Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

Marzenie trening krav maga

Polecane posty

Hej. Bardzo chciałabym trenować krav maga ale ze względu na swoją filigranową posture wstydzę się zapisać, poza tym wiem że tam trenuje się w parach a żadna z moich koleżanek nie chce iść na trening. Jedynie od pół roku śledzę sobie na FB relacje z treningów krav maga na maxa. Dzisiaj odbył się w moim mieście pierwsze zajęcia ale oczywiście stchorzyłam i nie poszłam. Czy ktoś z was uczęszcza na krav maga i może mi napisać czy moje obawy są słuszne i jak faceci reagują na kobiety na treningach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mogłabyś pójść na zajęcia i tam znalazłaby się dla się dla Ciebie jakaś osoba do pary? :) Z reguły w klubach sztuk walki kobiety są bardzo szanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję że ktoś odpisał, dodałałas mi otuchy . Może masz rację z tym szacunkiem a ja wciąż mam czarne myśli że mnie wyśmieją. Chociaż z reguły z facetami mam dobry kontakt. U mnie w mieście jest grupa krav magi i jest to grupa mieszana. Czego ja się obawiam i czemu tchòrze jak tak bardzo chciałabym trenować ten styl walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jak nigdy nie ćwiczyłaś to powinnaś zacząc własnie od siłowni albo od lekkiej aktywności fizycznej. http://obk.pl/jak-wrocic-do-aktywnosci-po-dlugiej-przerwie/ artykuł o tym jak się zmobilizować i wrócić do aktywnosci. Jak już nabierzesz kondycji to dopiero się zapisz na treningi krav magi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnieZ
Witaj, ja też bardzo chciałabym uczęszczać na takie treningi, ale właśnie nie mam partnerki. Piszesz o krav-madze na maxxa, widziałam taką w Katowicach i rzeczywiście grupa mieszana. Ja bardziej chciałabym samoobronę dla kobiet. Na takich zajęciach jest bardzo dużo technik( czy nie wiem jak to nazwać) krav-magi, a grupa kobieca, albo zwykła samoobrona(tam gdzie ja chciałam chodzić, to większością są kobiety). Poszukaj może zajęć bardziej z samoobrony dla kobiet lub ogólnie samoobrony. Ja byłam osobiście 2 razy na zajęciach dla kobiet i bardzo mi się podobało. Byli Panowie, ale pełnili funkcję pomocniczą. Także np. Panie stawały i zamykały oczy a Panowie próbowali je obezwładnić itp. Według mnie to bardzo dobry pomysł, bo kursantki są od razu przyzwyczajane( nie wiem jak dokładnie to wytłumaczyć) do tego, że próbuje je obezwładnić mężczyzna, czyli chociażby do większej masy i siły- do sytuacji bardziej realnej. Jeżeli chciałabyś jeszcze o coś zapytać, to pisz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies 7lay temu przestalem trenowac sztuki walki.krav magi nie znam.ale ze mna sporo dziwewczyn trenowalo.mialem partnerke od tajskiego boksu.fajnie nam sie trenowalo razem.byla silna.idz na zywiol zapisz sie na treningi i nie zastanawiaj sie nad partnerem itp.sztuki walki wciagaja,uzalezniaja.fajna sprawa.czeka mnie operacja.jak wroce do zdrowia to chyba wroce do trningow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×