Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość24061

Polecacie jakieś sprawdzone sklepy internetowe z ubraniami?

Polecane posty

Dnia 15.10.2020 o 11:45, benabozena napisał:

Ja się przekonałam do markowych ubrań. Mam swoje ulubione miejsce gdzie kupuję od jakiegoś czasu differenta.pl. Sprawdzone marki takie jak Desigual, Converse, Melissa, O bag, Santoro London, Emu Australia, Anekke, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Szybka wysyłka, przy pomyłce w rozmiarze też nie problemu wiec polecam.

To jest moje nowe odkrycie, ten sklep 🙂 Dowiedziałam się od koleżanki. Czekam teraz na pierwsze zamówienie. Super, że w razie czego można wymienić bo tego się zawsze obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fasionformat.pl jest bezkonkurencyjny zwłaszcza jeżeli chodzi na przykład o prezenty dla kogoś bliskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja ostatnio zaczęłam kupować na stronie www.anses.pl mają spory wybór. Dla mamy często zamawiam odzież dla puszystych. Ogólnie polecam ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2016 o 11:35, Gość gość24061 napisał:

Chodzi mi głównie o to aby były one sprawdzone tzn. żebym nie kupiła jakiegoś dziadostwa. Z góry dziękuje 😉

Jak chcesz taki sklep, gdzie towar jest naprawdę super, to tylko fashionformat. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne krótkie spodenki dzieci moje mają zakupione w Fashionformat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2021 o 11:47, Izaoot napisał:

Bardzo ładne krótkie spodenki dzieci moje mają zakupione w Fashionformat. 

Wszelkie rzeczy dla dorosłych też można w fashionformat kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HIBOU - koniecznie sprawdź ten sklep. Co ważne to jest to polska marka odzieżowa, która przykłada dużą wagę do jakości. To nie jest duża produkcja, więc u nich materiały i szycie są na najwyższym poziomie. A do tego mają w ofercie fajne klasyczne ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2022 o 21:44, hiacynta napisał:

HIBOU - koniecznie sprawdź ten sklep. Co ważne to jest to polska marka odzieżowa, która przykłada dużą wagę do jakości. To nie jest duża produkcja, więc u nich materiały i szycie są na najwyższym poziomie. A do tego mają w ofercie fajne klasyczne ubrania.

Zgadzam się 🙂 Ubrania z Hibou są najlepsze. Podobają mi się te ich nowości

Edytowano przez Patysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2022 o 21:44, hiacynta napisał:

HIBOU - koniecznie sprawdź ten sklep. Co ważne to jest to polska marka odzieżowa, która przykłada dużą wagę do jakości. To nie jest duża produkcja, więc u nich materiały i szycie są na najwyższym poziomie. A do tego mają w ofercie fajne klasyczne ubrania.

Zgadzam się 🙂 Ubrania z Hibou są najlepsze. Podobają mi się te ich nowości https://hibou.pl/pl/menu/nowosci-187.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×