jednak zwolenniczką operacji i implantów i szczerze mówiąc nie wierze w kremy czy maści - to się nie sprawdza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to Polki polecaja Libora Polaka z Ostrawy,nawet z zagranicy do niego jezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale jezeli jest możliwość zrobić operację na miejscu to czemu do Czech się tarabanić :) myślę że warto najpierw poszukać na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×