Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna317

Jaki tort dla dziecka na urodziny?

Polecane posty

Słuchajcie potrzebuje rady. Chce kupić dziecku dobry tort na urodziny ale naprawdę jakiś smaczny i nie wiem gdzie. Myślę nad Cukiernią Limoni? Jadł ktoś? Ponoć dobre mają rzeczy ale czy ktoś jadł? Dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnBe
Bardzo często kupujemy w limoni wyroby cukiernicze odkąd się pojawiły i mogę śmiało je polecić. Z tego co widziałam to w cukierni są robione na bieżąco więc są świeże a jeśli chodzi o torty to wiem, że można zamówić ale też podjechać i wybrać coś co jest już w cukierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marany
Jeśli szukasz, to możesz kupić na sklep.savpol.pl narzędzia do dekoracji i samemu zrobić piękny torcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalewka
Własnoręcznie robione torty są super ale jak ktoś nie ma drygu do tego to chyba lepiej kupić w jakiejś zaufanej cukierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosieńka123
To prawda ale o taką zaufaną cukiernię trudno podczas, gdy tyle tego jest na rynku. Ja również, tak jak dziewczyny powyżej polecam Limoni - jest ich kilka w Warszawie więc to o czymś świadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chcesz coś, co wizualnie będzie wyglądało dobrze - w tematyce zainteresowań dziecka? Najładniejsze torty jakie widziałem, robi pracownia tortów artystycznych Słodkie Marzenia. Wizualnie naprawdę klasa sama w sobie. Zamawialiśmy od nich tort na 13 urodziny naszej córki. Świetna robota, zresztą wystarczy spojrzeć na ich "dzieła" - bo myślę, że tak śmiało można je nazwać. Gdyby ktoś szukał namiaru to - https://slodkiemarzenia.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×