Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30latka to juz towar przeterminowany

Polecane posty

Gość gość

czy sa jeszcze szanse na znalezienie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg pryszczatych prawiczków z kafe tak, ale z takimi opiniami spotkałam się tylko tutaj także;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy do czego jest Ci potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuut57tr55
sama jestem po 30stce choć mój wyglad mówi że mam 20 lat. Szukam faceta od około roku i niestety bezskutecznie lecz szukam poprzez interneto więc moze dlatego. Faceci owszem chcą się ze mną umawiać ale z reguły chodzi im tylko o jedno;) jak szukasz w przedziale wiekowym od 30-40 lat to szanse marne - tak wynika z mojego doświadzcenia. Jeżlei natomiast pokusiłabyś się o młodszego to szanse duże:) ja zaczełam rozważac własnie związek z młodszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako 31 latek powiem Ci tak: -ogólnie jeśli jesteś zadbana to są szanse, ale ja i moi koledzy wolimy młodsze kobiety. Moja żona ma 27lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie 30stki i chetnie taka poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30stki mają duża szanse na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30stki mają duża szanse na miłość u 50 latków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak bzdurne generalizowanie. Typowe Polaczkowe myślenie. jeśli kobieta jest zadbana, fajnie ubrana, szczupla i ogolnie atrakcyjna, to zawsze będzie miala powodzenie u facetów. Sama mam 33 lata i spore powodzenie u mężczyzn z roznego przedzialu wiekowego, tylko, ze mnie związki akurat nie interesują. Przestańce zatem generalizować. W Polsce funkcjonuje głupie przekonanie, że po 30stce, to już najlepiej do trumny się trzeba kłaść. Ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwal sie u kogo masz powodzenie i w jakim celu? (przygodny seks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś U 20latków i równolatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pochwal sie u kogo masz powodzenie i w jakim celu? (przygodny seks) x A co za pytanie z d.... Książkę piszesz? Jeśli pojawiali się faceci, którzy chcieli związku, to byli raczej odrzuceni, bo ja w związki nie wierzę. To utopia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole 30stkę niż 20stkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy jakis oszolom powtorzy ten sam temat???! Jak masz 16 lat, to dla ciebie przeterminowany, a dla faceta 50+ trzydziestolatka to bogini. Seks uprawia sie nawet do 80tki, jakbys nie wiedzial, dziecinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30latki mają szanse u każdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seksowne są 30letnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla 20 letniego faceta też 30stka jest boginią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 lata i dla mnie 30stka jest boginią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisywać w durny temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura :) Mam 36 lat i powodzenie jak nigdy :) Mlodo wyglądam i podrywają mnie panowie 23- 30 :D A teraz najlepsze- za dwa tygodnie wychodzę za mąż. Narzeczony ma 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak wmawiajcie sobie powodzenie albo mlody wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stramowski z Pit Bulla ożenil się właśnie z Warnke Katarzyną ona ma dychę wiecej od niego baba pod 40stke widzicie hehe a on ciasteczko mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmuda Trzebiatowska, Skrzynecka, Rozenek, Jusis, Cieślak i wiele innych mają mężów kilka lat młodszych od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alone9531028
W moim odczuciu to ma szanse. Ale z wlasnego doświadczenia wiem ze jest to dla mnie bariera nie do przeskoczenia :( Sam mam 21 lat i znam świetną kobiete po 30. Jest inteligentna, ma wspaniałe poczucie humoru i wiele innych cech, za które ją cenię :-) Chciałbym zeby to bylo cos więcej niz znajomość w pracy... Ale wiem ze taka różnica wieku zrobi swoje. Nie chce jej skrzywdzić :/ Jestem cholernie samotny a przy niej czuje sie taki... taki cholernie szczęśliwy. Chyba jej sie podobam ale glowy nie dam. Ona wyglada młodo, jedynie dłonie zdradzają troche jej wiek ale to nic. To będą zupełnie inne priorytety... Zawsze mi sie podobają i rozumieją kobiety starsze ode mnie. Są takie dojrzałe, rozumieją mnie, mamy podobne poglądy zazwyczaj. Ale zawsze gdy schodzi na temat mojego wieku to mam z gory narzucona łatkę dzieciak.. Nawet mnie dobrze nie znają a z gory juz osadzony.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody próbuj tak jak pisałam moj narzeczony jest młodszy o 9 lat i spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30letnia kobieta to moje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak wam sie układa? Myślę, że ona raczej chciałaby zakładać rodzinę tzn. mieć już dziecko w tym wieku lub gora z 2lata gdzie ja nawet nie mam za duzo odłożone na życie... podołać bym podolal bo to akurat nie jest problem dla mnie.Tak wiem jestem źle nastawiony ale nie daje mi to spokoju :/ Nie jestem przekonany do tego i chyba dlatego mnie to blokuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×