Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

7 miesięczne dziecko je tylko mleko

Polecane posty

Gość gość

Moja córka ma siedem miesięcy. Jest karmiona mlekiem Nan. Odkąd skończyła cztery miesiące zaczęłam rozszerzać jej dietę. Do niedawna nie było problemu, bo wszystko chętnie jadła, zarówno owoce, jak i zupki. Ale dwa tygodnie temu dostała łagodnej biegunki, która trwała cztery dni. Od tej pory nie chce jeść niczego oprócz mleka. Niby coś tam udaję mi się jej wepchnąć (wiem jak to brzmi), ale są to niewielkie porcje. Nic jej nie smakuje, ani zupki, które ja gotuję, ani te ze słoiczków. Nie chce też owoców ani deserków czy kaszki, którą do tej pory bardzo lubiła. Mam ochotę jej odpuścić i pozwolić pobyć przez jakiś czas na samym mleku, ale boję się, czy w tym wieku to wystarczy. W piątek idziemy do pediatry, ale chciałam się poradzić doświadczonych mam. Może któraś coś podpowie. Dodam, że mleko wypija bardzo chętnie i to solidne porcje, więc apetyt ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Mialam to samo z cora jakos do 14-15 miesiecy, mleko pila chetnie a inne posilki w znikomych ilosciach. Gotowalam rozne zupki, kaszki i nic. Poszlam z nia do lekarza, stwierdzil, ze wyglada ok ale zlecil badania, wyszly wzorowo... teraz ma 2 lata i 3 miesiace, na rowne 2 lata nagle odstawila mleko, nie pije wogole mleka, duzo sokow, kompotow...je nadal malo, tylko wybrane produkty, dania. Jest zdrowa ale szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×