Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zbyszard

Sklep internetowy z odzieżą męską

Polecane posty

Cześć! Szukam ciekawych sklepów internetowych z męskimi ubraniami. Mogą być mniej lub bardziej znany, nie ma to znaczenia :) Ostatnio polubiłem zakupy online, także trochę inspiracji na jesień się przyda :) Fajnie gdyby nie były to wybitnie "wysoko budżetowe" sklepy, celuję raczej w tańsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz jakichś konkretnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nas ktoś szuka? :) @Zbyszard wpadnij do nas na rozeznanie. Jesteśmy sklepem internetowym z odzieżą męską i się szczerze polecamy. Bo czy to dres dla wieczornego biegacza, czy elegancka marynarka do pracy, na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. A że projekty są naprawdę fajne, a i ceny rozsądne to faceci chętnie do nas wracają :) Tutaj jesteśmy --> www.j.mp/Ombre__PL Zajrzyj do nas, a nóż coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nic konkretnego, jakieś koszulki, spodnie, zależy co tam ciekawego wpadnie :) Dzięki za polecenie swojej stronki, ale nie jest to do końca to czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm może spróbuj poszukać na denleyu albo po prostu na jakiś aukcjach na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aukcje mam już za sobą, przejrzane chyba z kilka tysięcy razy :P A o denleyu nie słyszałem, ale sprawdzę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik88
na allegro znalezienie czegos sensownego i w odpowiednim rozmiarze graniczy z cudem :D raczej tez bym polecil Denley, bo sam tam robie zakupy juz dosc regularnie- nie wydaje tam zbyt duzo pieniedzy i chodze ubrany po ludzku :D nie jestem znawcą mody, ale dobralem sobie kilka dzinsow, tiszertow czy bluz z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszej wizycie na denleyu jestem w dużym szoku, bo szczerze powiedziawszy byłem nastawiony raczej negatywnie, a tutaj o dziwo miłe zaskoczenie ;) Przede wszystkim te ubrania są zaskakująco tanie. Zamówiłem parę rzeczy. Boję się tylko o ich jakość, wiecie może jak z nią jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszard, z jakością bardzo ok, sam mam parę rzeczy i chwalę sobie. Za taką kasę raczej marna szansa na znalezienie czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o promocjach to polecam zajrzeć na stronę odziez-sportowa.com z której ostatnio często zamawiam, mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie uwagi- zakupy zrobione ;) Poszperałem jeszcze trochę o tym denleju i opinie są w porządku, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przyuważyłam dyskusję na temat kolorowych skarpet dla panów. Coś tego typu: https://modini.pl/65-skarpety-meskie Wzory świetne, tylko raczej chyba nie do wszystkiego. :D Chociaż coraz częściej w gazetach, telewizji pojawiają się panowie właśnie w tego typu odzieniu na nogach - co niezłe, ubierają je nawet do garniturów. Może jest to jakiś nowy sposób na wyróżnienie się z otoczenia. Do codziennego ubioru jak najbardziej, ale czy pasują przy bardziej poważnych uroczystościach, ciężko powiedzieć. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarpetki skarpetkami, ale dostałem jakiś czas temu zamówioną paczkę i nie zawiodłem się. Co do jakości obawy były niepotrzebne. Ubrania zgadzają się z opisem i ze zdjęciami ze strony internetowej. Dobry deal, że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszard, a hurtownie internetowe bierzesz pod uwagę? ;) Mam taką fajną hurtownię, w której się ubieramy razem z moją drugą połówką - http://www.hurtowniamegabrand.pl . Zakupy realizowane są od 200 zł dla klientów detalicznych, ale myślę, że to nie jest jakaś wygórowana kwota. Rzeczy są tańsze, co nie znaczy, że gorsze, bo ostatnio np. ustrzeliłam jeansy z House za 19zł czy koszulki Marks&Spencer za 24 zł. Wszystko w I gatunku, więc nie są to jakieś odrzutki. Dostawy towaru mają co tydzień, więc jest w czym wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1235
Jeżeli chodzi o męską odzież, to polecam, ostatnio tak szeroko reklamowany sklep: born2be.pl. Fajne i niedrogie buty oraz odzież męska jakieś zachodniej firmy. Kupiłem bluzę, która jakościowo nie jest gorsza od bluz marek tj. Nike, Adidas itd. Ten sklep mogę polecić z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla faceta to Carry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonka09
Jak Wasz facet lubi bardziej eleganckie ubrania, ale wysokiej jakości to zajrzyjcie sobie na https://sklep.roland-modameska.pl. Fajne fasony i ceny całkiem niskie. Poza tym wszystko produkowane w Polsce, więc nie zniszczy się po dwoch-trzech miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupujecie buty męskie? Bo znalazłam fajną stronę www.BucikSklep.pl mają szeroki wybór, ktoś już może u nich zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupuje w https://www.ataf.pl/ Zwłaszcza buty sportowe ale generalnie mają w nim wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ataf jest super, ale jeśli ktoś ma mniejszy budżet to polecam born2be.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaKrzyśka
Dość często widzę jak do mojego chłopaka przychodzi kurier z paczkami z born2be, z tego co widziałam w szafie to ponad połowę swoich ubrań od nich zamówił. Polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna86
Myślę, że w tej sytuacji sklep też ma związane ręce..nie wyczarują ci zaginionej paczki. Poczytaj czy możesz zgłosić tą sprawę do poczty albo jakąś reklamację napisać, moze oni Ci oddadzą hajs. A co do tej paczki za którą musisz płacić to chyba bardziej by Ci się opłacało sprzedać te buty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKrzystof
Również ostatnio wkręciłem się w zakupy przez internet, bez wychodzenia z domu mogę obejrzeć tyle rzeczy. Ubranie, a dokładniej kilka koszul zamówiłem sobie na stronie www.born2be.pl Jedna okazała się za duża, ale bez problemu mogłem ją za darmo odesłać, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×