Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta będzie chciała faceta który chce 3 razy seks dziennie

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i pewno bedzie happy ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przystojny i bogaty, to ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z czego będziecie żyć jak ani on ani ona nie będą pracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie zakochana i miała czas na taka ilosc to pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 razy seks po 1 minucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takiego chciała ale jak na razie to nie mogę znaleźć żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie, przy takiej częstotliwości i tak każdemu facetowi każda laska by się znudziła bardzo szybko. Poza tym kto miałby tyle czasu na seks? Chyba tylko bezrobotni... no chyba że mowa o seksie typu, włóż, spuść się, zapomnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj od 30-45minut za stosunek szukam takiej co ma duże libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj po pracy prysznic i można działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i obiad oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Umów się ze mną ja taki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można pracować i mieć seks 3 razy na dobę, oczywiście siłą rzeczy nie codziennie, ale da się. Pierwszy rano przed pracą, drugi po pracy, a trzeci raz nocą, proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu. Taki facet by mnie brzydzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiego masz penisa w sesnie jesli duze to watpie ze taka znajdziesz bo po jednym dlugim razie babka bedzie poobcierana i na drugi numerek szybko sie nie zgodzi. naprawde potrzemujesz az 3 razy na dobe? Nie nudzi Ci sie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nad ranem numerek dla mnie :), x wieczorkiem przyjemność dla niej :), x a w czasie dnia szybki, ekscytujący numerek np. na masce samochodu :). x Średnia 3 x dziennie uwzględnia też weekendy, a wtedy kochająca się para, może nie opuszczać łóżka/wanny/dywanu przez całą dobę :D. x Zapewniam, że da się. x Tyle, że potrzebny jest do tego doświadczony mężczyzna, a nie popierdółka z Kafe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średni rozmiar mam ogromne libido szukam pani która też ma tak ogromne libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka, ktora ma wysokie libido w pierwszej kolejnosci mysli, zeby zaspokoic siebie - z reguly sa to egoistki - przerabialem juz takie 3 z czego jedna faktycznie dbala tez o moja przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak , że ja chce a mój maż ma np niskie libido .... nie wiedziałam , że tak może być... Jak mam owulację to juz w ogóle. Znaleźliśmy na to super sposób. Mój maż zamawia suplement diety Long men o to własnie http://wzaufaniu.pl/potencja-dla-panow/7977-long-men-tabletki.html i może się w przeciągu 30 minut kochać ze mną na zawołanie i bez zbędnego napinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety chca takich nawet jakby mieli g****ic przy oka ji inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna osa
Seks 3 razy dziennie? Rozumiem ze oboje pracujecie. Pierwsźy rano po przebudzeniu - uwielbiam:) Drugi po pracy? to raczej trudne, chyba, że sami mieszkacie. Trzeci w nocy - o jak najbardziej :) i w środku nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś, kiedyś, przez parę miesięcy miałam...krowę. Nie śmiejecie się, naprawdę. Jako mostowa, szybko nauczyłam się ją do id i opiekować się nią. Na początku niesamowicie się cieszyłam, że ona tyyle mleka daje. Robilam twaróg, maslo metodą słoikową.. Po miesiącu, gdy już wszyscy pili mleko na okrągło, łącznie z psami, kotami, kurami, wzięlismy malego cielaka, by sie wychowal na tym mleku, bo juz nie dawalam rady go przerobic. Skojarzenie może dalekie, ale jeśli facet chce seksu 3 razy dziennie, to przez miesiąc jest frajda, potem tylko przyjemnie, a dalej, to...znowu? I bierze kochankę, bo jego kobieta jest już poobcierana, że stanami zapalnym, i ma dość. Ciekawe, że taki facet nie postudiuje Kamasutry, by się lepiej kontrolować i powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś, kiedyś, przez parę miesięcy miałam...krowę. Nie śmiejcie się, naprawdę. Jako miastowa, szybko nauczyłam się ją doić i opiekować się nią. Na początku niesamowicie się cieszyłam, że ona tyyle mleka daje. Robilam twaróg, maslo metodą słoikową.. Po miesiącu, gdy już wszyscy pili mleko na okrągło, łącznie z psami, kotami, kurami, wzięlismy malego cielaka, by sie wychowal na tym mleku, bo juz nie dawalam rady przerobic tego mleka. Skojarzenie może dalekie, ale jeśli facet chce seksu 3 razy dziennie, to przez miesiąc jest frajda, potem tylko przyjemnie, a dalej, to...znowu? I bierze kochankę, bo jego kobieta jest już poobcierana, że stanami zapalnym, i ma dość tak często. Ciekawe, że taki facet nie postudiuje Kamasutry, by się lepiej kontrolować i powstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na częsty sex najlepszy jest suplement Long Men i Hunter z tego sklepu http://wzaufaniu.pl/. Po tych suplementach sex dubeltowy murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×