Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek141

Dziwczyna powiedziala ze nie wie

Polecane posty

Gość Tomek141

Witam wszystkich Zaczne od tego ze jestem z dziewczyna od 4 miesiecy. Zakochalem sie w niej. Ale czy ona we mnie to mam pewne watpliwosci. A ta nie pewnosc pojawila sie od czasu gdy ona powiedziala ze nie wie co dalej. Ale opisze to dokladnie wymyslilem sobie pewnego wieczoru ze pojedziemy gdzies nie mowilem gdzie. Zaplanowalem sobie ognisko tylko we dwoje w bardzo ladnym miejscu gwazdy plaza i woda no i my oczywiscie ona gdy do niej zajechalem zmienila zdanie i zostalismy u niej przed domem w ogrodzie z wujem jej i ciotka oczywiscie oni sobie popili jakies tam drinki. Potem okolo 12 w nocy gdy zostalismy sami ona powiedziala ze zle sie zachowalem poniewaz gdy przyjechalem do niej jej babcia wchodzila do domu. Nie zagadalem do jej babci. Babcia juz prawie stala za drzwiami a ona domnie z pretensjami. Oczywiscie dzien dobry powiedzialem tak zostalem wychowany. A moja dziewczyna po swoim wymysle ze nie zagadalem do jej babci powiedziala ze zle sie zachowalem i ze ktokolwiek inny zachowal by sie innaczej i cos by powiedzial do babci. Chociaz gdy ide do niej do domu to gadam z babcia i jej dziadkiem. A dodam jeszcze ze ona on dawna mieszka z dziadkami. I do sedna po tej sytuacji ze nie zagadalem do jej babci powiedziala ze jesli dalej tak bede sie zachowywal to ona sama nie wie co dalej bedzie z nami. Chociaz mowi ze mnie kocha Prosil bym o jakies refleksje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ona ma lat?? 16...? Masakra ale Cię załatwiła wieczór z wujkiem i ciotka. Hahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak wlasnie
Gowniara wydziwia nie kocha cie tylko tak mowi bo to w modzie nie zachowales sie zle zobaczysz ze za gora dwa miesiace juz bedzie latac za innym szuka pretekstu by zerwac z twojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek141
Ona ma 23 lata konczy w tym roku studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska szuka dziury w calym w sesnie bedzie wyszukiwac powod jak najbzdorniejszy zeby z Toba zerwac zeby bylo na Ciebie. Zachowuje sie jak 15 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek141
Ale niech ktos mi wyjasni czy powodem zerwania moze byc takie cos ze nie zagadalem do babci ktora wchodzi do domu to jest zenujace Ja rozumiem wieczór z jej wujem i ciotka spoko moge sobie posiedziec alejak mi powiedziala ze czemu do babci nie zagadalem i ze jak tak bedzie to ona nie wie sama co dalej to cos we mnie pękło jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek141
Dieki za odpowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×