Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zbyszard

Sklep internetowy z odzieżą męską

Polecane posty

Gość Dżordż90
Zależy jaka Cie interesuje. Generalnie, dla mnie najlepsze połączenie sportowego stylu i miejskiego, to na regatta.pl albo sklep-dare2b.pl. Rzeczy są spoko, bardzo dobrej jakości. Regatte można znaleźć w innych sklepach sportowych stacjonarnie, bo robią rzeczy na trekking itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zależy kto o jakim mówimy ubiorze męskim. Ja lubie eleganckie stroje, i koszule czy buty do eleganckiego stroju znalazłem na born2be, polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexx34
ja tez kupuje na born2be ale z drugiej strony tj. rzeczy sportowe i tez jestem zadowolony. Takze jak widac w tym sklepie mozna ubrac sie zarowno elegancko jak i sportowe i za to ich lubie ;-) polskie z.aland.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty dla faceta znajdziecie na www.Alfasan.pl warto zerknąć bo mają wiosenne kolekcje 2018 w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio natrafiłam na naprawdę fajny outlet. Co prawda to markowa odzież męska, ale ich ceny są stosunkowo niskie w porównaniu do innych sklepów. https://dessale.pl/mezczyzna/odziez - to chyba adres tego sklepu. Zastanawiam się nad kupnem czegoś dla mojego męża, chociaż on kompletnie nie zna się na markach :D Mnie osobiście zawsze się marzyły jakieś ubrania od versace, albo od tommiego hilfigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego czasu zamawiam z Pako Lorente. Często można trafić na jakąś promocję , jakość ubrań bardzo pozytywna. Polecam sprawdzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję ostatnio w Pako i nawet mi się podobają rzeczy. Jestem zadowolona, bo mój mąż fajnie wygląda, a że mu pasują casualowe marynarki to wygląda wgl jak model :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że Pako ma właśnie spore promocje na stronie internetowej..aż kusi żeby zamówić.. Swego czasu zamawiałem od nich kilka koszul i były w porządku więc czemu by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semil
Moim zdaniem najlepiej jeżeli ubieramy się w to co nam się podoba i co ważne dobrze się w tym czujemy. Ja na przykład bardzo lubię koszuli patriotyczne w których chodzę dość często. Wiele dostępnych wzorów znajdziecie w ofercie sklepu https://proudandreborn.pl/ Ostatnio kupiłem u nich taką z motywem Powstania Warszawskiego, która jest świetnie wykonana i produkowana oczywiście w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaaa9988
A widzieliście już koszulki na stronie https://www.tulzo.com/koszulki-meskie ? Są w bardzo modnych wzorach i kolorach. Na pewno facetom się spodobają, bo wiem, że większość z nich stawia na prostotę. Można też np. kupić taką koszulkę na prezent. Satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AldonaWitka22
Pako Lorente to dobra opcja - mąż zamawiał kilka razy i zawsze przesyłka była w ciągu 36 godzin od zamówienia..co do ubrań to nie miał zastrzeżeń. Zresztą mają też swoje salony więc zawsze można sie przejechać i sprawdzić co się kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Pako Lorente, można u nich znaleźć dużo ciekawych ubrań, ja marynarki zamawiam tylko od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie i dobre rzeczy masz w sklepie net crossjeans.pl mają fajny wybór męskich spodni (damski dział też tam jest). Co ważne jeansy się nie wycierają, za chwilę nie masz przelotowej dziury na pupie czy kolanach, nic się też nie farbuje, ani nie rozchodzi na szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie i dobre rzeczy masz w sklepie net crossjeans.pl mają fajny wybór męskich spodni (damski dział też tam jest). Co ważne jeansy się nie wycierają, za chwilę nie masz przelotowej dziury na pupie czy kolanach, nic się też nie farbuje, ani nie rozchodzi na szwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełmaly masz 100% racji ja i moja rodzinka na cross nigdy się nie zawiedliśmy, a szczególnie mój partner, który w jeansach robi praktycznie wszystko, od studiów przez porządki w ogródku po zabawy z siostrzeńcem na poziomie podłogi więc wiadomo, że normalnie kolana już by były wypchane tu tego nie ma. No i jest komfort noszenia cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pako Lorente - spoko opcja bo mają zarówno sklep internetowy jak i stacjonarne. Dzięki temu niema problemu żeby pojechać obejrzeć, dotaknąć produkt, sprawdzić jakość materiału i dopiero wtedy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Hejka w zasadzie ja kupuję odzież na kilka sposobów jeśli mam czas i ochotę na pochodzenie po centrach handlowych to idę do sklepu stacjonarnego danych marek. np. Bigstar, Cross jeans, czy też Zara. Jeśli takim czasem nie dysponuję, a z Twojego postu wynika, że też nie masz ochoty na specjalne "latanie" po stacjonarnych sklepach, to są dwie opcje: 1.Albo korzystam z bezpośrednich stron producentów i na nich zamawiam upatrzoną bluzę czy jeansy. 2.Korzystam z konkretnych już mi znanych sklepów np. https://domodi.pl lub popularnych wyszukiwarek kierujących już potem na dany sklep jak ceneo.pl, allegro.pl Ostatnio kupiłem sobie dzięki dzięki jednej z nich jeansy Antonio w kolorze błękitnym. https://allegro.pl/cross-jeans-spodnie-meskie-antonio-e-161-128-33-32-i7495633301.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feedTeraz rozglądam się za bluzą do nich. Nawet spróbuję coś z tej samej marki, bo spodnie okazały się bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz modnych męskich koszulek, to koniecznie zajrzyj na stronę https://themon.eu/ . Polski projektant, super nowoczesne i zgodne z trendami wzory i kolory, do tego jakość bawełny extra. Bardzo sobie chwalę ich koszulki i je polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle z samą odzieżą, ale generalnie bardzo dobrym sklepem który mogę polecić jest www.ObuwieMarcello.pl miła obsługa i szybka przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule kupuję tylko w Carry, bo mają dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, tak, Carry to ciekawy sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosha91
Ja od dłuzszego czasu kupuję na https://www.stylovy.pl/ fajna i modna odzież w dobrych cenach. Darmowa szybka wysyłka od 199zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

witam a jak ze zwrotami w takich sklepach internetowych czy jest szansa na bezproblemowa transakcje ?/ poza tym koszty ponoszę ja jako kujący ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżingla

no to z całą pewnościa mogę polecić noor.pl - ubrania maja dobrze skrojone, ładnie sie prezentują no i są dobrej jakości. Moj facet ma pare rzeczy z tego sklepu i lubi je bardzo nosić bo się dobrze czuje w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wala

Mój facet kupuje prawie zawsze w Carry, bo mówi, że tam znajduje dobrej jakości koszule i bluzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Polecam zerknąć także na BucikSklep.pl gdzie znajdziecie modne obuwie oraz stylowe torebki w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Zdecydowanie mogę Ci polecić PAKO LORENTE 🙂 Świetny sklep ze świetną odzieżą męską 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×