Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
martyna317

Jak urządzić mieszkanie?

Polecane posty

Oj tak, takich mebli nie może nam zabraknąć. Przyznam jednak, że wcale nie jest tak łatwo wybrać, bo ofert jest ogromna ilość. My aby dokonać wyboru zastosowaliśmy pewne kryteria. Przede wszystkim patrzyliśmy na jakość wykonania i użytych materiałów, potem wygląd no i cena. W ten sposób bardzo szybko dokonaliśmy wyboru oferty slf24.pl i to był strzał w 10-tkę. Piękne i solidne meble, które posłużą nam długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem warto zastosować beton architektoniczny jednak trzeba pamiętać o odpowiedni zabezpieczeniu moim zdaniem najlepiej użyć preparatu Dynasil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak do takiego mieszkania to tylko meble na wymiar, ponieważ po pierwsze totalnie oszczedzasz przestrzeń, po drugie skoro zależy Tobie na nieszablonowości to sieciowki odpadają. Ja osobiscie mam meble na wymiar Reda https://meble-pomorskie.pl  - są oryginalne i zaprojektowane według moich wskazówek. Każdy centymetr zagospodarowany, brak szczelin, dziwbych połączeń itp. Gotowce może i są tańsze ale są totalną stratą przestrzeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze marzyłem o fajnej biblioteczce i jestem bardzo zadowolony bo sam ją zrobiłem z pomocą narzędzi z Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, bez przesady z tymi robionymi pod wymiar meblami. Naprawdę można kupić świetnej jakości gotowe meble. Prostym przykładem jest np. nasz wybór mebli do naszego salonu. Zdecydowaliśmy się na scandicsofa.pl, to nasz, rodzimy producent, a meble są po prostu fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meble do kuchni zamawiałam u mojego kolegi, który jest stolarzem. Resztę mieszkania urządzałam sama. Teraz tylko dopieszczam. Krok po kroczku. Ostatnio w mojej kuchni pojawił sie ekspres do kawy DeLonghi, o którym marzylam już od dawna. Kupiłam ten z wyższej półki - zbierałam sobie na niego od dwóch lat 🙂 Ale teraz w końcu mogę się delektować espresso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyposażenie mieszkania w tekstylia to mogę polecić Meganstyle24. Producent pościeli i tekstyliów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×