Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy, trądzik

Polecane posty

Gość gość

Cześć, mam 21 lat. Jestem mężczyzną. Mam problem z trądzikiem, ale ostatnio sie spialem, walczę i prowadzę w tej walce. Jednak sa pozostałości w postaci czegos takiego: https://zapodaj.net/ed1731e4e4cd2.jpg.html Ktoś może zmagał sie z czymś podobnym, wie jak temu poradzić? Uprzedze pytania: dermatolog nie pomaga, a drugi najblizszy przyjmuje 100 km dalej. Chce sie tego cholerstwa pozbyc i w końcu zaczac normalnie zyc, stracilem wystarczajaco duzo czasu, przegapilem wiele pieknych momentow, teraz tradzik lezy na deskach, a ja chce go dobić, pomocy. Z góry dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj to ci pomoże www.tradzik.suple24.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to, że trądzik nie został do końca pokonany. Tutaj trzeba zadziałać zdecydowanie. Zacznij smarować skórę preparatem o nazwie Beta-Skin Acne Care Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Acne-Care-Cream-75-ml/110) . Składniki kremu pomogą w walce ze zmianami. Krem dodatkowo został wzbogacony o srebro koloidalne, które chroni skórę przed bakteriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na zaskórniki, ale nie jestem pewien - niewiele widać. Spróbuj zrobić peeling i posmaruj kremem nawilżającym. Ja używam kremu od dziewczyny linotormentialae, czy coś takiego i wszystko jest ok :) syfy mi nie wyskakują i nie ma żadnych przebarwień po trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomagał Skinoren żel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksanaX
Cześć, Miałam/mam podobny problem. Najprawdopodobniej są to zaskórniki zamknięte. Mnie zdecydowanie pomaga maść benzacne ( kosztuje około 10-15 zł), niestety trochę wysusza skórę. Dodatkowo polecam stosować tonik (bez alkoholu! - to może pogorszyć sprawę). U mnie efekty są dość widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na trądzik tabletki IQFACE. Próbowałam wszystkiego - maści, kremy, dietę i dopiero te tabletki mi pomogły. Przechodziło już po kilku dniach.Nawet blizny po trądziki wyglądają zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja
Ja też miałąm problemy z trądzikiem i to uważam bardzo poważne, pomogło mi dopiero zastosowanie IQface. Dzisiaj po trądziku nie ma najmniejszego śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo92
Ja również miałem bardzo duży problem z trądzikiem;/ bardzo mnie to wkurzało bo dużo dziewczyn nie chciało nawet ze mną rozmawiać bo po prostu się brzydziły tych krust...Postanowiłem,że coś z tym zrobię bo tak być nie może w końcu zamówiłem sobie Nonacne http://natradzik.milejdi.pl i dzięki niemu w końcu mogę cieszyć się życiem bez wstydu;) po 2 miesiącach mój problem zniknął i teraz mam super cerę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×