Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ubezpieczenie na wyjazd

Polecane posty

Gość gość

Jedziemy we wrześniu mirabelką do Niemiec pozwiedzać trochę. Chcielibyśmy wykupić ubezpieczenie no bo jak trzeba będzie iść do lekarza i każą nam zapłacić to się nie pozbieramy... Jakie ubezpieczenie polecacie? Da się je kupić przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taki wyjazd świetnie sprawdzi się PZU Wojażer :) Możecie dobrać zakres ubezpieczenia według własnej potrzeby. Ubezpieczenie ochroni Was m. in. od kosztów leczenia w szpitalu, więc nie będziecie musieli się o to martwić. Na moje.pzu.pl możesz samodzielnie wyliczyć składkę i od razu kupić takie ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zajrzeć na stronę https://blog.axa.pl/ tam są wszystkie informacje jeśli chodzi o ubezpieczenia także turystyczne, można i powinno się dopasować do swoich potrzeb polisę tak żeby obejmowała ubezpieczeniem to na czym najbardziej Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka33
Hej, sprawdź różnych ubezpieczycieli na stronie Rankomat. Jest to porównywarka, mi łatwiej jest się zdecydować jak sobie poprzeglądam. Na tej stronie możesz też kupić ubezpieczenie online. Takie ubezpieczenie nie kosztuje dużo, a rzeczywiście są takie momenty w życiu, że bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką metodą plusów i minusów wybrałam firmę Signal Iduna i tam się ubezpieczam przed wyjazdami, a często jestem za granicą (taka praca). Na szczęście jeszcze nic mi się nigdy nie stało, ale lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje u nich ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×