Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy iść do prostytutki ??

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat myślę czy nie wybrać się do prostytutki (nie na seks tylko same pieszczyty czy tak można? ?) Niegdy nie miałem dziewczyny i przynajmiej na tę chwilę nie znajdę (jestem chorobliwie nieśmiały ) wszystkie dzuewczyny które spotykam odczuwam takie coś że one poprostu nie są zainteresowane (gdyby jakaś była było by mi dużo łatwiej ) wiem to może się wydać wam śmieszne ale nie chce się nażucać komuś komu i tak jest to oboje a szczeże to ma to gdzieś bo gdy coś powiem uda że nie widzi. Nie wiem co robić tak bardzo chciałbym mieć dziewczynę ale nie wydaje się mi żeby któraś była zainteresowana. A codziennie wystarczy że wyjdę na ulicę i widzę kilka kilkanaście nastolatek w legginsach aż mnie głowa boli od tego. Czy iść do prostytutki ma sens bo nie widzę innego wiązania (dziewczyny mają teraz takie wymagania ale niektórych rzeczy nie da się zmienić mam 174 cm nie urośnię ) Nie wiem co robić na roksie znalazłem ogłoszenie takiej ładnej 26 latki z super ciałem czy powinienem zadzwonić i czy zgodzi się na to żebym ja nie ściągał spodni (nie chcę tego nie z prostytutką wolę zostać prwaiczkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co ty chcesz z nią robić? nie mów że będizesz dziffce która miała w sobie tysiące k***sów lizać pipe bo to obrzydliwe:o:o tak samo jak calowanie sie z nią gdzie do ryja przyjęła tysiące wytrysków, a poza tym jak pójdziesz to będziesz miał mega moralniaka i przez całe życie bedziesz tego żałował a już zwłaszcza jak np za pół roku, rok czy za 2 lata poznasz miłość swojego życia. Przyznasz się jej wtedy że byłeś u dziffki? :o podaj link do roksa, chętnie sobie ją obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslisz ze d***** bedzie udawala uczucia do ciebie i bedziecie lezec,patrzec w oczka i smyrac po wlosach?ona patrxy na zegarek i za te pare setek nie bedzie sie nadwyrezac.juz woli zebys zrobil co masz zrobic i wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/229292 nie chce się całować i lizać chciałem tylko pomacać po biuście klepnąć w pupę. A propo tej miłośći życia to marnie to widzę wszystkie mnie traktują jak jakiegoś zboczeńca i wydają się wystraszone albo się śmieją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm Podałem link i co jak sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak powinienem do niej pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem tak samo ,Po pierwsze nie idz do prostytutki to Ci nic nie da ,nie zmieni to nastawienia do kobiet. Jestes niesmialy i musisz sie nauczyc obcowac z kobietami tez taki bylem niewiedzialem co gadac i wogole.Bardzo chcialbys miec dziwczyne? Pamietaj nie badz nachalny i nie daj poznac po sobie kobiecie ze potrzebujesz zwiazku bo to je odrzuca i temu nie sa zainteresowane.Gadaj z kobieta normalnie jak z kumplem czy kolezanka nie jakies nastawienie na zwiazek. Niesmialosc idzie przelamac idz na dyskoteke podejdz do jakies laski i zapytaj sie czy zatanczy i jesli odmowi idz do nastepnej jesli nastepna odmowi to samo podchodz az do skutku nawet jak Ci 100 odmowi :) uwierz troche to z poczatku krepujace ale z czasem nabierzesz pewnosci siebiei prawie zadna Ci nie odmowi.W pubie zagadaj do jakies laski przedstaw sie itp.Na poczatk u beda Cie splawialy ale podkreslam to kwestia wprawy i jak nabierzesz doswiadczenia to Ci to przejdzie.Mozesz sobie nawet troche wypic.Laski lubia jak koles jest troche niesmialy wiec glowa do gory dzialaj i nie przejmuj sie zlewkami kobiet .Ty musisz znac swoja wartosc jako facet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×