Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kredyt dla firm

Polecane posty

Gość gość
Taki kredyt to poważna sprawa. Przed zaciągnięciem radziłabym sprawdzić wszystkie oferty w porównywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele sposobów na dofinansowanie firmy. Jeżeli mieszkacie w województwie wielkopolskim to zajrzyjcie na stronę www.wfr.org.pl Jest to Wielkopolski Fundusz Rozwoju, który udziela pożyczek regionalnym firmom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoradcaKredytmarket
Dzień dobry, przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,9% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/kredytmarket.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neon

Jeśli szukasz kredytu w parabankach to faktycznie w twojej firmie dzieje się niedobrze. A przecież można choćby w banku Raiffeisen otworzyć limit kredytowy dla firm i bujać się z nim przez cały rok a następnie go przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel

To że ktoś szuka pożyczek pozabankowych to nie musi od razu oznaczać, że w jego firmie nie dzieje się dobrze. Wiele firm, szczególnie mniejszych nie ma szans na kredyt w banku, przez co nie ma jak się rozwinąć. U mnie tak było. Zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy KredytMarket i nie żałuję. Nawet do 40 tysięcy, a wszystko odbywa się przez internet, bardzo polecam taki uproszczony przebieg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaz

Zobacz sobie po prostu ranking i będziesz mieć warunki przedstawione: https://finanse.rankomat.pl/kredyty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimena

Jeżeli chcemy brać pożyczkę czy kredyt dla firm, to udajmy się po niego do instytucji przede wszystkim sprawdzonej i bezpiecznej. Takiej, która udziela kredytów na jasnych warunkach, nie zatai żadnych istotnych informacji. Taki jest właśnie Open Cash, który polecam każdemu przedsiębiorcy w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszKulig

Osobiście korzystałem z www.finiata.pl i uważam, że to najlepsze rozwiązanie, Ja otrzymałem wysoki limit, który mogłem wykorzystać do wysokości jaka mi była potrzebna. Decyzje otrzymałem bardzo szybko a wszystkie formalności załatwiłem przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionek

Polecam pożyczkę!! 

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000zl wysoka przyznawalność.

 

https://direct.money.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1868&idDistributor=311999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionek

Polecam pożyczkę!! 

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000zl wysoka przyznawalność.

 

https://direct.money.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1868&idDistributor=311999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Ja przy wybieraniu kredytu skorzystałam z pomocy firmy Sowińskie Finanse - dokładnie wszystko objaśnione, pomoc w wybraniu korzystnej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Ja przy wybieraniu kredytu skorzystałam z pomocy firmy Sowińskie Finanse - dokładnie wszystko objaśnione, pomoc w wybraniu korzystnej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Ja przy wybieraniu kredytu skorzystałam z pomocy firmy Sowińskie Finanse - dokładnie wszystko objaśnione, pomoc w wybraniu korzystnej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ult398

No niestety czasem to sie dzieje i kasa nagle jest potrzebna, ja w takiej sytuacji sięgam do www.vivus.pl, nie miałam z nimi zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna

Mnie sie genialnie w takich sprawach sprawdza własnie vivus. Polecam kazdemu, komu nie starcza - pieniążki szybko i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina

prowident juz dawno nie daje rady, teraz najlepszy jest vivus - szybko wysyłaja kase i pomagają bez chorej prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzędem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);

- BIZnest Kredyt Przejrzysty z Pakietem Codziennym (decyzja online, maksymalna kwota kredytu to 50 000 zł, kredyt przejrzysty do 5,50 zł dziennie za każdy pożyczony 1 000 zł);

- BIZnest Kredyt Lekki (0% oprocentowania kredytu przez pierwsze 28 dni, bez zaświadczeń ZUS i US, brak prowizji za spłatę przed upływem 28 dni);

- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu);

- Kredyt dla rodzinnych firm (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób prywatny pożyczki są na każdym kroku. I jeśli chodzi o firmy pożyczkowe to mają duże RRSO. Inaczej jest w przypadku pożyczek dla firm. Np. na Finiata.pl masz odnawialną linię finansową. Masz limit do wykorzystania i z tego co czytam warunki są ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

A jakie są koszty w tej Finiacie i na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open Cash www.opencash.pl posiada korzystną ofertę pożyczek i kredytów dla firm. Osobiście najpierw przejrzałbym ich ofertę, a dopiero później banków i innych instytucji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Finiacie masz 0,33% opłaty za udzielenie dostępy do limitu. I 2,9 % za wykorzystaną kwotę dowolną. Zorro a jakie koszty są w tej firmie o której wspominasz? Jakie ma oprocentowanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Dzięki ziajah, a powiec mi na jaki czas można korzystać z tego limitu i czy są opłaty za odnowienie. Jakie dokumenty są wymagane i jak czas trzeba prowadzić działalność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy masz aktywną subskrypcję limitu finansowania. Nie ma opłat za odnowienie, tylko opłatę subskrypcyjną, o której wspominałem - 0,33% od kwoty limitu. Przy 10 tysiącach to 33 zł miesięcznie. Dokumenty to za 6 miesięcy wyciągi z konta bankowego firmy, NIP. Ale najlepiej dokładnie zapytać na czacie online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

A jak wypłaca się limit z tej Finiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu na konto Finiaty lub przez aplikacje. Z tego, co piszą na stronie to jednym kliknięciem zlecasz dowolną kwotę wypłaty i przelew w ciągu 10 minut księguje się na wskazanym koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Organizowałem dla swojej firmy dodatkowe finansowanie i pomógł mi Pan Rafał z Business Cubes. Zajrzyj sobie do nich na stronę businesscubes.pl/oferta/pozyczka/, tam będzie bezpośredni kontakt do niego, na pewno pomoże w organizacji kasy na rozwój firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca

Koniecznie sprawdź na vivusie, na pewno Ci pomogą rozwiązać problem kredytu/pożyczki a na dodatek szybko wyjdziesz na prostą. https://www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×