Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćxxxgfdg

Oczekiwania mężczyzn wobec kobiet

Polecane posty

Gość gośćxxxgfdg

Zastanawia mnie jeden fakt. Czy mężczyźni boją się kobiet odważnych o silnym charakterze? Tyle teraz się mówi o "ideałach"mężczyzny i kobiety... a w sumie. To czego oczekuje mężczyzna od kobiety? Jestem dość atrakcyjną kobietą, radze sobie sama świetnie, mam silny charakter, zajmuje się całym domem i powiedzmy ,że wpisuje się w schemat " żona idealna" a jednak nie potrafię zrozumieć, czego mężczyźni szukają u kobiet? To wszystko nie wystarczy aby zbudować szczęśliwy związek. Tyle się o tym mówi o kobietach "idealnych" ,każdy tego oczekuje, a przecież prawda jest całkiem inna...gdyby tak było dawno byłabym w jakimś szczęśliwym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_tańcząca
Każdemu mężczyźnie odpowiada coś innego - o gustach się nie dyskutuje. Kobieta może mieć krzywe nogi, głupio się śmiać i wiele innych, a może być jedyną dla super przystojniaka w mniemaniu 10 innych kobiet.Jednego urzeka czułość i dobroć, innego kobieta ociekająca seksem, a jeszcze innego inteligentna. Fajnie, jeśli facet może spodziewać się po kobiecie wielu pozytywnych cech, ale czy wszystkie te pozytywne cechy są "pożądane" akurat przez niego? Weź poprawkę na to wszystko - ideałów nie ma, a żadna kobieta nie będzie miała w sobie wszystkiego, żeby podobać się każdemu. Spodobasz się jednemu, temu, który naprawdę będzie dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxgdfg
Nie wiem.. mam tyle niby fajnych cech, które są w większości pożądane ale nie potrafię zatrzymać faceta przy sobie. Nie wiem co jest ze mną nie tak, że ciągle powtarza się taka sama historia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_tańcząca
Bo może nie chodzi o cechy, ale o Twoje zachowanie jak już jesteś z kimś... Czasami nie dostrzegamy tego, że coś robimy źle, że zasypujemy faceta jakimiś durnymi tekstami lub zdarzają nam się głupie zachowania, których on nie rozumie. Utrzymanie związku jest sztuką i zależy od obu stron - może Ty, a może druga strona była winna, a może obie (bo tak jest najczęściej). Ludzie muszą pasować do siebie, a nie zawsze tak jest, chociaż z początku tak się nam wydaje. Jedni szukają i próbują długo, drudzy nie muszą, bo od razu trafiają na odpowiednie osoby. Nie ma reguły. Jedno jest pewne - nie ma co doszukiwać się w sobie winy, ani zmieniać na siłę. Jeżeli ktoś zaakceptuje Cię taką, jaka jesteś to będzie dobrze. A to wychodzi tak naprawdę we wspólnym życiu dopiero, jak duża jest ta akceptacja i czy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - Polecam książkę ( jest w sprzedaży! )- "Dlaczego meżczyźni kochają zołzy"- PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Wiele zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swego czasu chciałam wyrwać bad boy na te książkę. bycie zołza nic nie dało. facet się obraził i miał wieloletni żal do mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×