Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powrót do byłej żony, a trudna sytuacja materialna

Polecane posty

Gość gość

Jestem przyjacielem swojej byłej od 10 lat zony. Obecnie mam trudna sytuację materialną, była żona zaproponowała mi, byśmy znów byli razem, na starsze lata, że u niej będe mógł mieszkać. Czy taki powrót sie może udać? Dodać musze, ze jesteśmy dla siebie przyjaciółmi i miło nam sie zawsze razem czas spędza. Nie ma między nami juz miłości dawno, ale jest wielka sympatia. Czy to dobre fundamenty na budowę nowego związku razem? mamy po 49 lat, ja jestem od kilku lat samotny i ona też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i fajnie.Zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bedzie jesli ktores z was pozna kogos i sie zakocha ? Bedac razem i nie kochajac sie zamykacie sie na poznanie kogos ale jak wiadomo life is brutal i wszystko moze sie zdazyc. No i pytanie czy byla zona cos do ciebie czuje jeszcze? Moze ma nadzieje ze bedzie jak za dawnych dobrych czasow. Bo jesli tak, a ty nie czujesz tego do niej to cienko to widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj ,niema to jak na starych smieciach ,lata lecą micha pelna a mlode na golasow nielecą :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sama ci zaproponowała powrót to na pewno coś do ciebie czuje. Warto odbudować jakieś uczucia głębsze to nie jest takie trudne. Szczególnie kiedy kobieta pierwsza wyciąga rękę. Masz szczęście, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona o tym wszystkim wie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×