Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajterka20

Kawiarnia w małej miejscowości czy to wypali

Polecane posty

Gość fajterka20

Cześć i czołem! :) Stoję przed poważną decyzją życiową- otwierać kawiarnię w miejscowości liczącej ok 3.000 mieszkańców? Od razu dodam, że jest to miejscowość gminna, więc jest: urząd gminy, podstawówka, gimnazjum, kościół, a cała gmina to ok. 6.000 mieszkańców. Nie ma tu żadnego punktu gastronomicznego. Mam własny lokal, potrzebuje tylko gruntownego remontu, w chwili obecnej jest tam jakaś naprawialnia komputerów :D Mam 20 lat. Tyle z ważniejszych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajterka20
Najbliższy punkt gastronomiczny jest oddalony ok. 15-20 km od miejscowości. Dużo tu młodych osób, miejscowość się rozwija. Niewiele jest rolników, więcej za to pracujących w gminach/urzędach/szkołach. Jest jeden obiekt agroturystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajterka20
Za każdą radę i odpowiedź dziękuję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam dawniej w małej miejscowości i pamiętam, że wszyscy narzekali, że nie ma gdzie pójść, wypić kawy itd. Więc myślę, że to ma sens, o ile ceny nie będą wygórowane. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie ma u was w miejscowości takiego miejsca, to nie zastanawałabym się, ludzie przecież muszą sie gdzieś spotykać, a otwierając własną kawiarnie czy knajpkę warto wiedzieć, że inny VAT jest na kawę podawaną na miejscu w filiżankach, a inny na tą na wynos. Właśnie dlatego warto zainwestować w papierowe kubki z własnym logo, ponieważ w ten sposób podwójnie na tym zyskujemy. Po pierwsze więcej zostaje w naszej kieszeni, a po drugie takie kubki są świetną reklamą naszego lokalu. Tutaj http://rainbowcups.eu/pl/content/9-cennik realizują zlecenia już od 1000 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem własny interes jest naprawdę świetną sprawą. Tyle mieszkańców, ile masz w swojej miejscowości to jest chyba dobra ilość, o ile będziesz mieć atrakcje, które przyciągną różne grupy wiekowe. Bardzo fajną sprawą, w jaką możesz zainwestować, by fajnie udekorować i wyposażyć, dodatkami od http://decorest.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×