Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam romantyczki o dobrym sercu do poważnego związku

Polecane posty

Gość gość

Chcesz poznać świetnego, romantycznego faceta o dobrym sercu? który jest opiekuńczy, zaradny, sympatyczny, romantyczny, który się o ciebie zatroszczy? to dobrze trafiłaś odezwij się bo nie mogę się do czekać jak rozwiniemy znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunet powyzej 1,80 bez lysiny, moga byc zakola, ogolony i fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szatyn 185, bez zakoli, ogolony i zadbany przecietny z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny to zależy od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to szatyna nie chce, wole juz blondynow. i twarz to najwazniejsze dla mnie w facecie, takze sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę cie rozpieszczał i bardzo się o ciebie troszczył. Na mnie możesz liczyć w każdej sytuacji, lubie słuchać kobiety :) wiek od 20 do 30 lat jak lubisz oczywiście młodszych mężczyzn bo ja mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to trudno jak lecisz tylko na wygląd :) może któraś się zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymagaj ode mnie takich poswiecen, po prostu jestem szatynka, moj brat tez. to nie mogloby sie udac, bo czulabym sie jak z czlonkiem rodziny a nie facetem. kazdego pociaga innosc a nie podobienstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm jak to sie stało, ze napisałes ogłoszenie matrymonialne na kafe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem bo jestem nieśmiały do kobiet :) wcześniej byłem blondynem ściemniały mi z wiekiem włosy może coś by dało jakbym siedział 24/7 na słońcu żeby być blondynem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciumkajacy kawalerze, strzeliles sobie w kolano - test na inteligencje oblany. wlosy od slonca zawsze ciemnieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśnieją wiekszości przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem ciemniejsze włosy to zaczęły mi jaśnieć za sprawą słonća

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod wpływem słońca włosy potrafią nieco zmienić swój kolor oraz kondycję. U niektórych osób mogą one przyciemnieć u innych zaś rozjaśnić się. Zawsze jednak tracą blask i są przesuszone. Nie radzę nadmiernie korzystać ze słońca, zwłaszcza w celu rozjaśniania włosów. Wręcz przeciwnie, w okresie lata radzę chronić włosy przed UV, stosując preparaty ochronne i nakrycie głowy. Po każdej kąpieli w słonej wodzie warto opłukać włosy i ciało słodką wodą, aby kryształy soli nie działały jako soczewki, skupiające słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś więc sama oblałaś zawsze jaśnieją włosy pod wpływem słońca a skóra ciemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najszybszym sposobem na rozjaśnienie włosów bez użycia szkodliwych preparatów do trwałej koloryzacji włosów jest wystawienie fryzury na działanie promieni słonecznych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odświeżam która jest zainteresowana? bo jest mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry, ale nie zawsze, mi ciemnieja, pracuje co wakacje na "saksach" czesto bez przykrycia głowy i jeszcze po kilku latach mi nie pojaśniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja zauważyłem jak przebywam długo na słońcu to jaśnieją włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne, kolejny przegryw, paskudny, bez ciekawej osobowosci, osiagniec zyciowych, mamisynek, przegraniec zyciowy, len i oferma, ktory uwaza, ze jak jest niedojrzala maminsynkowata ci/pka to moze mowic o sobie swietny facet o dobrym sercu:D opiekunczy? - kim sie opiekowalej do tej pory skoro tak mowisz o sobie? dlaczego uwazasz ze romantyczny, co takiego robisz? zaradny?- co w zyciu osiagnales? swiatny?- co tzn , co czyni sie swietnym facetem w porownaniu z innymi ? zatraszczysz sie, a skad ta pewnosc? - kim sie zatraoszczyles w swoim zyciu? co robisz dla ludzi skoro mowisz ze masz dobre serce? Te wszystkie slowka to sa jedynie wyssane z palca bez argumnetow, dowodow na prawdziwosc tych plytkich bredni. kazdy moze napisac pare epitetow i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zamiast pisać o włosach przejdziemy do rzeczy umówisz się ze mną na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mówisz o sobie? nie jestem maminsynkiem, nie mieszkasz z rodzicami, pracuje, jestem samodzielny, myślę przyszłościowo. Dlaczego mam dobre serce? pomagam, wspieram, opiekuje się, mam dobre podejście do dzieci juz kilka mi osób mi to mówiło :) nie dość, że fajny ze mnie facet to jeszcze z świetnym podejściem do dzieci czego od życia trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale nie. jestem ostrozna i bojazliwa, balabym sie umowic z kims kto ma normalny profil na sympatii np. a co dopiero z nieznanym jeszcze bardziej. boje sie, ze po kawie bedzie sledzic samochodem gdzie wysiade potem mnie zaciagnie w krzaki i zgwałci, potnie itd. dosypie mi czegos, okaze sie takim Kajtkiem. ja sie nawet w nocy boje przejsc pod blok jakies 300m bo juz sraki dostaje na dzwiek motoru samochodu czy czyichs krokow. panikara jestem okropna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety brzydza sie romantycznych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudno, że tak myślisz o mnie :( na sympatii to się nie boisz? przecież to samo? jakby się poznali przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś mówisz o sobie? nie jestem maminsynkiem, nie mieszkasz z rodzicami, pracuje, jestem samodzielny, myślę przyszłościowo. Dlaczego mam dobre serce? pomagam, wspieram, opiekuje się, mam dobre podejście do dzieci juz kilka mi osób mi to mówiło usmiech.gif nie dość, że fajny ze mnie facet to jeszcze z świetnym podejściem do dzieci czego od życia trzeba? x zadnych przykladow na prawdziwosc tych slow wyssanych z palca, same nic nieznaczace ogolniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×