Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W jakim wieku najłatwiej kobiecie zajść w ciążę

Polecane posty

Gość gość

W jakim wieku najłatwiej zajść w ciążę i ile miałyście lat kiedy urodziłyście pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam nadspodziewanie szybko w wieku 21 lat. Chyba im jesteś młodsza, tym łatwiej zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 28 lat zaszłam w pierwszym cyklu. Nie wiem, czy jest taki wiek, w którym jest najłatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najłatwiej zajść do 25 roku życia. Mogę to potwierdzić z autopsji gdyż zaszłam w ciążę w wieku 24 lat i to w dodatku będąc na antykoncepcji ;) Do 30stki nie powinno być większego problemu. Ale na wykresie widać jak po 25 rż płodność z każdym rokiem masakrycznie spada. Po 30tce praktycznie każda moja koleżanka musiała się "starać" o zajście w ciążę (kalendarzyk, mierzenie temp, testy owu). Po 35 rż nie wiem jak to wygląda w praktyce ale na logikę - jest jeszcze ciężej ;) Sama jeszcze nie zdecydowałam się na kolejne dziecko a trzydziecha tuż tuż.. i tak się zastanawiam czy nie będę mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam gdy miałam 25 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płodność wyraźnie spada po 37. roku życia. Ale to wszystko tak naprawdę jest indywidualna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze urodziłam w wieku 35 lat, zaszłam w pierwszym cyklu starań, z drugim zaszłam mając prawie 38, i rownież za pierwszym podejściem. Za 3 tygodnie mam termin porodu :). Musimy z mężem być bardzo płodni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała poprawka, z drugim zaszłam mając prawie 39, nie 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×