Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnessmile

Mój facet pije

Polecane posty

Gość Agnessmile

Hej kobitki mam problem :( Mam 19 lat mój facet 20 jesteśmy ze sobą 2,5 roku jestem w 24 tyg ciąży. Chłopak lubi sobie wypić uważa że po pracy mu się należy nibya racje bo będziemy kupować mieszkanie i chce zarobić jak najwięcej żebyśmy mieli mniejszy kredyt. Często wychodzimy z jego kumplami na piwo dziś była sytuacja ze miesiąc wcześniej go prosiłam o dzień razem jeszcxe nie mieszkamy razem i chciałam iść na randke ale on mnie poprosił żebyśmy poszli ze zostanie u mnie na noc a sobotę spedzimy razem u niego a wieczorem pójdziemy gdzieś sobie. No i byliśmy na tym piwie ja nigdy się nie odzywam żeby już nie pił bo zawsze siw obrażał. No i umylismy się poszliśmy spać no w końcu udało mi się usnac bo w ciazy ciężko mi to idzie no i poczułam ze nagle wstaje myślałam że po wodę to mówię mu ze mam tutaj on siada na łóżko podaje mu patrze ściąga spodenki myślę sobie co jest grane... a on zaczyna sikac pytam co robi a on ze sika a ja ze w pokoju i się popłakałam z bezsilności a on ze w ubikacji ; ( poszedł później do łazienki ja to sprzątam mowie mu co Ty zrobiłeś a ten ze jestem nienormalna. Teraz zamiast spać pilnuje żeby czegoś nir zrobił. Co js mam zrobic bardzo go kocham. Chciałam po jego mamę zadzwonić żeby przyjechała po niego ale co ja bym swojej rodzinie powiedziała.... on chybs mawet nie wie co zrobil bo poszedl spac...pomóżcie mi albo powiedzcie jakie Wy macie sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz przesrane
oj głupia, będziesz miała z nim przesrane życie, on chce inne laski roohać a nie z tobą siedzieć, jest młody i chce imprezować, tacy są faceci w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 X 100
patologia X 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×