Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moja chwila

Najskrytsze myśli i wyznania

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobrywczoraj był dzień kropki.........ale zapomniałemdziś jest dzień krwi, któraś ma w dyspozycji? Errata może mieć, bo przypomniała sobie miejsce pachnące😴A poza tym:na ludzką podłość i zawistną małośćna oschły chłód dany przez Pana, ciotkom i nie tylkona to, że nic się nie stało, a zdarzyć się mogłona szary szczurkowaty strach głupkówmój gest 🖐️Haja jak sobie robiłaś wiatr we włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie lubią ludzi z Dystansem, wolą z dystansem. :D:D:D ;) Miłego piątku. Wręcz Obłędnego. ;) Pa. 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szary, szczurkowaty strach- określenie mające ustawić piszących bez nicka w jakiejś mitycznej, niższej hierarchii forum. Zastanawiam się czy jest różnica " w odwadze" pisać z gościa a pisać na jednym z kilkunastu swoich projektów " In spe". Ja nie widzę żadnej. Ze. swoimi nickami jesteś dokładnie tak samo wiarygodny co gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Przyjacielsku c***j im w doope w poprzek dodam bo zasłużyły naprawdę i cieszmy się naszym babim latem.:-D Przyjacielu nie osiągam takiego efektu z dwóch powodów.Zgoliłam baty to raz i kask zakładam jako akcent bezpieczeństwa to dwa.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najskrytsza myśl-żeby wyznania były szczere. Żeby człowiek chciał wyznawać Panu, a nie drugiemu człowiekowi szeptać na ucho o tym, że zdjąłby mu majtki, oplątał szyję paskiem i powiódł za sobą do sypialni. Potem by go przywiązał do ramy łóżka i zabawiał się takim bezwolnym mężczyzną wg. własnych upodobań i fantazji. To mi się wydaje złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechałaliczy na naszą słabość i biedęa my tu mamy kogo na sznurku do łóżka wciągać, albo do auta na dachui nie sadzę żeby to był Onchyba że dla Haji na czarny jej myśli tłok😴 ktoś się wczoraj pomylił, moja dzidzia dzisiaj wraca. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadia może po prostuwy/pie/rda/laj i policz barany. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok Hajawracam do wyznańczy to ma znaczeniegdzie ja na Ciebie czekamw czyjej pościeli sypiamczy to nie wszystko jednościana nas dzieli, czy rzekarok nas dzieli, dzień, czy godzinakrzyczę przez sen drę się; chcę wojny z Tobą, na ciała. 😴*edit j jeż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja napisz sobie obronę i komplement z gościa wsadzając jęzor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham haję 👄 ale co to zmienia? :-D No to się odniosłam. Ładne Przyjacielu.W ogóle dzięki Wam tu mam okazję zachwycić się nieraz erotyką również pisaną.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dalej pasuje.:-) Nie bójmy się swych ciał niech się nasycą głodne oczy rękom swobodę węży daj we dwoje pokonamy strach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajepała warę z neta, przerobiła na niebiesko i udaje beztroską nastolatkę. żal.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Chwili czy Erato, bo one są jakby pachnącą pościelą a Awaria Haja jak barłog. Pasujesz tu Haju jak róża do kożucha a Twoje wpisy na tle wymienionych pań można zilustrować zdaniem ciecia Anioła- wygląda to jak g/ó/w/n/o w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tramwajowy człowieczku-szczurkujesteś zmęczony, znudzonybardziej niż ludzie na lotniskachtramwajowy tchórzu cieniu aniołajesteś bardziej samotny niż ci na lotniskach😴Haja nic nie szkodzi, smakuj słowa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Chwila i Erato nie piszą? Tylko ta hajabuza, która kojarzy mi się z brudem i smrodem? :O Ani to kultury ani wyglądu. Rządzi się jakby była u siebie. Pierz swoje brudy u siebie i załóz sobie swój temat🖐️ Chwilo i Erato wracajcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się wpierdoliła z tym debilnym pochlastem jak w gumiakach na wesele i myślą że brylują W sumie mogą pisać gdzie chcą Zero wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie? Po co? Do czego? Do tego szamba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:18 12:02 :20 13:24 :30 :32 wylogowane ciotki wracać do siebie i mordy w kubeł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym zauważyć iż to jest forum publiczne i każdy może sobie tutaj pisać, prawda? spokojnie. Jeśli chwila i erato zechcą to napiszą. Nie obarczajcie każdego kto wam nie pasi tym że ero jest do c***a nie podobne. mnie np nie przeszkadza w zadnym wypadku haja, pisze sobie tworząc swój specyficzny klimat i jest w tym dobra. a proszę np inu mi przeszkadza a i tak nie uciekam od tematów na jakich jest. Przecież ja się z nim całować nie muszę nie? :D noooooo nawet gość mi nie przeszkada. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mordy w kubeł" hehe :(lepiej na końcowy przystanektylko dla wysiadającychranek mają szarypołudnie mają w szarym smakunoce jak widać mają za gorące, hehe i śnią o Tomkułzy mają za zimne ale ja mam to w dóópie😴 Haja czy już Cię pytałem, czy jak obciągasz to Ci zatyczka nie spada od kolczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij gebę stary zardzewiały hejterze Błędny.. noooo ejjj :D:D:D:D Nikt cię o głos nie pytał. Po chó..ją tu wlazła Awaria ze śmierdzącą piwnicą? Pasuje tu jak jak świni siodło. Niech idzie na swój temat roznosić swoje smrody. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś sama spadaj na swój temat, wylogowana c***o hejtero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś sama spadaj na swój temat, wylogowana c***o hejtero zly.gif x sama wypiertalaj amebko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:56 Tępy jamochłon się odezwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajabuza93 wczoraj Power babcia z tej hajabuzy.Szkoda, że nie mogę wjechać jęzorem do jej niegrzecznych ust.cool.gif Lubię takie. x x x Chyba to mówi samo za siebie kto nieustannie sam, się broni i dodaje sobie blasku z pomarańczy :D:D)))))))))))))))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×