Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co wydajecie 500 plus i ile dopstajecie ja dostaje 3500 zł

Polecane posty

Gość gość

i wydaje na lepsze jedzenie dla dzieci. Dużo więcej owoców i świeże ryby. Do tego do szkoły przybory - wreszcie pierwszy raz w życiu wszystkie dzieci mają już we wrześniu wszystkie podręczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.06 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podręczniki masz za darmo,chyba ze dziecko zaczęło naukę w 6 klasie lub 3 gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ubrania, lepsze jedzenie,zabawki. Tylko na rzeczy dla dziecka. Dostaje 500 bo mam jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze ja nie składałam tego wcale ale gdybym brała to wydała bym ma siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha jak można n*****ać tyle bachorów ty to jesteś jakaś nizina spoleczna i sie jeszcze o tym wątek zakładasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest
Już niedługo skończy się to 500+ W wiadomościach mówili,kto nie pracuje nie otrzyma kasy na dzieci! Spytacie - dlaczego?.A to dlatego że wszystkie nygusy zrezygnowały z pracy żeby otrzymać kasę na bachory.WRESZCIE MĄDRZE MŚSLĄ posłowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w sytuacji kiedy jedna osoba pracuje a druga nie bo siedzi w domu z dzieckiem to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedmioro dzieci... matko o.O wracając do pytania to ja dostaję 500 i wydaje na fryzjera, mani i pedicure, dzieciom i tak nic nie brakuje, a ja nie muszę tego brać ze swoich teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż wydaje na dzifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy pierdolcie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli masz 7 dzieci plus wy dwoje to jest 3500 / 31 dni to jest 112.90 dziennie dzielone na 9 osób 12zł54grosze tak około I TO JEST DUŻO WEDŁUG WAS NA TAK LICZNĄ RODZINE ja pitole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze na nic nie wydałam, mam ta kase odłozona na koncie i wydam na uradzenie domu który konczymy wykanczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie , wy wierzycie ze naprawde ktoś się chwali na tym forum np. 7 dzieci i pobieraniem na nie 3500 zł, i jeszcze by pisał, ze wreszcie jego dzieci maja co jesc porządnego? Ja 500 dostaje na jedno dziecko, włączyłam to do wspólnej puli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzymy:-) że to prowokacja bo logiczne że dla 3 osobowej rodziny 3500 to niezłą kasa .ale już dla 9 osobowej niezłą kasą nie jest po prostu JA rozumiem że każdy się w*****a ze ona bierze 3500 kafla tylko nie każda myśli ile to jedzenia prania pracy i męki czy faktycznie gra jest warta świeczki ?? ona nie wydaje tego na jedno dziecko i faktycznie jestem w stanie uwierzyć że pierwszy raz we wrześniu dzieci mają wszystko do szkoły :-) jeżeli autorko faktycznie t prawda to ja Ci życzę wszystkiego dobrego i dzieciakom też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aleś nap*********a tych dzieci, kuźwa prawie drużyna piłkarska, jesteś jeszcze w stanie nogami powłóczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co miesięczne libacje za 500 z mężem tak się napierdolimy, że 3 dni kac trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na seksowna bieliznę, zeby mąż chcial mi zrobić 6 dziecko, bo po 5 porodach nie podniecam go bez wspomagaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie rodziłaś w pożądnych klinikach tylko w mordowniach więc zrobili ci sieczkę z pisdyyyy hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie ja nie łapię tych idiotek co piszą o s******lonych waginach ja rodziłam 4 razy a bułeczkę mam super za 3 tysiączki w super klinice zazdrośnice pieprzone a dodam że dwa miesiące 500 plus i c**eczka jest gratis taki prezencik od was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nic. Po prostu odkładam. Mam tak że żyje za x a to co powyżej x odkładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo wam do glowy ze autorka z mezem moze pracowac? I te 3500zl maja po prostu dodatkowo? Ja znam kobiete, ktora ma 6 dzieci i dostaje 500 plus. Nie interesowalam sie tym ale chyba na piecioro tylko dostaje, a to i tak 2500zl a ona pracuje w zakladzie i ma 2000zl a on tez w warsztacie pewnie z trojke ma to te 2500zl dla nich to spory zastrzyk gotowki i faktyznie za takie pieniadze moga sobie pozwolic na np. lepsze jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu 95 % to biedne zawistne sooki nie ma im kto wsadzić i wylewają jad i frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdego stać na prywatną klinikę. I nie wydaje mi się ze to kosztuje 3 tys. Raczej dużo więcej. Ja miałam do wyboru albo poród prywatnie albo wyprawkę bo na dwie rzeczy już by nie wystarczyło. Logiczne ze wybrałam wyprawkę. Dziecko jest ważniejsze niż moja c**a. Schrzanili oczywiście ale trudno,liczyłam się z tym ze po porodzie nic nie będzie juz takie samo. Plastyka pochwy nie kosztuje 2 tys. Tylko więcej. Nie wiem skąd macie takie ceny. Ja wolę kupić coś dziecku niż robić sobie p**de. Jak będzie mi całkiem wypadac macocha to zrobią na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×