Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość24061

Polecacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z ubraniami?

Polecane posty

Gość gość24061

Chodzi mi głównie o to aby były one sprawdzone tzn. żebym nie kupiła jakiegoś dziadostwa. Z góry dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio robiłam dwa zamówienia z butiku. Fajne ceny, materiały, ciuchy wygodne. Nie mam się do czego przyczepić. Pozdrawiam. ebutik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że polecimy :) A nazywamy się Ombre.pl i jesteśmy sklepem z odzieżą męską. I czy to dres dla wieczornego biegacza, czy elegancka marynarka + koszula, na pewno każdy stylowy facet znajdzie coś dla siebie :) Zapraszamy, a w internecie jesteśmy tutaj -->www.j.mp/Ombre__PL<--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej w poszukiwaniach kreacji wieczorowej zaglądam na strony sklepu internetowego pod adresem www.stylija.pl W jego ofercie jest tak dużo różnych sukienek, że jestem wręcz pewna, że bez problemu wybierzesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkasssx
Myślę, że całkiem nieźle sprawdzają się sukienki z baskinkami, rozkloszowane. Jestem kobietą z dość dużym biustem i jednak ten format sukienek najbardziej mi pasuje. Zgrabne projekty sukienek masz w stylija.pl. Zalecam wziąć sukienki casual, bo niektóre projekty sprawdzają się i na większych i mniejszych okazjach, tzn. do klubów. Wystarczy tylko odpowiednio manipulować biżuterią, fryzurą i makijażem. Ceny niezłe, biorąc pod uwagę, że dostajesz sukienkę, która wygląda tak samo na żywo, jak na modelce w sklepie. A to się jednak rzadko zdarza. Wiem z doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się kupuje przez serwis www.internetowy-sklep.net . Asortyment bardzo zróżnicowany, właściwie wszystkich klasowych producentów mają na stanie, zaczynając na Guccim, przez Tommyego Hilfigera, przez LV, a kończąc na Korsie, czy Pradzie. Także każdy kto chce się modnie ubrać znajdzie coś dla siebie. Poza samą odzieżą i obuwiem są też akcesoria. Mój mąż tutaj sobie wyłowił choćby zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam butik varlesca bardzo ładne ubrania chyba polskiej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne okularki Dita zamawiałam parę tygodni temu przez stronę www.dobre-repliki.pl . Mogę ten sklep polecić, mają rzeczy prosty z Chin, są dosyłane z Azji bez dodatkowych opłat. Ja robiłam zamówienie do Niemiec, to powiem, że wyjątkowo szybko dostałam paczkę, bez jakiś problemów z cłem i tego typu przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera b
Polecam schaffashoes :) bardzo często robię u nich zakupy więc jak najbardziej sprawdzony sklep. Ostatnio wyhaczyłam na ich stronie super kozaki i już w nich śmigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam sprawdzony ten sklep https://naia.com.pl/marynarki-zakiety . maj ubrania dobrej jakości w niskich cenach. Z wysyłką też nigdy nie miałam żadnych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinduus
A co ze sklepami dla seniorów? Powiem Wam, że nie sądziłem, że istnieją strony takie jak https://rabatseniora.pl/ na których to można znaleźć listę kilkudziesięciu e-sklepów, które dla najstarszych oferują znaczne rabaty i promocje także jak planujecie zakupy z babcią/dziadkiem to warto odwiedzić tą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KorneliaM
dla mnie mega sprawdzonym sklepem jest sklep Nico. Jest tu ogromny wybór markowych ubrań z górnej półki. Często tu trafiam na wyprzedaże czy promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra obsługa klienta jest w https://www.lejdi.pl/. Tam się wpadki z rozmiarówką nie zdarzają, bo jest szwalnia do dyspozycji i już przy zamówieniu możesz zlecić poprawki, jak coś. Poza tym bezpłatne zwrotu w razie czego. To mi się bardzo u nich podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazik

Męskie ciuchy to z recea.pl polecam. Bardzo lubię u nich zamawiać. Dostawa gratis od 149 zł i bardzo szybko realizują zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Polecam stronę larass.pl... fajne i dobrej jakości ciuszki. Już nie raz zamawiałam przez fb czy insta, teraz jest też strona online. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Littka

ja tam lubię własnie nico.com.pl - mają fajne ubrania i róznorodne. Lubię tam buszować bo można wiele ciekawych ubrań znaleźć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azm

Polecam sklep BonPrix bardzo dobre jakościowo ubrania https://leadmy.pl/p/2whi/ysz9/KK6X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romma

 Ja mam ubrania kupione w nico.com.pl i bardzo jestem z nich zadowolona. Zarówno z jakości jak i ze sporego ich wyboru! Bardzo dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romma

 Ja mam ubrania kupione w nico.com.pl i bardzo jestem z nich zadowolona. Zarówno z jakości jak i ze sporego ich wyboru! Bardzo dobry sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam kupowanie w sklepie  www.lejdi.pl/. bardzo fajna propozycja, duży wybór różnych odzieżowych propozycji, szczególnie wiele różnych ...enek więc myślę, że możesz tam coś dla siebie interesującego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

ja na zwegrodzki.pl zamawiam biżuterię i ubrania. Są włoskie, fajnej jakości, a ceny przystępne. No i nigdy nie mialam problemu ze zwrotem, jak się rozmyśliłam, więc naprawdę polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina

ja mam pare spoko miejsc, w ktorych kupuje ciuchy i buty, ale chyba ostatnio najczesciej kupuje stad  http://schaffashoes.pl

jest duzy wybor i spoko ceny, ostatnio kupilam tam sobie przesliczne espadryle, na ktore polowalam chyba z pol roku hahah :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opela

Zakupy przez neta ostatnio robiłam w nico.com.pl. Mają fajny i ciekawy wybór ubrań, można znależc u nich ciekawe okazje. Szczerze mowiąc jestem bardzo zadowolona ze odkryłam ten sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

https://cupsell.pl/konto/sklep/edytuj/177659

Produkty bardzo dobrej jakości. Przy zamówieniu powyżej 99 zł dostawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikka

W nico lubie kupować ubrania - mają bardzo dużo fajnych propozycji, dla całej rodziny. Dlatego jak tam kupuję to dla wszystkich coś sie znajdzie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minorka

ja kupuję ostatnio w nico.com.pl - bardzo fajny sklep, ma sporo ciekawych ciuszków no i zakupy u nich to przyjemność. całą rodzinę można spokojnie ubrać! jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ostatnio kupuje ubrania, dodatki a nawet biżuterię na stronie fasionformat.pl i jest bardzo zadowolona a dodatkowo mogę powiedzieć, że są tam też spoko rzeczy dla facetów. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2016 o 11:35, Gość gość24061 napisał:

Chodzi mi głównie o to aby były one sprawdzone tzn. żebym nie kupiła jakiegoś dziadostwa. Z góry dziękuje 😉

Supersklep.pl

Sama oryginalna odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przekonałam do markowych ubrań. Mam swoje ulubione miejsce gdzie kupuję od jakiegoś czasu differenta.pl. Sprawdzone marki takie jak Desigual, Converse, Melissa, O bag, Santoro London, Emu Australia, Anekke, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Szybka wysyłka, przy pomyłce w rozmiarze też nie problemu wiec polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×