Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce zostawić dziecko po porodzie w szpitalu

Polecane posty

Gość gość

Witam.. Czy są tu panie które mogą się podzielić opinia na temat zestawienia dziecka w szpitalu zaraz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak wiele bym dała,żeby mieć dziecko...ech ta niesprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego chcesz zostawic i dlaczego urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację zostaw w szpitalu. Jakbyś miała gdzieś porzucić albo poddać się aborcji. Na pewno ktoś je pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu nie mogę zatrzymać dziecka. Pytałam o osoby które to przeżyły a nie o powody dla którego muszę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co te pytania? jeśli dziewczyna chce zostawić to znaczy,że ma swoje poważne powody,co was to obchodzi? nie musi się obcym tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeżyłam tego,ale znam procedury jak to wygląda. Po prostu przed porodem dają ci dokumenty do podpisania,że zrzekasz się dziecka,po porodzie masz jeszcze chyba dwa dni na zmianę decycyzji albo zostawiasz dziecko i wychodzisz,to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szanuje osoby które decydują sie na tak dojrzała decyzje .Ja jestem mama dwójki dzieci kocham je ponad wszystko ,ale w moim życiu wszystko dobrze sie układało.Wiem ze sa inne sytuacje gdzie kobiety naprawdę sa w trudnej sytuacji rodzinnej,finansowej czasami zdrowotnej .Dlatego szanuje i nie potępiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak dobrze , ze nie zabiłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.. w ktorym miesiacu ciazy jestes? O oddaniu myslisz od samego poczatku czy od niedawna? Pytam bo kobieta bedac w ciazy moze miec chwile slabosci i rozwazac taka opcje hormony i zmiany nastrojow, obawy itd dlatego jezeli mozesz to napisz w jakim momecie ciazy taka decyzje podjelas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakie sa powody. Ja nie bardzo rozumiem "bohaterstwa " kobiet, ktore decyduja sie rodzic, majac zamiar oddac dziecko. Wg mnie to najgorsze co mozna zrobic - i dla dziecka i dla matki, . Nie ma gwarancji, ze dziecko zostanie adoptowane - i przez kogo - jaki bedzie jego los? Normalna kobieta bedzie sie tym zadreczac do konca zycia. A jesli urodzi sie chore? Kto je weźmie? Swoja droga wcale nie mialabym ochoty adoptowac dziecka po jakich skrajnie nieodpowiedzilnych ludziach. Dlatego wg mnie wazne sa powody, dla ktorych kobieta chce oddac dziecko.Byc moze jest to jakis szczegolny przypadek, a nie tylko rady katechetek" urodź, oddaj, tyle osob czeka na dzieciatko", nie znosze takich tekstów, jest w nich totalna bezmyslnosc, graniczaca z okrociueństwem. Nie mam zamiaru oceniac autorki, bo nie znam jej przypadku, ale poniewaz to forum dyskusyjne - wypowiedzialam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier.... dziewczyna pyta się o procedury,a wy zadajecie jej pytania po co,dlaczego itp.albo wypowiadacie swoje zdanie na ten temat,załóżcie sobie temat " Co myślę o oddaniu dziecka po porodzie" i tam się wypowiadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu zadzwon do szpitala i sie dowiedz jak wyglada procedura zostawienia tam ci wszystko z detalami wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Matko mojej córki! Nie znam Cię, ale każdego dnia, poznając moją córkę, poznaję Ciebie. A że Ty nie możesz cieszyć się nią na co dzień, to Ci o niej opowiem: ...jest piękna, pewnie po Tobie, mądra, i bardzo odważna, to też po Tobie. Bo cóż może wymagać większej odwagi niż oddanie własnego dziecka obcym ludziom w nadziei i z wiarą, że znajdzie dom, w którym będzie mu lepiej. Nawet nie wiesz, droga Mamo, ile razy o Tobie myślę. Wyobrażam sobie, jak poszłaś do szpitala urodzić dziecko i musiałaś zebrać w sobie wszystkie siły, całą odwagę, by powiedzieć, że się go zrzekasz, że oddajesz (...). Wyobrażam sobie spojrzenia pielęgniarek, lekarzy i współlokatorek na oddziale położniczym. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co czułaś, gdy widziałaś inne kobiety karmiące i tulące swoje maleństwa (...). Wiem, że byłaś wielokrotnie potępiana za swoją decyzję, szkalowana, patrzono na Ciebie z pogardą. Niesłusznie. Niesprawiedliwie. Bo jak wielkiej odwagi, jak wielkiej miłości wymaga świadome oddanie dziecka, które nosiłaś pod sercem przez 9 miesięcy. Znacznie większej niż opiekowanie się nim, karmienie i wstawanie po nocach. Ty tego nie robiłaś, ale pewnie nie ma dnia, żebyś nie zastanawiała się nad tym, gdzie Twoja córka jest, co robi, czy ktoś ją pokochał tak bardzo jak Ty. Nie wiem, czy to ukoi Twoje cierpienie, ale chcę, żebyś wiedziała, że robię wszystko, by Twoja, nasza, córka była szczęśliwa, rozwijała się zdrowo i stawała się najlepszą sobą. I obiecuję Ci, że opowiem jej o Tobie, Twojej odwadze, Twojej miłości, a ona będzie z Ciebie dumna i będzie Cię kochała tak, jak na to zasługujesz. Matka Twojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a jak w szpitalu urodzi narkomanka która nie wie z kim ma dzieciaka i odda go nawet nie kochając i nie myśląc o nim wiem że są różne sytuacje w życiu ale osoba która oddaje dziecko z myślą że dziecku będzie lepiej to jest albo naiwna i głupia albo chce zagłuszyć swoje sumienie prawda jest taka że pełno jest dzieci w domach dziecka te dzieci zazwyczaj są zdemoralizowane a swoich biologicznych rodziców nienawidzą oczywiście są i inne dzieci ale większość jest zła i przeważnie popełnia przestępstwa to samo jest w poprawczaku zamiast dzieci nauczyć że pewnych rzeczy niewolno tam dzieci stają się gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narkomanka zazwyczaj doprowadzi do przerwania ciąży, przez narkotyki albo jakieś nielegalne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A adopcja ze wskazaniem? Słyszałam o czyś takim.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś owszem, list jest piekny i dobzre, ze akurat temu dziecku się udało , ale codziennosc w zdecydowanej wiekszosci wypadkow o wiele mniej piekna. Rozumiem kobiety, ktore np w czasie wojny oddawaly dziecko obcym ludziom, aby tylko przezylo. To byla odwaga i poswiecenie. A teraz? Na pewno jest jakis jednostkowy logiczny wypadek - ale w wiekszosci beztroska, bezmyslność, brak wyobraźni, brak odpowiedzialnosci, brak wsparcia najblizszych i partnera (a to ich wielka wina) - bo jakoś to bedzie, komuś sie to dziecko odda, ktos weźmie, bylebym ja byla "wolna od grzechu" . Jeszcze moge zrozumieć adopcję ze wskazaniem...Jesli decydujesz sie na urodzenie bierzesz odpowiedzialnosc a czlowieka, za jego los - a skad wiesz, gdzie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest zdrowe, mama nie jest chyba przedstawicielką patologii. Bardzo dobrze postąpiła, dziecko z pewnością znajdzie dom. Aktualnie więcej jest chętnych do adopcji niż samych dzieci. Domy dziecka przepełnione są dziećmi, których sytuacja prawna jest nieuregulowana. Droga autorko, nie przejmuj się tym co niektórzy piszą. Jesteś odważną kobietą, dziecko ma szansę na nowy dom. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, że wiele kobiet myśli nad aborcją albo dokonuje innej zbrodni skoro tak się je piętnuje. Zostawienie dziecka w szpitalu powinno być chwalone. Narzeka się na to, że Polki nie rodzą, więc proszę nie potępiać tych, które się jednak decydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalone?moze jeszcze medal virtuti ?kazda ktora porzuca to wyrodna matka i nie ma argumentow,bo nie dam rady,bo nie mam warunkow.Bylo myslec przed?Nasze prababcie mialy po 10,11scioro czasami,i musialy sobie poradzic.Najlepiej oddac i miec z glowy problem i niech sie panstwo martwi.Takie maja zaslugiwac na szacunek?-nigdy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierdalaj autorko! Dlaczego caly narod ma utrzymywac twojego bekarta w domu dziecka? Bo cie pizda swedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Chcieliście wiedzieć to napiszę. Zoatłam zgwałcona przez kogoś bliskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie poddalas sie aborcji? Nadal jest to dozwolone... Jesli ty, matka, nie chcesz dziecka bandyty, dlaczego kto inny miałby je zechciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pani pisze w moim imieniu, nie zostałam zgwałcona po co takie bzdurne komentarze żeby więcej osób pisało. Zapytałam tylko kto ma z tym doświadczenie jakie są procedury? To zbrodnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodzenia dziecka i zniszczenie mu życia jest nieodpowiedzialne ... jeszcze masz czas okazać łaskę temu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nienormalne wszystkie, aborcja- źle, urodzić i oddać- źle , o co wam chodzi? Nie zabiła swojego dziecka, nie zostawiła w śmietniku, daje mu szanse na lepsze życie , jeśli zdecydowała się na taki krok na pewno ma ku temu poważne powody a wam kij do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×