Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewicapo30

czy 30letnia dziewica ma szanse na powazny związek

Polecane posty

Gość dziewicapo30

witajcie! jestem atrakcyjną niedoświadczoną w związkach dziewicą. Czy taka kobieta ma jeszcze szansę poznać mężczyznę w wieku 30-40 do poważnego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy dlaczego jesteś dziewicą... problem relacji, braku akceptacji siebie, niskiej samooceny, wstretnego charakteru czy tak wyszło... pytam poważnie bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 24-letnią dziewicą i jak ludzie się dowiadują to patrzą na mnie jak na wariatkę. To co to dopiero byłoby po 30...Nie krytykuję Ciebie autorko broń Boże, bo sama mam nielepszą sytuację, stwierdzam tylko fakt. A czy masz szansę na normalny związek? Myślę, że masz tylko zależy na kogo trafisz. Ja trafiałam na samych takich, którzy dowiadując się o moim dziewictwie uciekali w podskokach. A podobno faceci lubią być pierwsi i chcą żenić się z dziewicami. Guzik prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Oczywiście że masz szansę. A jak jesteś atrakcyjna to ciesz się tym. Sam wolałbym dziewicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To trafiłaś na *****czy bo wiedzą, że taka kobieta nie da szybko seksu normalny facet oczekuje dziewicy do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet nie powie ci wprost bo nie chce żebyś uciekła oczekuje dziewictwa od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewicapo30
Po prostu tak wyszło. Jak byłam młodsza nikogo nie chciałam. Skupiałam się na nauce a potem na pracy. Teraz żałuje. Jestem spokojna, wyważona, raczej o miłym usposobieniu lecz trochę atowarzyska. Uważam, że mam poukładane w głowie. Z wyglądu jestem dość atrakcyjna, zadbana, szczupła lecz nie deska, zgrabna, o delikatnych rysach twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego odrzucają dziewicę bo chcą szybko zaliczyć kobietę tym wyróżnisz *****cza od normalnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:57 Normalny facet szanuje człowieczeństwo drugiej osoby i nigdy nie będzie chciał od niej seksu, bo nie jest zwierzęciem kierującym się instynktem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że facet w ogóle nie powinien o to pytać. Jeśli kocha, to nie powinno go interesować, przecież zakochuje się w dziewczynie a nie w blonce lub jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oczywiscie jest nawet sporo facetow ktorzy wymagaja dziewic wiec gdzie problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka 30 letnia dziewica znalazla sobie mezczyzne 30 letniego prawiczka i teraz sa szczesliwym malzenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×