Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktos cos dimedic recepty online

Polecane posty

Skorzystałam z dimedic i po złożeniu zamówienia czytałam tutaj i na innych forach opinie i przez te kilka komentarzy o tym że wystawiają je opłacone osoby dlatego same pozytywne itp mocno się wystraszyłam, że coś będzie nie tak. Zamawiałam razem z lekiem bo nie mieszkam w mieście i jeszcze musiałabym jechać receptę wykupić. I tutaj też gdzieś znalazłam że wysyłają placebo :o i właśnie to zmotywowało mnie do założenia konta tutaj i napisania kilku słów. Tabletki zamówiłam w niedzielę, wszystko było ok, pytają o daty kiedy były badania, później przychodzi decyzja o tym czy dadzą receptę czy nie. Ja dostałam i wybrałam opcje żeby wysłali mi tabletki. W czwartek rano paczka dotarła, w środku tabletki oryginalnie zapakowane i paragon z polskiej apteki. Dostałam kod na darmową przesyłkę (normalnie 12zl) przy następnym zamówieniu oraz kod do polecania który daje 25zl zniżki osobie która skorzysta oraz mi do następnego zamówienia 😊 można dzięki temu mieć kolejna konsultacje nawet za darmo. Ja teraz za sama konsultacje płaciłam 60zl i naprawdę wszystko git 😊 polecam jak najbardziej, aha i gdyby ktoś chciał skorzystać mój kod to: akosta10021. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam korzystanie z Dimedic. O ile trochę się zawiodłam na tym, że kupując ten sam lek w innych dawkach muszę dwa razy płacić za konsultację, o tyle całość przebiegła tak sprawnie, że mogę polecić. Szczególnie w obecnych czasach, gdy pomimo podwójnej opłaty wyszło mi taniej, aniżeli z jakimkolwiek innym lekarzem prywatnie. 

Gdyby ktoś chciał przyoszczędzić i zyskać 25zł zniżki oto kod: ajgroc06151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałam kilka razy  receptę na tabletki anty nowynette, wysłali mi bez problemu listem receptę, na liście niejest napisane nic więc domownicy nawet nic nie wiedzą jedynie na kopercie jest napisane małym druczkiem  "produkt - kosmetyki" jednak w jednej aptece nie zrealizowano recepty gdyż starsza pani farnaceutka powiedziała że nie sprzeda bo jest to wydrukowane z internetu, w innych aptekach zawsze bez problemu 🙂 aha i musisz w konsultacji mówić prawdę co do ostatniej wizyty u gin i cytologii, i nie mogą być robione dawno gdyż pani z konsultacji będzie później dopytywać co opóźni wystawienie recepty. Posdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić skoro w ramach NFZ można skorzystać z teleporady gdzie dostaniesz cztero cyfrowy kod, który możesz wykorzystać w każdej aptece? I nie musisz się martwić że dostaniesz najdroższe powietrze w pudełku czy podrobiony lek 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer odrzucił moją konsultacje medyczną w przychodni Dimedic. Zna któraś z was maile do lekarzy z przychodni ? Bo chciałabym się wytłumaczyć dlaczego zamawiam akurat te a nie inne leki, jestem pewna ze po moich wyjaśnieniach dany lek zostałby mi przepisany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłam antybiotyk przez Dimedic. Po trzech godzinach recepta była już na moim mailu (polecam receptę online). Na tej recepcie był podany nr PWZ lekarza. Sprawdziłam ten numer online w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP (także polecam). Wszystko było w porządku, lekarz zarejestrowany w PL. Receptę bez problemu zrealizowałam u mnie w aptece. :classic_smile:Co może być dla Was ważne - dostaniecie 25 zł zniżki po wpisaniu tego kodu rabatowego:  celins5404 Faktycznie kod działa, wypróbowałam i też dostałam zniżkę 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłam recepty przez DIMEDIC. Polecam receptę online, jest mniejszy problem z realizacją w Polsce. Wszystko odbyło się sprawnie. Naprawdę polecam 🙂
MÓJ KOD DO ZNIŻKI 25 zł : asia.m4932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo tą formę zdobywania recepty. Ja korzystam najczęściej w sytuacji, gdy nie mam możliwości udania się do lekarza, co w obecnej sytuacji zdarza się. Nigdy nie miałam problemu z samą przychodnią czy wystawioną przez nich receptą. Bardzo polecam! PS. Kod na 25zł zniżki na konsultacje: ajgroc06151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałam dwa razy recepty z dimedic. Z receptą wszystko ok, zrealizowałam bez problemu. Jest to wygodne rozwiązanie, szczególnie w czasach pandemii. Kod na 25zł zniżki: marys.04071

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.04.2021 o 17:31, Telimena345 napisał:

W serwisie lekarzonline.eu zdobędziesz e-receptę na leki w kilka chwil. 

Przede wszystkim jest taniej, a po drugie płacisz dopiero wtedy, jak masz już recepte wypisaną, czyli po zrealizowanej usłudze, a nie przed jak w innych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz musiałam skorzystać z takiej metody uzyskania recepty na drovelis bo okazało się że wyjechałam na urlop bez tabletek ale tak normalnie to po prostu zamawiam u swojego lekarza recepty, można to zrobić nawet online teraz albo wystarczy zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

receptomat wychodzi taniej. I tak- przedłużam w ten sposób recepty od lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka recepta na antykoncepcję, w tym konsultacje z ginekologiem dostępne na e-recepta.net/dolegliwosci Do tego serwis udostępnia wbudowaną wyszukiwarkę leków. Zaznaczasz, płacisz, wypełniasz podstawowe dane do wywiadu medycznego i tyle. 59 zł tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dimedic polecam, kupowałam kilkakrotnie. UWAGA - dostaniecie 25 zł zniżki po wpisaniu tego KODU RABATOWEGO:  celins5404

Kod działa, zawsze go wpisuję i też mam zniżkę za każdym razem. Konsultacja działa szybko i sprawnie, recepta pojawia się na skrzynce mailowej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×