Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oburzona0000

Gdzie kupić wytrzymałe buty? Mogą być droższe

Polecane posty

Gość oburzona0000

Gdzie kupić wytrzymałe buty (najlepiej w Krakowie), takie, co wytrzymają ze 2 lata, a najlepiej jeszcze dłużej? Ostatnio z tym coraz gorzej. W dzieciństwie buty potrafiły mi wytrzymać parę lat całodziennego biegania po polu po kamieniach, trawach, betonie, kałużach i błocie, bez czyszczenia i dbania o nie. W tym roku zniszczyłam już 2 pary trampków. Jedne wytrzymały 2 miechy (lokalny no-name, pęknięta na całą szerokość podeszwa i popękana po bokach guma), drugie 3-4 (mcArthur, dziura w podeszwie na wylot aż po stopę, guma odchodzi po bokach). Adidasy kupione w tamtym roku też mają płytką dziurę w podeszwie - wbił się w nią kamień (CCC), ale da się jeszcze chodzić. Nike też nie są zbyt wytrzymałe, a do tego tam są straszne problemy z reklamacjami. Oni chyba uważają, że buty to się powinno tylko w szafie trzymać, ewentualnie powinny służyć za ochraniacze do stóp podczas jeżdżenia autem, ale broń boże w nich z domu nie wychodzić :/ Nigdy w sumie nie miałam butów z Pumy ani New Balance. Jakie macie doświadczenia z nimi? A może popularne Converse/Vans? Chociaż na solidniejsze niż mcArthur nie wyglądają. Rodzice opowiadali, że kiedyś jak się robiło buty to 3 pokolenia w nich chodziły. Kuzynka ma fajne skórzane brązowe kozaki po ciotce, które ciotka nosiła w młodości przez ok. 10 lat. Dalej w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁyyySyyy
Osobiście za młodu zawsze chodziłem w "podwójnie markowych" butach tzn. puma ferrari, puma ducati i muszę powiedzieć, że były naprawdę wytrzymałe. Tzn mam na myśli zwykłe codzienne użytkowanie. Zdarzało się natomiast, że np czerwone pumy lubiły w deszczu farbować skarpetki. Z firmą Adidas i Nike mam złe doświadczenia- problemy z uwzględnieniem reklamacji, najlepsze buty do biegania (z oferty danego producenta) rozwalające się po niecałym roku niezbyt intensywnego biegania (4-5 km dziennie, twarda nawierzchnia). Od kilku lat kupuję na co dzień tylko i wyłącznie buty Kazar. Mam z nimi bardzo dobre doświadczenia- buty są naprawdę solidne. Oczywiście daną parę nie nosze częściej niż co drugi dzień, buty zawsze stoją z prawidłami, pastuję je raz w tygodniu pastą starego typu (taką śmierdzącą w puszce). Prędzej Ci się znudzą/ wytrzesz podeszwę na wylot niż je zniszczysz. Oczywiście warto wymienić na czas podbicie obcasa, podzelować podeszwę itp. Natomiast szczerze mogę polecić tego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika233
Buty to ja zawsze przez internet kupuję, bo w sklepach w mieście nie ma nigdy nic co mi się podoba :D Popatrz może na te http://romaboma.pl/pol_m_Obuwie-181.html ja mam stamtąd botki czarne zamszowe i są bardzo wygodne i zarazem eleganckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michael_xxx
Ciekawe buty możesz kupić tutaj http://jeremy-scott.pl. Mają szeroki wybór modeli, rozmiarów oraz kolorów. Sklep z tego, co się zorientowałem, specjalizuje się w różnych modelach butów marki Adidas. Osobiście uważam, że są to jedne z lepszych butów. Na plus zasługuje jakość wykonania tych butów oraz poczucie bezpieczeństwa stopy nawet w czasie ekstremalnego uprawiania sportu. Cechy te w połączeniu z naprawdę atrakcyjnymi cenami, sprawiają, że jest to wybór dla każdego. Sam niedawno kupiłem sobie buty z serii Jeremy Scott i jestem zadowolony z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem super buty i to jeszcze w dobrych cenach ma shoe4u - jakościowo extra! Zamawiałam tam już niejednokrotnie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 mojego obuwia to Marco Tozzi. Mam 3 pary kozaków, 2 pary botków, kilka par pantofli. Skora, trwałe podeszwy, obcasy amortyzujące. Jedne z kozaków mam od 2008 roku, obcas oryginalny:) A w sezonie jezienno- zimowym noszę je często. Wszystkie buty mam skórzane, nie cierpię plastików (eko). Używam tylko tłuszczu do skór. Mam rozmiar 41, i Tozzi idealnie trzyma rozmiar. W ciemno kupuję na eobuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bardzo wytrzymałe i solidne buty ma Ecco. Są faktycznie trochę droższe niż standardowe buty w standardowym sklepie, ale warte w 100% wyższej ceny. Zresztą ja i tak znalazłam sposób, żeby je trochę taniej kupować - zamawiam z neta, z autoryzowanego sklepu Eccoshop.pl, gdzie są tańsze czasem nawet kilkadziesiąt procent niż w salonach firmowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibitka
Ja równiez polecam http://romaboma.pl/ Bardzo fajny sklep jakościowo ubrania są świetne i cenowo również. Ja już parę razy zamawiałam tak ciuszki i naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafitowe Botki Best But 826 to jest model, który sprawi, że będziesz postrzegana przez otoczenie jako kobieta z klasą i w tematyce mody czująca się jak ryba w wodzie! Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i wytrzymałe buty, które będą przy tym również modne- wcale nie muszą być drogie, ja np zamawiam na Alfasan.pl bo mają fajne promocje i mogę ich polecić, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam botki ecco nosze od 3 sezonów i sa nie do zdarcia, ale kosztowały prawie 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima się zbliża i pomyśl o kozakach. Proponuję wysokie czarne skórzane i naprawdę rewelacyjne – Rene 2ld. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć. Odsyłam Cię do porównywarek cenowych. Ja polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Najlepszy ze wszystkich. Ma najlepsze oferty i najlepsze ceny. Ostatnio kupiłam tam a'la Timberlandy. Są super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jakie buty chcesz kupić. Ale skoro stawiasz na lepsze marki to popatrz na http://eleven-store.pl/ Ja tam zawsze zamawiam buty i do biegania i takie zwykłe. Znajdziesz tam nike puma itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mają być do biegania i łażenia wszędzie to najlepsze będą adidasy. Ja też ostatnio miałam kupować, ale natrafiłam na stronę http://qvutu.getlink.gq/zOE gdzie można wygrać buty Adidas. Polecam spróbować szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opimka
Fakt, trudno znaleźć naprawdę dobre i wytrzymałe buty. Poszukaj na http://www.cozacena.pl/buty-damskie tam mają bardzo dużo różnych butów i producentów, więc na pewno trafisz na coś idealnego. Porównasz też ceny, więc kupisz najtaniej w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia90
Poszukaj w sklepach online. Jest większy wybór i ceny często są atrakcyjniejsze. A jak zajrzysz tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocja/moda/obuwie-damskie/zimowe-damskie/ to może zgarniesz zniżkę na jakis fajny model. Ja dzięki tej stronie kupiłam tanio śniegowce i służą mi już trzeci miesiąc, a wyglądają jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhtj
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosia88
Tak naprawdę w wielu miejscach mamy dzisiaj możliwość kupienia wygodnych butów. Moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu http://butymodne.pl/ . Wybór obuwia w tym przypadku jest naprawdę duży i znajdziemy tam bez problemu zarówno takie obuwie codzienne, jak i na szczególne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projektowane przez specjalistów obuwie firmy www.sklep.zetpol.pl pozwala zapewnić komfort chodzenia, a jednocześnie ich design jest przyjemny dla oka. Ich obuwie jest z pewnością obecnie jednym z lepszych dostępnych na rynku. Cenowo korzystnie, błyskawiczna realizacja zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylva90
Ale jakich potrzebujesz? Bo jeśli chodzi o eleganckie, to zwykle byłam zadowolona z Lasockiego, a sportowe to tylko Dare2b teraz. W zasadzie mają takie modele, które śmiało można nosić do miejskich stylizacji, typu adidasy,. które sama mam - sklep-dare2b.pl/lady-powerset-p3812. Cena jest bardzo okej w stosunku do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.vinted.pl/members/386384-martavirginia sprzedaję nowe buty włoskiego producenta :) Najlepsze materiały i oryginalne wzory, których nie spotkacie w Polsce. To pojedyncze egzemplarze, które nie weszły do kolekcji na ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupoholiczkaaaaa
Ja polecam buty Harpers :) Kupowałam online ostatnio u nich szpilki takie klasyczne czerwone ale maja tez sklepy w Krakowie w samym centrym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle zamawiam buty przez Internet, głownie na eObuwie albo w Deezee. Nigdy nie miałam u nich jakiś problemów jeśli chodzi o zamówienia, dobra rozmiarówka i wygodne buciki 🙂 Do tego fajne wyprzedaże i szybka dostawa... Teraz w tym roku się obkupiłam bo byly spore wyprzedaże i sprawiłam sobie

jedną parę balerinek

dwie pary sandałków

jak również jedną parę wygodnych butow wiosennych

Szukałam jeszcze jakichś espadryli na lato http://www.sylwiaszewczyk.com/category/buty-na-lato/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak.. też zauważyłam, że jakość butów nie jest taka jak kiedyś, ale to chyba ze wszystkim tak jest (kurr kiedyś to było 😄)

Ja jak kupuję buty "na lata" to wybieram skórzane. Po pierwsze wytrzymają dłużej, a i dla środowiska też może jest to lżejsze. Mam dwie pary z Wojasa jedne zimowe od 6 lat a drugie botki przejściowe od 4 lat - bez zarzutów. Oczywiście staram się o nie dbać, ale nie jakoś szczególnie. Najlepiej jest mieć więcej par na dany sezon, żeby nie nadwyrężać ich wytrzymałości 🙂 A może Martensy? Z tego co wiem to też bardzo dobra firma. Przymierzam się do zakupu, ale ceny dosyć wygórowane 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A znacie klej Tadam? ze względu na nieco większą ilość czasu w ostatnich dniach postanowiłam zrobić generalne porządki, znalazłam kilka par butów, które wymagają sklejenia. Ten klej da radę?

 

Witam! Logi, na domową naprawę butów klej TADAM® idealnie się nada. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A sprawdzi się w przypadku butów sportowych? Wiadomo, że takie muszą są często w ruchu, muszą być dość "elastyczne".

Witam! Logi, klej TADAM® to klej przeznaczony głównie do butów sportowych. 

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To rewelacyjna wiadomość, bo jest szansa dla moich butów. A proszę jeszcze powiedzieć, bo często biegam i moje buty co jakiś czas lądują w pralce, czy takie sklejone będą mogła normalnie wyprać?

 

Witam! Logi, buty sklejone klejem Tadam możesz prać w pralce. Użyj specjalnego do tego programu.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×