Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agosha

Jak schudnąć pare kilo ??

Polecane posty

Witam jestem tu nowa :) Chcialam sie zapytac czy poleciłby ktos jakas diete zaczelam juz biegac i dbac o forme ale dalej nie wiem co jesc a dietetyk za drogi .... :/ Tak wogole to mam 20 lat 1.75wzrostu i waze uwaga ponad 100 kg masakra jakas wszyscy mysla ze 80kg ha a 80kg to bym chciala wazyc... tylko teraz jak do tego dązyc jak zacząć sie odzywiać by że tak powiem jesc i nie tyć ... mozna powiedziec ze prowadze aktywny tryp zycia poniewaz pracuje od 9 do 22 generlnie to ssprzatam, wiec to jakis wisilek dosc duzo chodze na nogach... no ale wstaje zjem sniadanie pozniej nie mam czasu jesc bo praca i niestety jem na noc a pozniej nie moge tego spalic bo ide spac... ehhh mam nadzieje ze jest tutaj ktos kto mi pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Długo można by pisać na ten temat, ale możesz szukać na różnych blogach, np. na codzienniefit.pl wyjaśnione jest co jeść, jak jeść, jak ćwiczyć itd. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biegaj, bo przy tej wadze rozwalisz sobie stawy. Szybkie marsze na poczatek wytarczą i zmiana nawyków żywieniowych na stałe. Nie stosuj żadnych głupich głodowycgh diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odchudzaj się, jesteś piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adlio203
Nie biegaj zgadzam się z tym ja ważyłam tyle samo ale zaczynałam od spacerów z kijkami po 10km co 2 dzień! jadłam regularnie posiłki oczywiście sama sobie rozpisywałam dietę więc przygotowywałam to co chciałam ale dietetycznie ;) przyjmowałam również suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo bardzo pomógł mi zahamować moje łaknienie! gdy już zrzuciłam 15kg zaczęłam powoli biegać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W chwilach kryzysu, gdy mi sie już strasznie chce jesc, a jest pozno, robie sobie warzywny kubek - kalorii toto ma mało, a jest zdrowe (sto procent natury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań, nawet nie potrzebna jest siłownia :) Wejdź i sprawdź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyttka111
Zacznij od tego, żeby jadać pięć posiłków dziennie mi pomaga to że zamawiam sobie WygodnaDieta jest prościej, a na efekty nie musiałam długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Polecam pomoc dietetyka i trenera, który ułoży Ci spersonalizowany jadłospis i ćwiczenia dostosowane do Twojej kondycji i potrzeb :) Sama tak się odchudzam i uważam, że to najlepszy sposób na zrzucenie wagi i utrzymanie rezultatów. Spróbuj chociażby tutaj: www.igortreneronline.pl Działa cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iggula87
Myślę że pomoc trenera jak najbardziej, a co diety to u mnie rewelacyjnie sprawdza się wygodnaDieta, jadam pięć posiłków dziennie i mam czas dla siebie bo nie zajmuję się gotowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka! Postanowiłam schudnąć na sylwestra. Zaczęłam miesiąc temu i mam już 3 kg na minusie, ważę obecnie 57 kg.Niestety nie udało mi się osiągnąć tego samodzielnie, pomaga mi moja dietetyczka, którą bardzo sobie cenię i polecam z całego serca. Można znaleźć ją online, nazywa się Sylwia Sobczak-Piżuch. Na diecie od niej nie czuję się jakbym była na diecie, jem nawet zdrowe słodkości, różne ciasta i muffiny,a najbardziej lubię omlety i placuszki na słodko, mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkika
Przede wszytskim 5 posiłków dobrze skomponowanych, dziennie 50% węglowodanów, 30% białek, 20% tłuszczów , 2 l wody dziennie, ale nie w trakcie posiłków, śniadania białkowo-tłuszowe( np jajecznica) zaraz po przebudzeniu a węglowodanowe do 1 godziny( owsianka jakas z owocami). I szklanka wody z cytryną zaraz po przebudzeniu podkręca metabolizm!! smażyc można na oleju kokosowym(oczywiście nie w jakiś dużych ilościach)a najlepiej to w piekarniku , oliwa z oliwek tylko do polewania np sałatek, nie nadaje się ona do smażenia, wyeliminować białe pieczywo, można zastapic zwykle mleko-mlekiem roślinnym) . Owoce w pierwszej połowie dnia( jakiś koktajl na drugie śniadanie)I żadne jedzenie do 19 no chyba że chodzisz spać o 21:) ja przeważnie jem kolacje o 20.30 a spać chodzę o 23 , gdybym zdjadła o 19 to o 23 bym była juz głodna. I wtedy godzina 23 większość osób kieruje się do lodowki i po diecie. 3 tygodnie diety za mną czuję się znacznie lepiej, o 3 kg mnie mniej:) wcześniej nie jadłam śniadań, chodziłam głodna do godziny 13 no i poźniej jadłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośćkika: a czy pacjent się nie porzyga jeśli w ciągu godziny po przebudzeniu zje jajecznicę na tłusto, słodką owsiankę z owocami i popije to wodą z cytryną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkika
do gościa wyżej: woda z cytryna najpierw a potem śniadanie, a śniadania wymiennie, w jednym dniu owsianka, w następnym jajecznica(według upodobań) nie tego samego dnia!a jeśli chodzi o jajecznice to 1/3 łyżeczki oleju kokosowego lub masła kokosowego na pewno nie spowoduje ze nasza jajecznica będzie tłusta:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agosha nie słuchaj tych spamów jedz 5 posiłków dziennie, więcej warzyw, jakiś owoc nie biegaj, marsze owszem masz za dużą wagę ,więc rozwalisz stawy moze to problem z tarczycą, radziłabym badania wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
polecam skorzystać z porady fachowca! brak ci motywacji aby osiągnąć sylwetkę twoich marzeń? 1. zamów pakiet dzik lub pakiet dla kobiet na www.igortreneronline.pl 2. wyślij swoje zdjęcia „przed” i „po” przemianie. 3. weź udział w konkursie przemiana miesiąca na www.igortreneronline.pl 4. wygraj 10.000 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat i tylko spam wciskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakamyk
Polecam kupić sobie suplement https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/ i stosować go regularnie. Przyśpiesza metabolizm i jest naturalny, dlatego też bezpieczny. Ja stosowałam i mogę polecić każdemu, kto chce schudnąć z głową, a nie na katowaniu się dietami czy na siłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×