Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie warto kogoś kochać, lepiej być kochanym

Polecane posty

Gość gość

kochanie kogoś boli, bo chcesz być przy tej osobie, słyszeć jej głos, widzieć ją, a jeżeli ta osoba wie o tym to robi wszystko, żeby Tobie dokopać - za wszelką cenę chce pokazać jak mało znaczysz i jak bardzo ma Cię w czterech literach. Takie to smutne. Znacznie lepiej jest być kochanym - wtedy skacze się koło Ciebie, dba, a Ty masz dobrze i masz luzik i tak naprawdę powiewa Ci to. Czy to nie jest chore ? Jak się kogoś kocha, to trzeba mieć twardy tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etam, bzdety. Warto kochać i być kochanym, ale tych, którzy nie kochają nas, lepiej zostawiać za sobą - w przeszłości. Tak, to takie proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj zdrowych na umysle a nie toksycznych ludzi, miłość powinna być obustronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistyczne ale bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz bzdury. Pomyśl co ma zrobić człowiek, który Cię nie kocha ? Ma być z Tobą z litości, ma okazywać Ci uczucia, których nie czuje ? Fakt - zawsze warto być miłym dla każdego, ale jeśli wiemy, że u kogoś to wzbudzi niepotrzebne nadzieje, to chyba lepiej pokazać mu od razu, że nic z tego nie będzie dla jego dobra, a nie dlatego że jest się sadystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo wiem o co chodzi autorowi egoiście. Uważam, że gówniarzu nie dorosłeś jeszcze do żadnej miłości. A może byś wielmożny panie coś zrobił, aby pokazać miłość osobie, którą niby kochasz. Bo sama wiedza nie wystarczy, jeszcze trzeba się poświęcić, jeszcze trzeba pokazać jakiś obraz miłości, jakiś szacunek a nie tylko psioczyć, ze ktoś ci dokpuje, a niby dlaczego dokopuje??? - bo prawdopodobnie to samo otrzymuje! Nic w przyrodzie nie ginie. Co dajesz, otrzymujesz prosty w mysleniu człowieku, jak nie prostaku. Chcesz żyć jak król i żeby jakaś głupia baba koło ciebie skakała - to proszę bardzo - to jest świadectwo zadataków za zwyklą mędę. Człowiek, ktory kocha, walczy o miłość i tak szybko się nie poddaje albo rezygnuje na zawsze. Odejście od kogoś to też miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zawsze było tak, że kochałam facetow a oni mieli mnie "gdzieś". W tym roku poznałam w końcu kogoś, kto poświęca mi wiele uwagi, oboje bardzo się lubimy, troszczymy się o siebie i bardzo się wspieramy. NIE WIEM CZY TO MIŁOŚĆ, bo żadne z nas dotąd nie wypowiedziało słowa "kocham" ale czy miłość wymaga słów??? Oboje wiemy co czujemy do siebie. Życzę Wam Kafetarianie pięknej obustronnej miłości i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:38 jak się ruchasz z żonatymi to musisz odejść bura suko. A nie z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 ja w tym poście nie widzę ani aluzji do ruchania, ani aluzji do cudzych mężów/żon. z twojego postu bije za to patologia i mania prześladowcza. pewnie jesteś takim właśnie mężem zwodzącym tu kobiety i teraz w każdym poście je widzisz. tak za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:20 prostaku, wyzwasz kogoś bezpodstawnie od suk!!! i to jeszcze bez większego związku z tematem, treścią. Co brałeś i co sobie uroiłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×